مشكل در نحوه جابجا كردن شي biped

amin256

Well-Known Member
سلام به همه شما دوستان
من كاراكتري رو طراحي كردم و شي biped روبه اون اعمال كردم اما هر كاري ميكنم نميتونم اون رو به يك شي دوم link كنم مثلا وقتي ميخوام كاراكتر رو سوار يك ماشين كنم و اون رو به ماشين لينك ميكنم هنگام حركت ماشين شي مش حركت ميكنه ولي biped جا ميمونه.
خواهشمندم من رو در اين زمينه راهنمايي كنيد.

Elton John

Member
شما باپد رو اول به یه دامی لینک کنید بعد دامی رو به ماشین لینک کنید اگه مشکلتون حل نشد فایل رو آپ کنید

amin256

Well-Known Member
نشد فدات بشم با dummy هم نشد. اصلا اين biped خيلي عجيبه transform كردنش اصلا قابليت انيميت نداره.نيازي به آپ هم نداره سريع يك biped ايجاد كن ببين چطوري ميتوني لينكش كني . من كه چشام در اومد ونتونستم

Elton John

Member
طبق عکس فقط اون موضوع مشخص شده رو به هر چی میخای لینک کن

83926132672717988931.jpg

amin256

Well-Known Member
با استخوان pelvis هم نميشه. اين رو هم قبلا امتحان كردم:-?

amin256

Well-Known Member
آره درسته. دستت درد نكنه من اون استخون بزرگتره رو لينك ميكردم.
يك دنيا ممنون يانگ انيماتور باتجربه:oops:

amin256

Well-Known Member
اوووووه يانگ عزيز اين خوشحاليم الكي بود. چون همين biped رو وقتي با يك كاراكتر فيزيك ميكنم بازجواب نميده و يك كاراكتر سرباز ساختم متاسفانه چون حجمش بالاست آپ نميشه خودت به يك كاراكتر فيزيكش كن ببين ميتوني لينكش كني؟:-?

پیوست ها

• soldier.JPG
    soldier.JPG
    119 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • soldier-wareframe.JPG
    soldier-wareframe.JPG
    158.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3

Elton John

Member
شما احیانا بافت رو که لینک نمیکنید به جایی ؟؟؟

بعد از اینکه فیزیک تموم شد فقط طبق عکس که گذاشتم همون آبجکت رو لینک کنید نه چیزه دیگه بافت خودش دنبالش میاد

کاراکتر شما که لو پولیه فک نکنم حجمش زیاد بشه اگه آپ بشه زودتر جواب میگیرید بهر حال بررسی میکنم

amin256

Well-Known Member
آره درست شد!
يك دنيا ممنوووووون:)
بهتره ديگه اسمت رو هم به expert animator تغيير بدي
راستي يك آموزش سريع ايجاد انفجار و دود ميخواستم ( با استفاده از پنجره particle view) اگر چيزي داري يك دنيا ممنون ميشم.

جدیدترین ارسال ها

بالا