مشكل در وارد كردن فايل پي دي اف

ta_bahamin

New Member
سلام به همه
1-ميخاستم بدونم چجوري ميشه پاراگراف فارسي وارد بيلدر كرد راستش فونتاي فارسيمو قبول نميكنه
2-چجوري ميتونم پي دي اف رو وارد برنامه كنم راستش يه پلاگين براي اين كار دارم ولي طريقه استفادشو نميدونم
3-براي پخش فيلم هاي پروژه ام احتياج به يه پلير ساده ولي شيك دارم كه داراي تايم لاين باشه براي جلو عقب بردن دستي فيلم خواهشا نخنديد ولي سورسه اينم از يه جا گرفتم ولي نميدونم چجوري دستورهامو بهش بدم يا ازش استفاده كنم

خيلي ممنون ميشم كه كمكم كنيد با تشكر از همه بچه هاي با معرفت اين انجمن:rose:

Ehssan_it

Well-Known Member
1- تو قسمت تنظیمات فونت پاراگراف Arabic رو انتخاب کن
2- یک جستجو با کلید واژه های foxit و پی دی اف تو انجمن بکنی جواب دستت میاد (به لینک امضای من هم مراجعه کنی بد نیست ( لینک انجمن) )
3- مشکلاتت رو بپرس در خدمتیم

ta_bahamin

New Member
ممنون از راهنماييتون راستي كتاب سيلور رو وقتي از rar باز ميكنم ارور ميده شما راهي براش سراغ داريد؟
بازم ممنونم

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
اول اينكه بفرماييد چه اروري ميده؟

دوم احتمالا درست دانلود نشده. دوباره دانلود كنيد

ta_bahamin

New Member
سلام كتاب رو دريافت كردم درست شد.

ميشه خواهشا جواب يه سوال منو بديد؟ خيلي ساده و روان بهم ميگيد چجوري ميتونم يه اسكريپت تو صفحه اول پروژه ام بزارم كه وقتي اومد بالا بدون دكمه يه فيلم رو پخش كنه.من 2 راه رو امتحان كردم نتيجه نداشت.
1-شي اسكريپتو وسط صفحه اولم گذاشتم بهش دستور دادم كه بره صفحه بعد+و play كنه ويدئو رو كه وقتي f5 رو زدم هيچي نشد
2اسكريپتو تو همون صفحه ويدئو گذاشتم و دستور play رو بهش دادم كه بازم نشد
تورو خدا زود به دادم برسيد پروژه دانشگاهم به درست شدن اين اتوران بستگي داره باتشكراز شما

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام كتاب رو دريافت كردم درست شد.

ميشه خواهشا جواب يه سوال منو بديد؟ خيلي ساده و روان بهم ميگيد چجوري ميتونم يه اسكريپت تو صفحه اول پروژه ام بزارم كه وقتي اومد بالا بدون دكمه يه فيلم رو پخش كنه.من 2 راه رو امتحان كردم نتيجه نداشت.
1-شي اسكريپتو وسط صفحه اولم گذاشتم بهش دستور دادم كه بره صفحه بعد+و play كنه ويدئو رو كه وقتي f5 رو زدم هيچي نشد
2اسكريپتو تو همون صفحه ويدئو گذاشتم و دستور play رو بهش دادم كه بازم نشد
تورو خدا زود به دادم برسيد پروژه دانشگاهم به درست شدن اين اتوران بستگي داره باتشكراز شما

كدهايي كه قراره موقع بالا اومدن برنامه اجرا بشن رو تو Page start قرار بديد

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    219.6 کیلوبایت · بازدیدها: 8

جدیدترین ارسال ها

بالا