مشكل در نمايش آخرين ارسالها درphpbb

shahnameh

Member
من ميخوام آخرين ارسالها به phpbb روي ايندكس سايت نشان داده بشه چه كار كنم براي مثال اگر اينكس
اينطوري باشه index.html

panahjoo

Member
یکی از راحت ترین مدهای BB همین مده.
کافیه فایلهای این مد را بر روی پوشه ای که فرومت توش نصب شده آپلود کنی و فایل www.yourdomainname.com/topic_eanywhere.php را در براوزر فراخوانی کنی . پس انتخاب داده هایی که مورد نیازت هست و زدن دکمه ارسال با توجه به انتخابی که در مورد دریافت لینکهات هست (Rss یا Javascript) بهت یه کدی رو میده که اونو همونجایی که میخوای آخرین ارسالیهات دیده بشه باید بزاری.
برای اطلاعات بیشتر به http://forum.irani.ch بیایید. با یه جستجو میتونید آموزش کاملشو ببینید.

shahnameh

Member
اگه میشه یکی آموزش این مود را برای ما بزاره
دست شما درد نکنه
خیلی ممنون

egold4ucom

New Member
یکی از راحت ترین مدهای BB همین مده.
کافیه فایلهای این مد را بر روی پوشه ای که فرومت توش نصب شده آپلود کنی و فایل www.yourdomainname.com/topic_eanywhere.php را در براوزر فراخوانی کنی . پس انتخاب داده هایی که مورد نیازت هست و زدن دکمه ارسال با توجه به انتخابی که در مورد دریافت لینکهات هست (Rss یا Javascript) بهت یه کدی رو میده که اونو همونجایی که میخوای آخرین ارسالیهات دیده بشه باید بزاری.
برای اطلاعات بیشتر به http://forum.irani.ch بیایید. با یه جستجو میتونید آموزش کاملشو ببینید.

من همه کارهای فوق را انجام دادم ولی متاسفانه به صورت نوشته های ناخوانا در می آید مثل لینک زیر:
http://forum.e-gold4u.com/index3.html
ممنون میشم راهنمایی نمایید.

Hyper

Active Member
[LTR]Not Found
The requested URL /index3.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.[/LTR]​

رضا

egold4ucom

New Member
[LTR]Not Found
The requested URL /index3.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.[/LTR]​

رضا

شانس من سرور مشکل پیدا کرده بوده و اون را به یک ساعت قبل ریست کرده بودند و فایل مورد نظر هم پاک شده بود.ممنون میشم دوباره نگاه کنید رضا جان

Hyper

Active Member
قالب صفحات شما از UTF-8 استفاده میکنه و فایل های زبان مورد استفاده شما در topic_eanywhere با کدپیج عربی ذخیره شده ...

فایل های زبان را به کدپیج UTF-8 تبدیل کنید و ...

رضا

egold4ucom

New Member
قالب صفحات شما از UTF-8 استفاده میکنه و فایل های زبان مورد استفاده شما در topic_eanywhere با کدپیج عربی ذخیره شده ...

فایل های زبان را به کدپیج UTF-8 تبدیل کنید و ...

رضا
سلام
رضا جان دستت درد نکنه ولی فکر کنم مشکل خیلی حاد شد.الان داشتم سرچ می کردم در گوگل فهمیدم که phpbb من توسط مهدی کرامتی فارسی شده است و ایشون phpbb را بر اساس فونت عربی نوشته اند و می دانم که باید برگردم به utf-8.(یعنی برعکس اون چیزی که شما می گویید)
آقا من اصلا phpbb کار نیستم اگه میشه یک راهنمای ساده برایم بگذارید که برگردم به utf-8 فقط نگید که فروم از اول پاک و نصب کنم که واقعا دیگه حوصله ام نمی گیره!
راستی در پست بالایی گفتید فایل های زبان را به کدپیج utf-8 تبدیل کنید من فایل های زبان topics_anywhere را دیدم ولی جایی که برای تبدیل فونت باشه پیدا نکردم!

آخرین ویرایش:

Hyper

Active Member
دوست عزیز

من در مورد نسخه phpBB شما چیزی نگفتم !
آدرس صفحه ای که دادید رو گفتم

اون صفحه که لینکش رو دادید از کدپیج UTF-8 استفاده میکنه و شما آخرین ارسال ها رو به صورت Arabic در اون درج کردید

با اوصافی که گفتید بهتهر مشخصا کدپیج صفحه مربوطه رو به Arabic تغییر بدید

اگر هم دوست داشتید فایل زبان topic_eanywhere رو برای من بفرستید تا به UTF-8 براتون تبدیل کنم ...

رضا

جدیدترین ارسال ها

بالا