مشکلات من با ورد پرس

1240

Banned
با درود
اولین مشکل
می خوام مثلا تو ایندکس بزنم
نلبدبندلنمیبدلنبیدلنیبذلنمدیبنلدینمبدلنیبدلنمیدنم برای ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید... . :d
رو اینجا کلیک کنند برن تو متن کامل
چند تا این طوری
یعنی دو خط از مطلب رو بزنم بعد ادامه مطلب بزنم
با سپاس

reza699

Active Member
یعنی چی 2 خط بنویسه ؟ کی باید بنویسه ؟ شما باید بنویسی دیگه.
شما به قول خودت 2 خط رو مینوسی و بعد داخل ویرایشگر یک دکمه هست به نام More که همون ادامه خودمون هست. شما اون رو که بزنی ادامه مطلب میخوره هر چند که تم شما باید ساپورت کنه

1240

Banned
یعنی چی 2 خط بنویسه ؟ کی باید بنویسه ؟ شما باید بنویسی دیگه.
شما به قول خودت 2 خط رو مینوسی و بعد داخل ویرایشگر یک دکمه هست به نام More که همون ادامه خودمون هست. شما اون رو که بزنی ادامه مطلب میخوره هر چند که تم شما باید ساپورت کنه

با درود
با سپاس از شما ولی عصبانی شدی :D

1240

Banned
با درود
می خوام دسته ها رو به ترتیب دلخوا بزارم
این به ترتیب الفبا گذاشته
با سپاس

1240

Banned
با درود
من قبل از اینکه ادامه مطلب رو در نوشته ها فعال کنم
خوب صفحه اسکرول زیاد می خورد
خودکار بقیه نوشته های رو آخر صفحه Next page زد.
تا اینجا اوکی هست.
حالا از وقتی که ادامه مطلب زدم اسکرول صفحه خیلی کم و مناسب شده اما نوشته ها رو نیورده صفحه اول.
یعنی الان صفحه جا داره (در ایندکس) اما باز زده next page
تنظیمات خاصی داره؟
با تشکر و احترام

jevad

New Member
خیلی مضحکه ... ولی من نمیتونم قالب ورد پرس رو عوض کنم ...
کسی میتونه کمکم کنه ؟

reza699

Active Member
اگه منظورتون توی سایت wordpress.com هست که خدمتتون عرض کنم شما فقط میتونید از قالب های پیش فرض استفاده کنید و اگه بخواهید قالب جدید اضافه کنید باید پول پرداخت کنید اما اگه بخواهید وردپرسی که خودتان نصب کردید را قالبش رو عوض کنید به راحتی این کار انجام میشه
میشه بپرسم شما از کدوم نسخه وردپرس استفاده میکنید؟

jevad

New Member
اگه منظورتون توی سایت wordpress.com هست که خدمتتون عرض کنم شما فقط میتونید از قالب های پیش فرض استفاده کنید و اگه بخواهید قالب جدید اضافه کنید باید پول پرداخت کنید اما اگه بخواهید وردپرسی که خودتان نصب کردید را قالبش رو عوض کنید به راحتی این کار انجام میشه
میشه بپرسم شما از کدوم نسخه وردپرس استفاده میکنید؟
من از نسخه ی رایگانش استفاده میکنم ... همون wordpress.com

p30themes

New Member
سلام دوست عزیز هردو نسخه وردپرس رایگان است ولی نسخه wordpress.com یک سیستم وبلاگ دهی البته چندتا عیب داره و چند تا حسن عیب هاش 1- فقط می توان از قالب های رایگانش استفاده کرد 2-شما نمی توانید از جاوا اسکریپت در wordpress.com استفاده کنید اما wordpress.com یک سیستم مدریت محتواست و احتیاج به هاست داره و قالب را هم می شود در آن آپلود کرد دوست عزیز انشا الله منظور من را فهمیدید اگر نفهمیدید بگویید واضح ترم بگویم

p30themes

New Member
تصحیح ما wordpress.org یک سیستم مدریت محتواست و احتیاج به هاست داره و قالب را هم می شود در آن آپلود کرد دوست عزیز انشا الله منظور من را فهمیدید اگر نفهمیدید بگویید واضح ترم بگویم

جدیدترین ارسال ها

بالا