مشكل در كدبندي بعد از Slice

logical_82

Member
بعد از Slice كدگذاري مي كنم اما وقتي توي كانتنت وسط بيش از اندازه طبيعي تيبل متن توش مي ياد بجاي اينكه به مقدار تيبل نوشته بشه و بعد بياد پايين اينطور نمي شه و عكس ها بهم مي ريزه!
مثل اين قالب : http://filth-crow.mihanblog.com
لطفا كمك كنيد !

Ali_ix

Well-Known Member
طراحان حرفه ای و با تجربه هرگز از خروجی Html فتوشاپ و امثالهم در سایتشون استفاده نمیکنند !

بهتره بعد از تیکه کردن عکسها در FrontPage یا DreamWeaver سایتتون رو طراحی کنید و عکسها رو در جاهای مناسب بگذارید.

پی نوشت : این آواتورتون چقدر شبیه لوگوی خدابیامرز PersianHackers هست !

Parham

Well-Known Member
کاملا با علی‌ موافق هستم ... به هر حال من به شما پیشنهاد می‌کنم که این آموزش را بخونی‌ در اون به طور کامل در مورد نحوه Table بندی در برنامه DreamWeaver برای قالب طراحی‌ شده توضیح داده ... اگر باز هم مطلب دستت نیومد بگو که آموزش های دیگه هم معرفی‌ کنم ...

logical_82

Member
Ali_ix گفت:
طراحان حرفه ای و با تجربه هرگز از خروجی Html فتوشاپ و امثالهم در سایتشون استفاده نمیکنند !

بهتره بعد از تیکه کردن عکسها در FrontPage یا DreamWeaver سایتتون رو طراحی کنید و عکسها رو در جاهای مناسب بگذارید.

پی نوشت : این آواتورتون چقدر شبیه لوگوی خدابیامرز PersianHackers هست !

فعلا مبتدي هستم و نياز به كمك دارم .
در آينده هم سعي مي كنم ديگه از خروجي ها استفاده نكنم گرچه به نظرم موجب تسريع در اين امر مي گردند اما چه كنيم كه هنوز مثل خيلي از مسائل ديگه هر كاري كه وقت گيرتر و كند تر انجام بشه حرفه اي تره (البته گاهي هم اينطور هست!)
خواهشمندم كمكي راجع به طريقه Slice بهتر و كد گذاري آن در فرانت پيح بنماييد.

Parham

Well-Known Member
به نظر من بهتر می‌شه با DreamWeaveاین کار را انجام داد ... اون آموزش که در بالا قرار دادم یک نگاهی‌ بنداز ... حالا باز من می‌گردم اگر آموزش نحوه Slice و Tableبندی در اون برنامه هم پیدا کردم قرار میدم...

logical_82

Member
البته شايد هم Dreamwaver بهتر باشه چرا كه من از ابتدا تنها با فرانت پيج كار كرده ام و تا كنون نيز از آن كمال رضايت را داشته ام . اما خوب چه مي شه كرد بهترين دوستان انسان هم گاهي در مسائل خاص كمكي از دستشان بر نمي آيد و انسان نياز به مونس ديگري دارد .

logical_82

Member
يه راهنمايي توي Properties تيبل ها بكنين تا زياده از حد بزرگ نشن خيلي ممنون مي شم !
كماكان مشكل هست !!!....

جدیدترین ارسال ها

بالا