مشکلی در فارسی سازی یک تم WordPress

mizsia

Member
علی خان! فکر کنم این دست شما رو میبوسه! :neutral: من از یه تم خوشم اومد اونو این علی آقا قبلاً فارسی کرده بودن اما به دلایلی به اشتراک نگذاشتن. حالا بعد از مدت ها من اونو گیر آوردم و تمام فایل های php رو طبق نمونه ای که داده بودن (کوبریک) فارسی کردم . اما اینجا نکته ی مهمی مطرحه ! هر کاری کردم که اونCSS رو یه تغییری بدم که از راست به چپ بشه نشد که نشد! :cry:
اسم اون تم MX4 هستش که مثل اینکه نسخه ی جدید هست. این لینک اونی که من فارسی کردم برای دانلود :cool: :

http://www.upload2.net/download2/FqERdjwgjzWkeaR/mx4_theme_persian.rar.html

اما همون طور که گفتم اون استالش رو نتونستم فارسی کنم .به همین دلیل از علی جان و بقیه ی دوستا درخواست دارم که اگر میشه لطف کنن یا این فایل برای تنظیمات فارسی آماده کنن یا توضیح (زیر دیپلم!:oops: ) بدن ببینیم چطوری فارسیش کنیم!:sad:

با تشکر

d@nial

Well-Known Member
علی بیاد که بهتر، من یه نیگا میندازم اگر درست شد میفرستم بالا

mizsia

Member
میشه یه توضیح بدین که کلاً راست نویش شدن متن در وورد پرس به چه چیز هایی مربوط میشه ؟

d@nial

Well-Known Member
خوب برای راست به چپ شدن باید direction صفحه رو بصورت right to left قرار بدین، برای این کار میتونین از css استفاده کنین، البته تو هر قالبی ممکنه که قسمت مورد نظرتون به یه نامی تعریف شده باشه که باید خودتون تشخیص بدین

کد:
 direction: rtl;

برای اینکه متن ها هم به سمت راست بیان، از align بصورت right استفاده میکنید

کد:
 align: right;

mizsia

Member
در واقع این رو باید خودم اضافه کنم ! درسته؟ و در مورد قسمت دوم باید تغییرش بدیم!

d@nial

Well-Known Member
mizsia گفت:
در واقع این رو باید خودم اضافه کنم ! درسته؟ و در مورد قسمت دوم باید تغییرش بدیم!
خوب ممکنه تو یه قالبی نباشه، ممکنه تو یه قالب باشه که اگر نبود خودت باید اضافه کنی

باید دقت کنی بعضی مواقع اگر جای اشتباهی این کدها رو بزاری ممکنه قالبت بهم بریزه و...

Ali_ix

Well-Known Member
ای دانیال نامرد !

من هی مدتها بود میدیدم این قالب کم و بیش این ور اونور استفاده میشه ! .. ولی نمیدونستم از کجا درز کرده :d

باشه طلبت :d

d@nial

Well-Known Member
Ali_ix گفت:
ای دانیال نامرد !

من هی مدتها بود میدیدم این قالب کم و بیش این ور اونور استفاده میشه ! .. ولی نمیدونستم از کجا درز کرده :d

باشه طلبت :d
:D خودت منتشرش کردی، تو پی تی گمونم!

تو این انجمن نبینم کسی سر صدا کونه ها
167.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا