[phpNuke] مشكل در نصب نيوك

agri

Member
سلام
من مي خوام نيوك 2.9 يا همون 7.8 ايران نيوك رو روي هاست نصب كنم منتهي چون حجمش بعد از extract حدود 15 مگ ميشه و خيلي زياد برا همين اول فايلها رو tar.gz كرده و بعد از آپلود extract مي كنم. و بعد هم sql رو import مي كنم. مشكل اينجاست كه بعد از تموم شدن اين تنظيمات وقتي صفحه اول رو براي نصب فراخواني مي كنم فونتها همشون به هم ريخته نشون داده مي شن.
سه تا سئوال داشتم:
1- آيا روش ديگه اي هم براي آپلود راحت تر فايلها وجود داره و آيا روش من درسته؟
2- تنظيمات phpmyadmin دقيقا بايد چطور تنظيم بشند؟
3- مشكل از كجاست بنظر شما؟

عكسي از صفحه اول سايت رو هم به ضميمه ارسال مي كنم.

پیوست ها

• nuke.gif
    nuke.gif
    41.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5

Masoud1365

مدیر انجمن
agri گفت:
سلام
من مي خوام نيوك 2.9 يا همون 7.8 ايران نيوك رو روي هاست نصب كنم منتهي چون حجمش بعد از extract حدود 15 مگ ميشه و خيلي زياد برا همين اول فايلها رو tar.gz كرده و بعد از آپلود extract مي كنم. و بعد هم sql رو import مي كنم. مشكل اينجاست كه بعد از تموم شدن اين تنظيمات وقتي صفحه اول رو براي نصب فراخواني مي كنم فونتها همشون به هم ريخته نشون داده مي شن.
سه تا سئوال داشتم:
1- آيا روش ديگه اي هم براي آپلود راحت تر فايلها وجود داره و آيا روش من درسته؟
2- تنظيمات phpmyadmin دقيقا بايد چطور تنظيم بشند؟
3- مشكل از كجاست بنظر شما؟

عكسي از صفحه اول سايت رو هم به ضميمه ارسال مي كنم.
با اجازه مدیران محترم :
1- از نرم افزارهای آپلود استفاده کنید.
2- نام دیتا بیس ، پسورد ، یوزر نیم !
3- فکر کنم فایل زبان مشکل داشته باشه ! :wink:

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
با اجازه صادق و دوستان دیگه ... این مشکلی‌ هستش که معمولا به دلیل وارد کردن نادرست فایل بانک اطلاتی‌ ایجاد می‌شه و کسانی‌ که از نسخه phpMyAdmin 2.6.1 به بعد استفاده می کنند توسط راهنمایی‌ که در اینجا به نقل از سایت ایران نیوک قرار میدم به راحتی‌ می‌تونن فایل های sql خود را بدون هیچ مشکلی در phpMyAdmin ایمپورت کنند.
1 - به phpMyAdmin وارد شوید.
2 - از قسمت phpMyAdmin در گزینه MySQL connection collation، از منو کشویی latin1_bin را انتخاب کنید.
3 - در هنگام ایمپورت فایل SQL بعد از انتخاب فایل (Browse) در قسمت : Character set of the file، از منو کشویی latin1 را انتخاب کنید.
4 - برروی دگمه Go کلیک کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا