مشکل ابتدای با flv player

aminstedio

New Member
سلام دوستان
من یک کاربر آماتور در فلش هستم یه مشکلی با flv player خود فلش دارم
فرض کنید من یک کلید در سکانس یک در فرم یک دارم که go to and play میکنه به سکانس 2 فرم یک
در سکانس 2 فرم یک هم از یک flv player خود برنامه فلش استفاده کردم و یه ویدیو پخش میکنم حالا یه کلید تو همین فرم ساختم که که برگرده به فرم 1 سکانس 1
وقتی که خروجی میگیرم و با اولین کلید به فرم flv player میرم پخش اتوماتیک شروع مشه که خودم خواستم بعد که کلید بازگشت به فرم اول سکانس 1 رو که ساختم رو میزنم میرم به فرم یک سکانس یک ولی صدای flv player هنوز میداد و داره پخش مشه یادم نیست چه کار میکردیم که فلش وقتی از فرمی که flv player در اون هست خارج میشه دیگه flv player کار نکنه؟تو تمام فرم ها هم از اسکریپت stop() هم استفاده کردم.
همچنین میخواستم بدونم میشه یه صفه وب رو تو فلش تو یه کادری اجرا کرد مثل front page یه کادر مشخص؟ یا روشهای دیگه ای داره؟یعنی یه آدرس اینترنت بدی تو یه کادری اون صفحه باز شه؟
یا روشی هم هست که برای پخش یک ویدیو مثلا استریم یه کانال تلویزیونی دست به دامن flv player فلش نشیم
دوستان عزیزی که لطف میکنن جواب بدن لطفا توضیح برای مبتدی بدن:oops:

teshneh

Active Member
سلام
فایل تان را بفرستید تا بررسی شود و روی کار خودتان برای شما توضیح بدهم.
اما به طوری کلی می توانید توی یک لایه هر دو دکمه (مثلا کلیپ یک و کلیپ دو)خود را درج کنید که کاربر انتخاب کند که کدام ویدیو را می خواهد ببیند،
بعد هر کدام از کلیپ ها را در لایه های جداگانه درج کنید و قبل از آن هم کد stop را بنویسید.
این جوری مشکلی پیش نخواهد آمد.
برای وارد کردن و نمایش ویدئو هم از file >import to stage استفاده کنید ، بعد از طی مراحل آن و تنظیمات مربوطه ، میتوانید بدون مشکل فایل ویدئویی خود را نمایش دهید.

در مورد سوال دوم ، اینکه یک صفحه وب را در پنجره فلش نمایش داد،تا آنجایی که من اطلاع دارم امکان پذیر نمی باشد.
سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

aminstedio

New Member
بفرمایید
air android هست
شما ابتدا کلید irib tv و بعد irib 1 رو بزنید بعد با کلید back املاتور اندروید back بزنید میبینید هنوز صدای پخش کلیپ میاد.
اگر با پسوند zip دانلود شد به fla تغییر دهید.
http://aminstedio.vvs.ir/a/asctv-android.fla

آخرین ویرایش:

yaa110

کاربر فعال
در فلش صدا جدای از تصویر stream می شود (منبع). بنابراین زمانی که به فریم قبلی بر می گردید صدا هنوز در مموری قرار دارد و باید آنرا از مموری پاک کنید. برای این کار این کد را به دکمه back اضافه کنید:
کد:
SoundMixer.stopAll();

همچنین باید کلاس مربوطه را import کنید:
کد:
import flash.media.SoundMixer;

برای نمایش صفحه وب هم می تونید از کلاس HTMLLoader در Air استفاده کنید.

پاورقی: درصورتی که قصد برنامه نویسی برای دستگاه اندروید را دارید، پیشنهاد می کنم فلش و ایر را فراموش کنید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا