مشکلی در رابط با ویندوز

شروع موضوع توسط bazyan1350 ‏11 مارس 2008 در انجمن سیستم‌عامل

1. bazyan1350

bazyan1350 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام
    با توجه به اینکه تاپیک ویندوز حذف شده نمیدانستم کجا سوالم رو مطرح کنم ناچارا" در قسمت لینوکس نوشتم . دوستان عذر مرا پذیرا باشند !

من پس از ورود به یک سایت ایرانی جدیدا هر چند مدت زمان ( نیم ساعت یکبار) اکسپلورر باز شده و آدرس http://www.????.com/gadget/guns.html باز میشود. محتویات بدی نداره یه موتور جستجو مانند گوگله اما دوست دارم حذف کنم. در رجیستری پیداش نکردم. آنتی ویروس هم چیزی پیدا نکرد. آیا راه خاصی داره از بین بره یا نرم افزار خاصی میخواد.

اسم سایته رو برای اینکه دوستان کنجکاوی نکنند حذف کردم . دوستانی که میخوان پیغام خصوصی بدن !

آخرین ویرایش: ‏12 مارس 2008
    نوشته شده توسط bazyan1350 در ‏11 مارس 2008
  2. the_king

the_king مدیرکل انجمن

امتیاز دستاورد:
    113
    احتمالا یک برنامه اجرایی است که در هنگام بوت شدن سیستم اجرا می شود و یا در Scheduled Tasks به ثبت رسیده.
    از ابزار MSCONFIG برای پیدا کردن رد یک برنامه نامربوط در قسمت Startup استفاده کنید.
    (منوی Start آیتم Run، نوشتن msconfig و اجرای آن.)
    همچنین در منوی Start، قسمت All Programs، قسمت Accessories، قسمت System Tools، آیتم Scheduled Tasks
    را انتخاب کنید. اگر بجز Add Scheduled Task آیتم دیگری در درون آن بود بررسی اش کنید.

نوشته شده توسط the_king در ‏11 مارس 2008
  3. bazyan1350

bazyan1350 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام
    دوست عزیز موارد بالا را قبل کنترل کرده بودم ولی مجددا کنترل نمودم اما هیچ چیز مشکوکی پیدا نکردم . همه سرویسهای میکروسافت بودند که فعال بودند . اما نکته دوم که یادم رفت اینه که اولا" این مشکل فقط در اکسپلورر فعال هست ( اکسپلورر فعال من IE است این مشکل را در فایرفاکس ندارم ) دوما" با اجرای یه بار این وب سایت ، سایت پیش فرض در اکسپلورر به همین سایت تغییر پیدا کرده و تمامی کوکیها و پسوردهای ذخیره شده هم پاک میشوند.
    آیا نرم افزاری برای از بین بردن این برنامه وجود نداره ؟

نوشته شده توسط bazyan1350 در ‏12 مارس 2008
  4. websamancom

websamancom Well-Known Member

امتیاز دستاورد:
    63
    سلام این هیچ راهی نداره باید ویندوز رو عوض کنی در ضمن اگه میشه لطف کنید لینک سایته رو حذف کنید تا دوستان با مراجعه به اون سایت به مشکل شما دچار نشن موفق باشبد

نوشته شده توسط websamancom در ‏12 مارس 2008
  5. websamancom

امتیاز دستاورد:
    63
    در ضمن یک موضوعی رو یادم رفت بگم در مواقعی که با این مشکل مواجه میشید تحت هیچ شرایطی فایلی روی سرورتون آپلود نکنی چون با مشکل زیر مواجه میشید
    http://www.google.com/search?hl=fa&q=parskorg&lr=

6. bazyan1350

bazyan1350 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    نمیشه که راهی نداشته باشه ، حتما راهی داره بالاخره در جایی از هارد یا ویندوز که میشینه .
    نام سایته را حذف کردم

websamancom از این پست تشکر کرده است.
  7. websamancom

امتیاز دستاورد:
    63
    اینکه 100درصدد حتما راهی داره ولی در حال حاضر منبعی نیست و تغییر ویندوز بهترین کاره البته قبل عوض کردن ویندوز
    آنتی ویروس ایست اسمارت رو از لینک زیر دانلود وکل کامپیوترت رو اسکن کن البته بعد از نصب آنتی ویروس حتما آپدیتش کن

http://www.eset.com/download/free_trial_download_ess.php

8. bazyan1350

bazyan1350 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام
    مرسی از توجه شما.
    برای نصب این آنتی ویروس باید آنتی ویروس خودم را حذف کنم ( نوشته Uninstall نه غیر فعال ) که این کار شدنی نیست جون من از لب تاپ شرکت استفاده میکنم و به فایلهای اصلی دسترسی ندارم به همین دلیل هم نمیتونم ویندوز را حذف کنم . آنتی ویروس من AVG میباشد که پیش فرض روی لب تاپ موجوده
    آیا از نزم افزارهای دیگه یا آنتی اسپم ها نمیشه استفاده نمود؟

9. websamancom

امتیاز دستاورد:
    63
    خواهش میکنم وظیفمه
    شما وقنی این آنتی ویروس رو نصب کنید خود بخود اون رو پاک میکنه چون این مشکل در درایو ویندوز شما اتفاق افتاده و اون اول محیط نصب آنتی ویروس رو پاک سازی میکنه البته بهترین مورد این ایست سکیورتی اسمارت بود که سرعت pc رو هم پائین نمیاره
    ولی گسپراسکای هم هست که از اون هم میتونید استفاده کنید
    البته این رو بگم دو مورد فوق بیشتر برای تروجانها اینترنتی کاربرد دارن که مشکل شما هم همینه

10. bazyan1350

bazyan1350 Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام
    مرسی . آنتی ویروس خودم رو غیر فعال کردم اونی که شما معرفی کردید رو نصب کردم داره میگرده انشالله درست بشه .

به اشتراک بگذارید