مشكل سر و صداي كامپيوتر و فن

Ali_Orz

Member
سلام دوستان من مدتي است وقتي كامپيوترم رو روشن ميكنم بعد از حدود نيم ساعت كيس شروع به سر و صدا كردن ميكنه فكر كنم از فن سي پي يو است ولي فن رو هم تمييز كردم ولي نشد . چرا اول صدا نميده چه كنم درست شه ؟

ghoghnuse

Member
saeed_violinist گفت:
اره روغن مشکلتو حل میکنه ! روغن زیتون هم بد نیست !!!!

خنديديم . ولي اين مشكل را من با همين روش حل كردم . شايد شما هم اگر مسوول پشتيباني بودي به اين مشكل بر ميخوردين .بدرود .
مي تونيد به اين راه حل هم مراجعه كنيد :
http://www.murraymoffatt.com/hardware-problem-0004.html

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
مشكل از فنتون نيست
اين صدا به نظر من از خوده هاردتونه قار و قور ميكنه
ويندوز هاي كه تو ايران هستن همشون كپي رايته و يه مشكلاتي ريز و خاصي دارن و ممكنه هر لحظه فايل هاي مهمتون پاك بشه سريعا... كه اگه پاك بشه هارد دم به ساعت دنبال اين فايل ها بايد بگرده و فشار رو خودش بياره

روغن زیتون خیلی بهتر از روغن چرخ عمل میکنه اما مشکلش اینه که زوود تر خشک میشه...

StarSoheil

Member
دوست عزیز بهتره فن رو باز کرده و خاکهای اون رو بگیرین.صد در صد مشکلتون حل میشه.چون به نظر من فنتون بعد از چند سال خاک گرفته و به همین علت صدا میکنه.

torabian

New Member
من هم این مشکل رو داشتم باید بگم تو دردسر افتادی اگه فنت رو تمیز کردیو باز هم سرو صدا میده.
چون این صدا میتونه از هر جایی باشه ولی دلیلش خوب همون لرزش فن هستش.
من وقتی که کیسم رو تا پیچ آخر باز کردم و دوباره بستم فهمیدم که این صدا از سه ـ چهار جای کیسم بود که همدیگرو تشدید میکردند ولی خوب دلیل اصلی همون لرزش فن بود.
اگر روش روغن چرخ و روغن زیتون جواب نداد از روش دستمال کاغذی و چوب کبریت واسه Noise گیری استفاده کن.

سلام
اين صدا‌ها فقط فقط خداييش از فنه يا فن CPU يا فن Power يا فن كارت گرافيك .
خدا نكنه از هاردت باشه وگرنه هاردت رو خدا رحمت كنه امروز فرداست كه سيستمت بالا نياد.
بهترين كار همونيه كه ققنوس عزيز گفته روغن چرخ ‌خياطي.
موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا