مشکلات برنامه mmb در ویندوز ۱۰

sorooshk

Active Member
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی
اولا که باید بگم خیییییییییییلی در اینترنت گشتم و به نتیجه ای نرسیدم به همین خاطر مجبور شدم موضوع جدید ایجاد کنم.
من به صورت حرفه ای دارم با MMB کار میکنم و تمامی موارد اون را برای احرا MMB در ویندوز ۷ و ۸ را میدانم و مشکلی ندارم.

مشکل اینجاست که با توجه به تایید شرکت mediachance و کاربران دیگه مبنی بر اینکه MMB در ویندوز ۱۰ مشکلی نداره من ویندوز ۱۰ را نصب کردم.
ولی مشکل در اینجاست که بعضی مواقع برنامه باز نمیشه که خوب مثل ویندوز ۸ آمدم و فایل ۶۴ بیتی MMB را گرفتم و تنظیم کردم و مشکلی نداره الان باز میشه.

ولی مشکل خییییییییلی جدی این هست که اگر در هنگام debug کردن برنامه از گزینه use internal player استفاده کنیم مشکلی نیست و پروژه اجرا میشه ولی همانطور که میدانید برای اینکه مسیرها درست کار بده و طبیعی باشه باید از گزینه run external player in the location استفاده کنیم. وقتی من از این گزینه استفاده میکنم و مسیر را میدهم و debug میکنم پروژه میره توی هنگ و مجبورم با task manager فایل را ببندم و چیزی را نشون نمیده.
ضمنا کارت گرافیک، directx، DirectPlay و.... نصب هستند و همه به روز ولی این مشکل پیش اومده.

ضمنا این فایل قبلا در ویندوز 8 (که MMB خیلی باهاش مشکل داره) راحت اجرا میشد و کار میداده ولی در ویندوز 10 (که قرار بود مشکلی نباشه) دچار مشکل شده.:shock:
حتی فایل اجرایی برنامه MMB را تنظیم کردم که روی ویندوز 7 باشه ولی باز در این قسمت مشکل داره.

از اساتید MMB اگر میشود لطف بفرمایند من را در برطرف کردن این مشکل یاری نمایند. :rose:
تشکر و سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا