مشکلی در mk portal

sam2005

New Member
سلام بچه ها ببخشید من یه مشکل دارم اینه که میخوام فروم سایت امو از Php Bb به Ipb یا Mybb تغییر بدم میخواستم بدونم باید چی کار کنم ؟

bamshad

Well-Known Member
دوست عزیز sam2005 ,
من با سیستم mk portal کار نکردم ولی می دونم وقتی یک پورتای ساخته میشه اون فرومی که براش گذاشته شده با اون پورتال مچ هست و طبق تنظیمات اون ساخته شده و عوض کردن اون کار مشکلی هست

S4DEGH

Well-Known Member
MK Portal همون phpbb هست !

ميشه انتقال داد ولي فقط تاپيك ها و كاربران و پيغام هاي خصوصي اونم بصورت sql !
البته اگر IPB رو بخري خودش يه تبديل كننده داره !

براي mybb رو من sql رو دقيق نديدم ولي سخته !

sam2005

New Member
ببینید کاربران پاک بشن یعنی ادمین و اینا هم پاک میشن دیگه ؟
خوب حالا اگه اینا پاک بشن ایا مطالب صفحه ی اصلی پاک میشن ؟

S4DEGH

Well-Known Member
اره ديگه !
ببين تمامي مطالب روي يوزر ها فيكس شدن ! واگر حتي يك نام كار بر حذف بشه تمامي پست هاش هم حذف ميشه !
البته پست هاش حذف نميشن ... نشون داده نميشن !

sam2005

New Member
صادق جان من میخوام که نه یوز ها پاک بشن نه چیزی و انجمن امو به my bb تغییر بدم اگه میشه کمک کنید .

sanbad

Member
MK Portal همون phpbb هست !
؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

وقتی یک پورتای ساخته میشه اون فرومی که براش گذاشته شده با اون پورتال مچ هست و طبق تنظیمات اون ساخته شده و عوض کردن اون کار مشکلی هست
؟؟!!؟؟!!؟؟!!

* ام کا پرتال تنها به ديتابيس فاروم چند جدول اضافه مي کنه و ام کا پرتال به فاروم مربوطه وابسته است ولي فاروم به اين پرتال وابسته نيست!

* ام کا پرتال روي فاروم MYBB نصب نمي شه، بنابر اين بايد قيد بخش هاي مربوط به ام کا پرتال را بزني. ولي روي IPB نصب مي شه.

بنابر اين شما بايد با تبديل کننده مخصوص ديتابيس phpbb را به ipb تبديل کني.
ممکن است کانورتر جداول مربوط به MKP را هم به ديتابيس جديد انتقال بده ولي اگه انتقال نداد بايد خودت دستي اونهارو از طريق phpmyadmin اضافه کني.

فراموش نکن که قبل از هرکاري از ديتابيس بک آپ بگيري

سپس بايد فايل conf_mk.php را اديت کني و MK_BOARD را به ipb تغيير بدي.

تنها ممکنه جدول mkp_pgroups مشکل کوچکي ايجاد کنه که مهم نيست.

يک ويژگي خوب ام کا پرتال اين هست که به راحتي ميشه فاروم اون را عوض کرد. من قبلا به راحتي فاروم را از ويبوليتن به اس ام اف تغيير دادم.

اگر شما فاروم خود را با يک کانورتر خوب به فاروم ديگري تبديل کنيد هيچ مشکلي پيش نمي ياد .
يوزرها به فاروم وابسته هستند و نه به ام کاپرتال

آخرین ویرایش:

sam2005

New Member
میشه شما تو یاهو بیاید تا منو راهنمایی کنید . اخه زیاد متوجه نشدم

جدیدترین ارسال ها

بالا