مشکلی در اوید لیکوئید(avid liquid)

ALI V8

Active Member
مشکلی در اوید لیکوئید(AVID LIQUID) :

دوستان من برنامه AVID LIQUID رو نصب کردم.اما وقتی نصب شد DVD درایوهای من رو از حالت نصب خارج کرده و حالا هم که UNINSTALL کردمش نمیتونم DVD درایوها رو وصلش کنم.لطفا من رو راهنمایی کنید.ممنون.:sad:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

دوست عزیز مشکل از لیکوئید نیست.
به هر دلیلی، ویندوز نمی تونه درایوهای شما رو نمایش بده.

روی My Computer کلیک راست کن و گزینهء Manage رو بزن تا پنجره باز بشه.
طبق عکس ضمیمه برو به مسیر مورد نظر؛ سمت راست پنجره، درایوها رو می تونی ببینی.
اگه درایوها رو می بینی، ممکنه فقط اسمشون رو از دست داده باشن.
فقط کافیه روی هر کدوم از اونا کلیک راست کنی و گزینهء Change Drive Letter and path رو بزنی.
با گزینهء Add می تونی یه اسم به هر کدوم بدی تا ویندوز بتونه اونا رو نمایش بده.

التماس دعا
یا علی

پیوست ها

• 111.JPG
    111.JPG
    78.3 کیلوبایت · بازدیدها: 242

mahyar jalalifa

New Member
مشکلی در اوید لیکوئید(AVID LIQUID) :

دوستان من برنامه AVID LIQUID رو نصب کردم.اما وقتی نصب شد DVD درایوهای من رو از حالت نصب خارج کرده و حالا هم که UNINSTALL کردمش نمیتونم DVD درایوها رو وصلش کنم.لطفا من رو راهنمایی کنید.ممنون.:sad:
سلام دوست من اویدففط باویندوزXP sp1 sp2جواب میده

google_mz

Well-Known Member
ویندوزت 64بیتیه؟ معمولا این مشکل تو ویندوز 64بیت به وجود میاد.

با ویرایش رجیستری مشکل حل میشه.

کد:
[LIST=1]
[*][LEFT]Click [B]Start[/B] [/LEFT]

, and then click [B]All Programs[/B]. 
[*][LEFT]Click [B]Accessories[/B], and then click [B]Run[/B]. [/LEFT]
[*][LEFT]Type regedit, and then click [B]OK[/B]. 

[LEFT]If you are prompted for an administrator password or for a confirmation, type the password, or click [B]Allow[/B]. [/LEFT]
[/LEFT]
[*][LEFT]In the navigation pane, locate and then click the following registry subkey: 
[LEFT]HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}[/LEFT]
[/LEFT]
[*][LEFT]In the right pane, click [B]UpperFilters[/B]. 

[LEFT][B]Note[/B] You may also see an UpperFilters.bak registry entry. You do not have to remove that entry. Click [B]UpperFilters[/B] only. If you do not see the UpperFilters registry entry, you still might have to remove the LowerFilters registry entry. To do this, go to step 8. [/LEFT]
[/LEFT]
[*][LEFT]On the [B]Edit[/B] menu, click [B]Delete[/B]. [/LEFT]
[*][LEFT]When you are prompted to confirm the deletion, click [B]Yes[/B]. [/LEFT]
[*][LEFT]In the right pane, click [B]LowerFilters[/B].

[LEFT][B]Note[/B] If you do not see the LowerFilters registry entry, unfortunately this content cannot help you any further.[/LEFT]
[/LEFT]
[*][LEFT]On the [B]Edit[/B] menu, click [B]Delete[/B]. [/LEFT]
[*][LEFT]When you are prompted to confirm the deletion, click [B]Yes[/B]. [/LEFT]
[*][LEFT]Exit Registry Editor. [/LEFT]
[*][LEFT]Restart the computer.[/LEFT]
[/LIST]
منبع:

کد:
http://support.microsoft.com/kb/982116

پ.ن: حواسم به تاریخ ایجاد تاپیک نبود. امیدوارم مشکل حل شده باشه.​

آخرین ویرایش:

ALI V8

Active Member
دوستان ممنون از توصیه هاتون.این روش رو اعمال کنم ببینم چی میشه.فقط ویندوز من 7 هستش وقتی میرم روم رو صفحه burn to dvd اصلا برنامه خود به خود exit میشه.
یه مشکل دیگه هم پیش اومده وقتی دارم کلیپ میسازم بعضی سیگمنتها که افکت گذاشتم رندر نمیشه و نمیتونم خروجی بگیرم نمیدونم چرا بعضیها رو رندر میکنه بعضی ها رو نه.ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزيز
نميدونم كه تا چه مقدار مشكل شما رو فهميده باشم اما شايد احتمال اين باشه كه vga شما با اويد مچ نباشه چون اين مشكلها معمولا بوجود مياد ، شايد فكر كني كه ربطش كجاست؟ بعضي از افكتها و ترنزيشنهاي اويد Gpu هستن يعني براي پردازش توسط كارت گرافيك پردازش ميشن وبعضي ديگر با Cpu ، مثلاً كارت گرافيك Gforse با اويد مشكل داره و اگر كه ATI باشه بهتره.

mehdicinema

New Member
دوست عزیز من حدود 6 ساله با لیکوید کار می کنم . نرم افزار لیکوید با ویندوز XP Sp 3 بسیار عالی کار می کنه . اما در یک سال اخیر چندکار با لیکوید روی ویندوز 7 انجام دادم متوجه شدم که با ویندوز 7 اصلا هماهنگ نیست برای مثال تصاویر دوربین ex -3 رو که mxf می کنیم تا در اوید روش کار کنیم اگه بخواییم وریفای کنیم با مشکل بیرون پریدن نرم افزار روبرو می شیم . ( همون Exit ) در بحث رندر هم وقتی رندر به صورت کلی انجام نمی شه روی نوار بالای کلیپ که شماره کلیپ در تایم لاین رو می نویسه کلیک راست کن و از اونجا force render کن احتمالا مشکلت حل می شه . این مشکل بیشتر موقعی بوجود میاد که تصاویرت HD باشه . بنا بر تجربه خودم توصیه می کنم که با لیکوید فقط روی ویندوز xp کار کنید .

آخرین ویرایش:
درباره اويد استوديو

دوستان عزيز
از اونجائيكه اويد ليكوئيد در ويندوز 7 به مشكل برخورد ميكنه ميخواستم ببينم كسي هست كه با برنامه avid studio كار كرده باشه؟

mehdicinema

New Member
دوست عزیز اوید استودیو شباهت زیادی به پیناکل استودیو داره که در زمره نرم افزارهای تدوین غیر حرفه ای قرار می گیره .

bestboy_59

New Member
مشکل سی دی رام بعد از نصب اوی لیکوید

دوست عزیزم شما باید وارد رجیستری شوید با تایپ regedit در منوی run سپس hkeylocal machine را انتخاب کرده بعد system بعد curent controlset بعد control بعد class بعد از پوشه 4d36e965-e325-11ce-bfcl-08002bel10318 پوشه های lower filter و highei filter را پاک کرده و سیستم را ریستارت میکنیم موفق باشید

bestboy_59

New Member
دوست عزیزم شما باید وارد رجیستری شوید با تایپ regedit در منوی run سپس hkeylocal machine را انتخاب کرده بعد system بعد curent controlset بعد control بعد class بعد از پوشه 4d36e965-e325-11ce-bfcl-08002bel10318 پوشه های lower filter و higher filter را پاک کرده و سیستم را ریستارت کنید موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا