مشكل فارسي نوشتن در فتوشاپ Cs2

webroamer

Member
با سلام خدمت دوستان عزيز
شايد به نظرتون خنده دار بياد ولي من يه فتوشاپ midel east نصب كردم و فونت هاي ميدل ايست رو هم روي سيستم نصب كردم ولي وقتي كه فارسي تايپ مي كنم حروف رو جدا جدا مي نويسه نمي دونم مشكلش چيه هرچي ور روفتم درست نشد اگه ممكنه راهنمايي كنين .
با تشكر

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
من Adobe Photoshop CS3 Extended نصب کردم که برای فارسی نوشتن پیش فرض از فونت WinSoft Pro پرو استفاده می کنه و مشکلی ندارم.
لطفا لینک دانلود فونت های east رو قرار دهید.
پاینده باشید.

webroamer

Member
با سلام
خدمت دوستاني كه زحمت كشيدن و جواب دادن منظورم از ميدل ايست فونت هايي هست كه پيشوند آنها Me هستش. مثلا
Me Nazanin و . . . .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما از فونتای با پیشوند B استفده کن. مثلا B Yekan

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوست عزيز احتمالا شما از فتوشاپ كرك نشده استفاده مي كنيد كه خوب از زبان فارسي پشتيباني نميكنه !
اگر مشكل شما اين هست روش هاي زياد و خيلي ساده اي وجود داره كه ميشه اين مشكل را حل كرد
1) استفاده از يك نسخه كرك شده
2) نوشتن در يك برنامه ي ديگر مثل Paint ويندوز و كپي گرفتن از آن و آوردنش در فتوشاپ است
موفق باشيد

GFX Master

سلام ...
دوست عزيز احتمالا شما از فتوشاپ كرك نشده استفاده مي كنيد كه خوب از زبان فارسي پشتيباني نميكنه !
اگر مشكل شما اين هست روش هاي زياد و خيلي ساده اي وجود داره كه ميشه اين مشكل را حل كرد
1) استفاده از يك نسخه كرك شده
2) نوشتن در يك برنامه ي ديگر مثل Paint ويندوز و كپي گرفتن از آن و آوردنش در فتوشاپ است
موفق باشيد

این راههایی که شما گفتید دقیقا گردوندن لقمه دور سر میشه!!

بهترین روش برای تایپ فارسی 2 روش ئه:

1- استفاده از فونتای استاندارد فارسی. مثل پیشوند B ها.
2- استفاده از نرم افزارای فارسی نویس مثل مریم - پروین و ...

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
گزينه دوم بله اما گزينه اول اگر برنامه اي فارسي نتونه بنويسه يعني نميتونه بخونه پس راه دوم بهتره
اما جواب من جواب سوال دوستمون بود نه لقمه چرخوندن عزيز
به هر حال ممنون
موفق باشيد

attajoon

New Member
سلام دوستان من فتو شاپ cs3 كرك شده دارم ولي وقتي گزينه تايپ ( تايپ تول ) رو انتخاب مي كنم فتوشاپ من error ‌ميده و بسته ميشه . لطفا كمك كنيد

GFX Master

سلام دوستان من فتو شاپ cs3 كرك شده دارم ولي وقتي گزينه تايپ ( تايپ تول ) رو انتخاب مي كنم فتوشاپ من error ‌ميده و بسته ميشه . لطفا كمك كنيد

شما نرم افزار میرعماد روی سیستمتون ندارید؟

GFX Master

فونتهای نرم افزار میرعماد با فتوشاپ CS3 مشکل داره.

شما اگر فونتای این نرم افزار رو از پوشۀ فونتهای ویندوز پاک کنید متوجه میشید که فتوشاپ براحتی اجرا میشه و مشکلش حل میشه.

طراحان نرم افزار میرعماد برای حل این مشکل یه Patch ارائه کردن که میتونید از آدرس زیر دانلود کنید:

http://www.maryamsoft.com/

از منوی سمت چپ گزینۀ ارتقاء و Download رو انتخاب کنید و فایل ارتقای میرعماد 2.1 رو دانلود کنید و نصب کنید.

با اینکار قاعدتا باید این مشکل رفع بشه.

attajoon

New Member
خيلي ممنون

سايت فقط مجيد آنلاين

مرسي

دستتون درد نكنه

مشكلم حل شد

ممنون سارا جون

attajoon

New Member
سلام
مشكل من از نرم افزار ميرعماد بود

رفتم تو سايت اش و Patch ‌ورزن جديد ميرعماد 2 رو گرفتم ولي الان نياز به كد فعال ساز داشت كه يك پنجره باز ميشه كه نبشته صبر كنيد و تا وسط ميره ولي اتفاقي نميفته

چكار كنم استاد ؟ :cry:

memol_515

Active Member
اين مشكل رو همه محصولات شركت مريم دارن، شما لازم نيست كار خاصي بكني، يكي دو ساعتي صبر ميكني و به حال خودش ميزاريش، خود به خود، حل ميشه:دي

اگه بيشتر از 1 ساعت اينا طول كشيد، يه بار close اش كن، دوباره اجراش كن، اما بالاخره نتيجه ميده، نگران نباش.

موفق باشي

majid-e

Member
سلام من هم مشکل فارسی نویسی دارم در cs2 بایستی از نرم افزار های نامبرده استفاده کنم ؟

GFX Master

سلام من هم مشکل فارسی نویسی دارم در cs2 بایستی از نرم افزار های نامبرده استفاده کنم ؟

شما یا باید فتوشاپ CS2 یا CS3 نسخه ME رو نصب کنید یا اینکه از یه فارسی نویس مثل مریم استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا