مشکلات سئو سایت شما

dinadesign

New Member
با سلام به همه دوستان و کاربران سایت بی نظیر مجید آنلاین
دوستان میتونن سوالات و مشکلات سئو سایت خودتون رو اینجا مطرح کنید تا بنده و عزیزانی که مسلط به موضوع پرسش شما هستند بهترین پاسخ رو به شما بدن
فقط لطفا از پرسش سوالات خیلی کلی خودداری کنید مثلا سوالایی مثل واسه سئو سایتم چیکار کنم یا چیکار کنم به صفحه اول گوگل بیام
سوالات خاص و مربوط به یه بخش خاص بپرسید

elcplanet

New Member
سلام. من مدیر سایت elcplanet.com هستم. تا اونجایی که از دستم بر اومده روی سئو سایتم کار کردم. افزونه کش، یواست سئو، و افزونه هایی که لازم بوده رو نصب کردم. متا تگ ها و کی ورد ها و از این قبیل هم مشکلی نداره. توی gtmetrix هم سعی کردم تا اونجا که تونستم اشکالات رو رفع کنم. فقط خواستم بدونم چطور می تونم بازم سرعت سایت رو بالا ببرم؟ و اینکه آیا تبلیغات iframe که قرار دادم تاثیر منفی روی سئو داره؟ و همچنین لینکهایی که توی ساید بار برای تبلیغات متنی گذاشتم هم روی سئو تاثیر داره یا نه.
ممنون میشم پاسخ بدید.

dinadesign

New Member
سلام. من مدیر سایت elcplanet.com هستم. تا اونجایی که از دستم بر اومده روی سئو سایتم کار کردم. افزونه کش، یواست سئو، و افزونه هایی که لازم بوده رو نصب کردم. متا تگ ها و کی ورد ها و از این قبیل هم مشکلی نداره. توی gtmetrix هم سعی کردم تا اونجا که تونستم اشکالات رو رفع کنم. فقط خواستم بدونم چطور می تونم بازم سرعت سایت رو بالا ببرم؟ و اینکه آیا تبلیغات iframe که قرار دادم تاثیر منفی روی سئو داره؟ و همچنین لینکهایی که توی ساید بار برای تبلیغات متنی گذاشتم هم روی سئو تاثیر داره یا نه.
ممنون میشم پاسخ بدید.
هاست و سرور هم تاثیر بسزایی در سرعت داره
اگر شما تمام موارد سئو را رعایت کرده اید باید سرعت خیلی خوبی داشته باشید
iframe کلا خوب نیست
بله لینک هایی که برای تبلیغات متنی گذاشتید چون لینک های فالو هستند و لینک های خروجی هستند اگر تعداشون بره بالا بسیار مضر میباشد
و اینکه لینک های خروجی غیر مرتبط با سایت شما باعث میشه این حس به گوگل دست بده که شما فروشند هلینک هستید و شمارو جریمه کنه

mehdik859

New Member
با سلام
ایا از ابتدای سال 2017 تغییراتی در الگوریتم موتو جستجوی گوگل در رابطه با چگالی لغات کلیدی رخ داده است؟ در جستوی لغت کلیدی "مقاله انگلیسی برق با ترجمه"، وبسایت ما همیشه به عنوان نتیجه اول جستجو نمایش داده میشد( تا قبل از سال 2017). اما اکنون دیگر این گونه نیست. لطفا صفحه مقالات انگلیسی برق با ترجمه ما را مشاهده کرده و درباره آن نظر دهید که چرا دیگر در صدر نتایج جستجو نیست. با سپاس.

bamana

New Member
سلام دوستان خسته نباشید.
میخواستم ببینم برای گرفتن بک لینک، لینک سازی تو چه سایتایی رو پیشنهاد می کنید؟؟ آیا سایت خارجی مناسبه؟
و اینکه ما قبلا محتوای وبسایتامونو هر ورز آپدیت میکردیم ولی چن مدتیه بدلیل کمبود نیرو و زیاد شدن پروژه ها به یه محتوای ارگانیک در هفته بسنده کردیم، آیا علت پایین اومدن رتبه کلمات کلیدی و سایتمون میتونه این باشه؟؟؟؟

sitesazz

Member
سلام دوستان خسته نباشید.
میخواستم ببینم برای گرفتن بک لینک، لینک سازی تو چه سایتایی رو پیشنهاد می کنید؟؟ آیا سایت خارجی مناسبه؟
و اینکه ما قبلا محتوای وبسایتامونو هر ورز آپدیت میکردیم ولی چن مدتیه بدلیل کمبود نیرو و زیاد شدن پروژه ها به یه محتوای ارگانیک در هفته بسنده کردیم، آیا علت پایین اومدن رتبه کلمات کلیدی و سایتمون میتونه این باشه؟؟؟؟
سلام
برای بک لینک گرفتن شبکه‌های اجتماعی خیلی موثرن سعی کنید مقاله‌ها و محتواهای خودتون رو توی linkdin، google+،facebook و توییتر قرار بدین، این شبکه‌ها رتبه‌ی بالایی دارن.
همچنین reddit، squidoo، yelp هم مناسبن برای بک لینک گرفتن.
در رابطه با اینکه قبلا هر روز محتوا رو آپدیت میکردن این باعث میشه خزنده‌های موتورهای جستجو هر روز به سایت سر بزنن و مطالب جدید رو ایندکس بکنن ولی اگه فعالیت تو سایت خیلی کاهش پیدا کنه این باعث میشه که خزنده‌ها کمتر وارد سایت شما بشن و یا فاصله ی بین مدت حضورشون تو سایت طولانی بشه که این باعث میشه مطالب شما دیر به دیر ایندکس بشه که تاثیر مستقیمی با افت رتبه داره.
مثلا اگه شما به صورت مرتب هر روز ساعت 6 عصر تو سایتتون مطلب میذاشتین این باعث میشد که تو همون ساعتها خزنده‌ها به سایت شما سر بزنن و مطالب رو ایندکس بکنن ولی وقتی شما این فعالیت رو یهویی کاهش دادین خزنده‌ها به سایت سر میزنن و میبینن مطلبی نیست و زمان حضور و چرخششون تو سایت شما کم میشه و همین طور به مرور زمان کمتر تو سایتتون حضور پیدا می کنن.
سایت ساز زرین |خرید سایت ، طراحی وب سایت و خرید هاست و دامنه

جدیدترین ارسال ها

بالا