مشكل لود اتوران ساخته شده

Rasivell

Member
سلام به مديران حرفه اي مولتي مديا بيلدر

من يه مشكلي دارم!!! ما يه پروژه درست كرديم با اين مولتي مديا بيلدر كه زيادم روش كار كرديم! ولي وقتي رايتش كرديم روي سي دي و دي وي دي با اينكه سالهاست اين كارو ميكنيم! اينبار مشكلي هست!! قبلا هم اين مشكلات بودها و رفع نشده!! مشكل اينه كه سي دي و يا دي وي دي رو كه اين فايل روش هست رو توي دستگاه ميزاري لود نميكنه وقتي ميري روي درايو دي وي دي رام دابل كليك ميكني كه باز كنه اتوران رو ، بجاي باز شدن اتوران ، صفحه open with ويندوز مياد بالا!!:shock:

باور كنيد كلي روش وقت گذاشتيم و همه جوره برسيش كرديم اصلا مشكل داره كوفتي!! كد و .. توش اصلا استفاده نشده ولي خب بخاطر ظاهرش و.. زياد روش كار كرديم وگر نه ميرفتيم روي برنامه AutoPlay Media Studio 8 چون واقعا حرفه اي هستش!!‌باهاش هرچي درست ميكني تا سي دي توي دستگاه ميزاري در جا لود ميكنه!!‌اين مولتي مديا بيلدر چند ساله باهاش كا رميكنيم هميشه مشكل رو داشته!!

كسي ميدونه اشكال كار از كجاست؟؟

متشكرم از شما

Rasivell

Member
سلام بايد بگم كه من خلاقيتم واقعا خوبه و اين كارو خيلي وقت پيش انجام دادم حتي چند ترفتند حرفه اي ديگه هم زدم كه نشد!!!

m javad

کاربر متخصص
داخل فایل INI را نگاه کن ببین مثل نمونه زیر
ini نه
inf

با این توضیحات شما:
صفحه open with ويندوز مياد بالا!!
دو احتمال وجود داره که اولی قوی تره
1- سیستم شما ویروسی هست و اجازه اجرا به اتورانهای دیگه رو نمیده
یه تروجان مسخره که یاد گرفته تو مسیرهای اصلی درایوها بگرده و inf هارو تغییر بده برای اجرای برنامه خودش و انتشار خودش و از اجرا شدن برنامه اصلی جلوگیری کنه
ولی یادش ندادن این کار برای cd ممکن نیست!

2- توی نام فایل exe تون از فاصله استفاده کردید. که اگر کردید حذفش کنید
تو سرویس پک 1 و 2 فکر میکنم این مورد امنیتی وجود داره

Rasivell

Member
سلامممممممم

بله بله حق با شما بود به خاطر فاصله در نام فايل بود...

درباره ويروس بايد بگم تحت هيچ شرايطي به سيستم هاي ما ويروس نمياد ، چون با توجه به كارايي كه ميكنيم اصلا نميزاريم ويروس وارد سيستم ها بشه ، با چند انتي ويروس و خلاصه فايروال و....

ولي در كل متشكرم درست شد

Rasivell

Member
فقط يه مشكل ديگه هم هست!! سر ايكونشه!!!

هر ايكوني بهش ميديم خراب ميكنه!!! يعني ما يه ايكون با كيفيت قشنگ داريم ولي ميديم به برنامه به قدري كيفيتش رو كم ميكنه به قدري كم ميكنه كه نگو!! كارتوني ميشه!! چطور ايكون ديفالت خودش قشنگه ولي اوني كه ما ميديم رو خراب ميكنه؟؟

فايل ايكون رو ضميمه ميكنم برسي كنيد متشكرم

پیوست ها

• box_white.rar
    69.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17

amin_bp

Member
اها فهمیدم چی میگید ! ایکون ها تونو با رنگ 256 استفاده کنین که خودشون هم کیفیتش پایینه ! من هم با این مشکل تا حالا ساختم دیگه !!

آخرین ویرایش:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
آیکن هاتون رو با استفاده از برنامه mmb_iconchanger که همراه نرم افزار مولتی مدیابیلدر نصب میشه تغییر بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا