مشكل در كنترل پنل cpanel

viassi

Member
سلام دوستان

من الان 2 روزه وقتي وارد كنترل پنل هاستم ميشم پيغام زير رو ميده لطفا كمك كنيد

Content-type: text/plain
Cannot Read License File

cPanel.net

© cPanel, Inc. 2006-2008

منتظر جوابتون هستم

viassi

Member
سلام از اونجا كه خريدم بهشون اطلاع دادم ميگن تحريم شده cpanel نظر شما چيه

iranads

Active Member
بله دلیلشم همینه.به علت تحریم License باطل شده.حالا مدیر سرور باید یه فکری بکنه.که البته یکم کارش سخته. شما هم میتونید فعلا صبر کنید تا مدیر سرور یه کاری بکنه

چرا من و شما فکرشو بکنیم
اونایی باید جواب بدن که برامون راه انداحتن اینترنت ملی و دیتاسنتر ملی باید جواب بدن
از همین الان من و شما باید اینترنت رو هم یه چیز مثل تلویزیون بدونیم خیلی جالبه 4 تا پرتال ملی میزارن فقط باید از اون ها استفاده کرد.!!
پرتال ملی ما رو دیدین www.iran.ir به قول یکی از دوستان حتی زحمت خریدن دامنه .کام رو نکشیدن چون خیلی گرون بود!!! به جاش فیلترش کردن:mad:پرتالش هم بیشتر از یک جوملا نیست
اگه برا شما مشکلات اینترنت از امروز رو شده برا من همون چند سال پیش که پی پال تحریممون کرد شروع شده بود از اون زمون فهمیدم این اینترنت حالا حالا ها برامون اینترنت بشو نیست. وقتی تو ایران تجارت الکترونیک پول کشیدن از عابر بانک سر کوچه معنی می ده اون وقت به چیه این اینترنت میشه امید داشت؟
درد دل بود

VahabOnline

Member
واقعا این دیگه چه داستانیه.
یعنی تا چند مدت دیگه همه چیز تعطیل.
برین خونه هاتون.

viassi

Member
دوستان اينطور كه داره پيش ميره تا چند ماه ديگه شركت هاي هاستينگ بايد برن دوغ بفروشن و اينترنت هم جمع ميشه (شايد احمدي نژاد سهميه بندي كنه)

saeed1351

New Member
من وین هستم و هاست دارم. کسی خواست میتونم بهش سرور بدم. ایمیل بزنید اگه خواستید. برید راحت تونل بزنید و وی پی ان و از شر فیلتر داخل راحت بشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا