مشكل لو رفتن سورس هاي Asp بر روي هاست!!!

من ميخواستم بدونم براي كامپايل يا كد كردن برنامه هاي Asp معمولي (غير از دات نت ها) آيا برنامه اي هم هست؟
اگر هست لطفا برنامه را به من معرفي كنيد، ممنون.
/

CaptanBlack

Member
سلام !

تا اونجا که من میدونم ASP 3 را نمیشه کامپایل کرد ! یعنی اصلا معنی نداره که کامپایل بشه !
شما میتونی از برنامه نویسی CGI از طریق زبانهای C++ و یا Pascal و یا ISAPI استفاده کنی که اونها بصورت exe یا Dll هستند و به سختی لو میره ! گرچه آخرشم میشه Decompile کرد که میشه با Compress کردن اونم کمی سخت تر کرد اما به هر حال میشه لو بره اما زیاد به درد کسی که Decompile میکنه نمیخوره ! مگه اینکه بتونه اطلاعاتی را بکشه بیرون که مفید باشه ! مثل پسور Database و این جور چیرا !

اگه نگرانیت از اینه که فایلهای ASP روی Host را کسی Download کنه ! باید بگم که در شرایط عادی این اتفاق نخواهد افتاد !و کار هر کسی نیست ! او میشه لفظ غیر ممکن را با 5% این طرف اون طرف به کار برد !

اما اگه میخوای از برنامه ای که نوشتی به راحتی سوء استفاده نشه ! بهتره به ASP .NEt یا همونهایی که گفتم بپردازی !

تشكر

بله دقيقا من ميخواهم از برنامه ای که نوشتم به راحتی سوء استفاده نشه !
پس مي فرماپيد راهي نداره براي كد كردن سورسم!
/

amirlol

Well-Known Member
چرا می شه !!!
باید از CODE UNLOCKING UNICODE استفاده کنی !!!
من داشتمش ولی وقتی سیستم ویروس گرفت اونم پرید
نمونه کدش مثل زیره
<%#@~^lwEAAA==@#@&HCXImkakUYk'X@#@&qW~grK,j+k/kKUcJzV^WA?nU9Az2sCk^Jb~:t+U~UtGhA.MW.,JA:lbV,WE mOkKx~UKYPmsVKh+9ZE@#@&@#@&lxIn5!+dYvElr#@#@&&f']n$En/Dcrq9r#@#@&sKV9nD&fxI;;nkY`roW^N+M(9J*@#@&@#@&qW~m'EJ,Ptx@#@&iq0~(G@!@*Jr~:tn @#@&ddUtKAsKDh@#@&d3sk+@#@&7d"+/aGU/RM+[k.n1YcJ^r/Dwr^kRld2r#@#@&i3 N~&0@#@&2^/@#@&i?nx92hCbVP&9@#@&2x9~(0@#@&@#@&va::[a:a[:a[a::[aa::[a:a[@#@&?i~PUtWSsK.:mad:#@&va[a::[aa[:a[aa[::a[a[a:a@#@&3GIAAA==^#~@%>

واااااااااااي!

سلام
آقا دمت گرم بگرد ببين برنامه اي كه اين كارو ميكنه ميتوني اسمش را پيدا كني؟
در ضمن اين كد كردن آيا روي سرعت صفحات تاثير ميذاره؟ يا نه؟!
|

CaptanBlack

Member
آخه این راه که از کد شما محافظت نمیکنه ! اگه کسی اون برنامه را داشته باشه یا حوصله داشته باشه ! میتونه Decode بکنه !

لينك بدين لطفن!

آقا شما لينك دانلود برنامش را بده به قول معروف كاچي به از هيچي!!! :wink:

آخرین ویرایش:

mazoolagh

Active Member
بنظر من هم همونطور که کاپیتان بلک گفت اگر خیلی حفظ سورس برات مهمه از Aspx استفاده کن.
در هر صورت کامپایل کردن و ساخت dll یا cgi بهتر از کد کردنه

abcdefghi

New Member
aga to ro khoda linke bediid .. man mikham hamin asp ro cod hasho lock konam....... to ro joda varnamasho begiiidd..

ajretono az abolfazl begirid ishalaa

amirlol

Well-Known Member
دوستان برای اون برنامه که من گفتم فعلآ برگردونی نیومده !دارم می گردم پیدا شد می زارم

جدیدترین ارسال ها

بالا