مشكل در ماژول پرداخت آنلاين پارسيان در ماركت ساز طلايي

mehrdad_andami

New Member
سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان.
اين ماركت ساز طلايي در كد هاش خيلي مشكل داره چند جا خودم ديدم كه اشتباه هاي خنده داري داره به عنوان مثال در يكي از فايلهاي PHP مربوط به پرداخت پارسيان قبل از اينكه PHP شروع كنه <? زده بود كه ارور ميداد و......
مشكل من اينه كه وقتي PIN بانك پارسيان رو در قسمت مديريت وارد ميكنم و ميرم تو فروشگاه براي خريد پرداخت پارسيان رو ميزنم ميگه : "خطاي نامشخص"
من اطمينان دارم مشكل از طرف بانك نيست ولي كمي كد ها رو بررسي كردم اين پيغام خطا از
متغيير
PHP:
$_['entry_sort_order']
كه در فايل
HTML:
admin\language\persian\payment\pec.php
لود ميشه حالا اين متغيير رو تو كل فايل ها سرچ كردم كه بفهمم چه زمان و چرا اين متغيير لود ميشه به نتيجه اي نرسيدم...!!!!
لطفا دوستاني كه بلد هستن كمك كنن... خيلي مهم هستش...

سلام
من با این نرم افزار کار نکردم اما اون چیزی که از اسم پارامتر و آدرسی فایل نتیجه گیری میشه کرد ،این نرم افزار همون نرم افزار OpenCart هست که در آدرس http://www.opencart.com/ میتونی سایت بدون مشکلش رو دانلود کنی! و یا سوالات خودت رو بپرسی
و اما در مورد مشکل شما در این تاپیک http://forum.opencart.com/viewtopic.php?t=9879&f=23 در مورد تنظیم پارامترا توضیح داده از جمله همین پارامتر که اون رو با 'Sort Order:' مقدار دهی کرده یه نگاهی به این صفحه بندازید فکر کنم مشکلتون حل بشه

mehrdad_andami

New Member
با تشكر از راهنمايي شما ولي دوست عزيز اين فروم فقط مشكل هسته اصلي OpenCart رو رفع و ساپورت ميكنن در همين فروم جايي خوندم كه يكي ميخواست يك ماژول پرداخت اضافه كنه كسي بهش جواب درست و حسابي نداده بود چه برسه به مشكل من كه اين ماژول توسط دوستان عزيز مارك ساز نوشته شده...
در ضمن من باز هم كدها رو بررسي كردم فكر كنم فهميدم اين پيغام چه زمان و چرا رخ ميده..!!! ولي نميتونم درستش كنم...!!!
اين خطا يعني "خطاي نامشخص" از فايل pec.php در مسير catalog\controller\payment\pec.php در خط 90 تا 113 وقتي در شرط switch گير مي افته و برابر مقدار default قرار ميگيره در خط 111 لود ميشه...!!!
حالا با بررسي اين شرط و تريس كردن كد من رسيدم به متغيير
PHP:
$res
در خط 66 كه احتمال ميدم مشكل از پرامترهايي كه پاس ميده آب ميخوره...!!!
PHP:
$res=$client->PinPaymentRequest($this->data['PIN'] , $amount, $order_info['order_id'], $callbackUrl, $authority, $status);
خواهش ميكنم اگه كسي بلد هست كمك كنه اين مشكل براي من خيلي مهم هستش...!!!

آخرین ویرایش:

mehrdad_andami

New Member
چرا كسي جواب نميده..!!!!

بابا عجب فرومي دارين شما هيچ كس جواب آدم رو نميده....!!!
كمك كنيد :cry::sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا