مشکلات خود را در Softimage|XSI اینجا مطرح کنید

امین تری دی

Active Member
سلام لطفا از زدن تایپیک دیگر خود داری کنید

جهت رفع مشکلات خود و همین طور تبادل اطلاعات خود با دیگران مطالب و مشکلات خود را درSoftimage|xsi در همین تایپیک مطرح نمایید

با تشکر:rose:

امین صادقوند

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
امین جان بهتره برای هر سوال و مشکل و پرسش و درخواستی یه تاپیک جداگونه زده بشه. چون مثلا وقتی تعداد سوالات توی این تاپیکی که شما باز کردین بره بالا پیدا کردن جواب هر سوال دشوار می شه و همین طور سرچ و جست و جوی یه مشکل سخت می شه. اما وقتی برای یه مشکل یه تاپیک جداگونه زده بشه جواب رو راحت می شه یافت و همین طور دیگران هم می تونن بیان راحت در مورد مشکل نظر یا سوالشون رو بگن بدون اینکه حجم و تعداد صفحه های یه تاپیک الکی بره بالا و پیدا کردن جواب برای دیگران رو سخت بکنه.
دوستان هم بهتره برای هر سوالشون در رابطه به نرم افزار Softimage تاپیکی اینجا باز کنن:
http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=331
شاد باشی و موفق امین جان.

هزارسال

New Member
باسلام و عرض تشکر از توجه آقا امین
سوال 1: نمی دونم چی شد گره های point کوچولو شدن!
چطور میشه بزرگترشون کرد؟ چون دیدنشون یه کمی مشکله.
سوال 2: polygon selection mode -Y برای انتخاب سطوح و faceها هر کاری می کنم انتخاب نمی شن تا مثلا delete شون کنم! یا ویرایش کنم!
همراه با عکس الصاق شده است.
متشکرم

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 38

امین تری دی

Active Member
باسلام و عرض تشکر از توجه آقا امین
سوال 1: نمی دونم چی شد گره های point کوچولو شدن!
چطور میشه بزرگترشون کرد؟ چون دیدنشون یه کمی مشکله.
سوال 2: polygon selection mode -Y برای انتخاب سطوح و faceها هر کاری می کنم انتخاب نمی شن تا مثلا delete شون کنم! یا ویرایش کنم!
همراه با عکس الصاق شده است.
متشکرم
سلام تا حالا این مشکل رو من نداشتم ولی برای حل این مشکل به مسیر زیر برو و فولد سافت ایمیج رو دیلیت کن و بعد سافت رو مجداد لود کن در ضمن قبل از دیلت هم سافت ایمیج بسته باشه

C:\Users\Xname\Autodesk

فولدر Softimage_2012 دیلیت کن با این کار تمام تنظیمات 0 میشن

مثل روز اولی که نصبش کردی

T.IronHide

Member
سلام
سوال داشتم

هرکار کردم توی اسافت امیج نتونیستم این ابزار رو بیابم
سوالم اینه توی مایا اگر خوسته باشی Edge دو polygon رو باهم مرچ کنی اول کمباینش میکردی و بعد مرچ ایج مکردی درست میشد.

حالا توی سافت امیج ابزار Merge هست هرکاری میکنم دوشی رو باهم مرج نمیکنه در هلبش هم دیدم نتونیستم مشکلم رو حل کنم.

لطفاً راهنمایم کنید................. باتشکر.

سلام
سوال داشتم

هرکار کردم توی اسافت امیج نتونیستم این ابزار رو بیابم
سوالم اینه توی مایا اگر خوسته باشی Edge دو polygon رو باهم مرچ کنی اول کمباینش میکردی و بعد مرچ ایج مکردی درست میشد.

حالا توی سافت امیج ابزار Merge هست هرکاری میکنم دوشی رو باهم مرج نمیکنه در هلبش هم دیدم نتونیستم مشکلم رو حل کنم.

لطفاً راهنمایم کنید................. باتشکر.

سلام
با اجازه استاد امین..............

ببین دوست عزیز موقع که میخوای دو Edge رو باهم Merge کنی اگر اون دو Edge از یک آبکجت باشه میری به این مسیر Modify>Poly.Mesh خوب در این بخش دو گزینه هست هرکدوم کارای خودرا داره اگر خواستی اون دو Edge با هم بچسبند از Weld Boundry Points/Edges کار بگیر و یا اینکه میخوای دو Edge باهم نچسبند میان اونها ضلع ایجاد شود از Bridge Boundry Points/Edge کار بیگر.

درصورتیکه شما خواسته باشید Edge های دو آبجکت متفاوت رو Merge کنید این عملیه اجرا نمیشه چون اونها دوآبجکت مجزا هستند خوب باید چکار کرد اول هردو آبجکت رو انتخاب کن بعد از بخش Create یکی از این دو ابزار
رو استفاده کن Blend و یا از Merge وبعد از اینکه دو آبجکت به یکی تبدیل شد از طریق بالا کار بگیر.

موفق باشی.

سلام
چرا فایلهای سافت امیج آی کون سافت امیج رو بخود نمیگیرند ؟ یه فایل خوشک معلوم میشند.

suske abi

New Member
سلام آقای صادقوند عزیز میخواستم بدونم facial rigging تو نرم افزار xsi فقط با face robot انجام میشه یا اینکه روشهای دیگه ای هم داره ؟ مرسی

suske abi

New Member
سلام شغل من ساخت انمیشن استاپ موشن عروسکیه تو کارم از مدلسازی و افکت سه بعدی هم استفاده میکنم و بعضی وقتا کاراکترای فرعی رو به صورت سه بعدی میسازم و انیمیت میکنم بعد تو کامپوزیت به کارم اضافه میکنم تا حالا این کارارو تو مایا انجام می دادم ولی یه مدتی که با xsi ور رفتم خیلی خوشم اومده اینترفیس و منوها و ابزارا و کلا روال کاریش منطقیه از ice هم خیلی خوشم اومده سرعت ساخت پروژه توش خیلی بالاست میخوام از این به بعد کارامو تو xsi انجام بدم ولی یه مقدار نسبت به قابلیتهای این نرم افزار تردید دارم خواهش میکنم لطفا منو راهنمایی کنید .

سلام
اگر خواسته باشم توی سافت امیج برنامه نویسی رو یاد بگیرم از کجا باید آموزش گیر بیارم
اگر دوستی اطلاع داره لطفا راهنمایم کنه
باتشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا