مشکا مهم

Appearance

New Member
دوستان من وقتی cd یا dvd خام تو dvd رایتر میذارم و از مای کامپیوتر میخوام دی وی دی رایتر رو open کنم باز نمیشه و ارور میده :

72d834a528853f9706c207f0c7e871b4.JPG

چرا ارور میده ؟
چکارش کنم تا open بشه ؟

the_king

مدیرکل انجمن
دوستان من وقتی cd یا dvd خام تو dvd رایتر میذارم و از مای کامپیوتر میخوام دی وی دی رایتر رو open کنم باز نمیشه و ارور میده :

72d834a528853f9706c207f0c7e871b4.JPG

چرا ارور میده ؟
چکارش کنم تا open بشه ؟

اصولا DVDیا CD خام رو open نمی کنند، مگر اینکه یک برنامه Packet Writing مثل Nero InCD روی سیستم عامل
نصب شده باشه. اگر چنین نرم افزاری را نصب کرده اید، Uninstall اش کرده و مجددا نصب نمایید.

hhhhaaaa

Member
اگه يكي cd و يكي dvd رام داري فقط يكي رو ميشه فعال كرد برو رو هموني كه ميخاي كليك راست كن بعد پروپرتيز بعد تب recording بعد enable cd recording on this drive رو تيك بزن ببين درست ميشه.

Appearance

New Member
اگه يكي cd و يكي dvd رام داري فقط يكي رو ميشه فعال كرد برو رو هموني كه ميخاي كليك راست كن بعد پروپرتيز بعد تب recording بعد enable cd recording on this drive رو تيك بزن ببين درست ميشه.

ک cd رایتر و یک dvd رایتر دارم. Cd رایتر که تیک نخورده باز میشه و فایل هم توش کپی میشه؛
اما واسه دی وی دی رایتر، تیک که میزنم وارد میشه اما وقتی فایل که کپی میکنم ارور میده :

f7ead9a3100601a7c9293d542dbcda7f.PNG

hhhhaaaa

Member
100% dvd writeret اين امكان رو نداره كه رايت كنه.چرا از نرم افزار استفاده نميكني؟

جدیدترین ارسال ها

بالا