مشكل صدا در سويش حل شد!

Masih

Well-Known Member
f_mostafa_f گفت:
چطوري ميشه اون صدا رو لوپ كرد؟؟

يعني صدا رو كه گذاشتي بعدش چطوري حاليش كنم كه بچرخه؟؟؟

دوستان لطفا سوالاتتون رو در تاپيك جداگانه‌اي بپرسيد.

مسيح.

f_mostafa_f

Active Member
آقا شرمنده...

آخه اين سوالي كه كردم راجع به همين نسخه بود..

ولي شرمنده..

((سعي ميكنه تكرار نكنه))

mosi20

Active Member
mosi20swishsound8.JPG

http://www.freewebs.com/mosi20swish/mosi20swishsound8.JPG

با سلام خدمت شما دوستان اول اينكه منم چند وقت پيش گفتم كه بالاخره swish به flash ميرسه البته هنوز راه زيادي داره اما بالاخره اين امكان وجود داره نه به اين زودي ها

Masih

Well-Known Member
mostafa_dadgar گفت:
با سلام خدمت شما دوستان اول اينكه منم چند وقت پيش گفتم كه بالاخره swish به flash ميرسه البته هنوز راه زيادي داره اما بالاخره اين امكان وجود داره نه به اين زودي ها

جالب اينجاست كه بدونيم فلش در ورژن جديدش تعدادي افكت به شكل و شمايل افكتهاي سويش رو اضافه كرده. اين طور كه بوش مياد اين دو نرم‌افزار به زودي قراره به صورت تركيب شده عرضه بشن. يعني سويش با امكانات فلش و فلش با افكتهاي سويش.

مسيح.

اين بحث من يه بار تويه سايت ايروني خوندم كه اين دو شركت در نظر دارن باهم تلفيق بشن حالا صحتش تا كجاست نميدونم
جالبه بدونيد كه برنامه نويسان سوييش هم زماني كارمند شركت مكرومديا بودن
كه اينم جالبه ودر نظر دارن كه با ماكرومديا در بيوفتن البته اينو خودم ميگما جايي ننوشته بو راستي آقا مسيح ما هنوز منتظريما كه جواب منا بديا در مورد كتاب يادت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشين

Masih

Well-Known Member
8O آقا باور كن چند روز پيشها به يادت افتادم يكدفعه!! :p گفتم اين آقا اومد به ما پيغام داد بعدش هم غيبش زد. من يادمه اون موقع جواب شما رو دادم ولي شما ديگه خبري ازت نشد. ولي به هر حال من هنوز هم پايه هستم! :wink:

مسيح.

Web Designer

New Member
Masih-Evanescence گفت:
بايد فايل موزيكت رو در يكي از برنامه‌هاي ويرايش صدا تغيير كيفيت بدي و كيفيتش رو پايين بياري.

مسيح.
دوست گرامي بنظر شما چه برنامه‌ براي اين كار بهترينه؟
در ضمن اگر لينك بذاريد ممنون ميشم!

Masih

Well-Known Member
Web Designer گفت:
Masih-Evanescence گفت:
بايد فايل موزيكت رو در يكي از برنامه‌هاي ويرايش صدا تغيير كيفيت بدي و كيفيتش رو پايين بياري.

مسيح.
دوست گرامي بنظر شما چه برنامه‌ براي اين كار بهترينه؟
در ضمن اگر لينك بذاريد ممنون ميشم!

بهترين و حرفه‌اي ترين نرم‌افزار Sound Foge هست كه كار باهاش خيلي آسون هم هست و نرم‌افزار استاندارد كار بر روي صدا در صدا و سيما هم همينه.
اين هم لينك دانلود:

http://www.freefunfiles.com/software/audiovideo/musiceditors/sound-forge-7.0-download.html

مسيح.

swi

Member
ما كه خودمون رو بكشيم نميتونيم اكشن هاي فلش رو ياد بگيريم
پس بهتره همين جوري آروم آروم با سويش پيش بريم

Masih

Well-Known Member
swi گفت:
ما كه خودمون رو بكشيم نميتونيم اكشن هاي فلش رو ياد بگيريم
پس بهتره همين جوري آروم آروم با سويش پيش بريم

8O مگه از اكشن‌ها توي سويش استفاده نميكني؟!

مسيح.

swi

Member
منظورم اينه كه اكشن هاي سويش كم كم داره زياد ميشه و ما هم با اونا پيش ميريم

جدیدترین ارسال ها

بالا