مشكل در صفحه admin

DC-Master

Member
سلام به همه اساتيد
من يك فروم PHP را با هزار بدبختي نصب كردم و به ظاهر هم كار ميكند ولي وقتي كه در صفحه admin ميروم فقط سمت راست صفحه كه در حقيقت يك گزارش كلي از اطلاعات فروم است را نشان ميدهد و نوار سمت چپ كه قسمت تنظيمات است را اصلا نمي آورد

چكار بايد بكنم ؟

راستي اين را هم بگم كه اين مشكل هم در حالت فارسي است و هم انگليسي و فايل هاي فروم را هم كامل روي سرور ريختم و فكر ميكنم نسخه اي هم كه استفاده ميشود كامل است ، چون همين فايلها روي هاست ديگري الان نصب است و كار ميكند

www.DcinPC.com/forum

sayeh2222

Member
اقا میشه یک عکس نشون بدی از مشکلت
چرا با هزار بد بختی حالا اگر نیوک میریختی چی کار میکردی
یک عکس نشون بده شاید بفهمیم چی شده چون من دقیق نگرفتم
بعدم مگه انجمن قبلیتون چش بود که باز پاک کردید چرا همش انجمن پاک میکنید میریزید

sayeh2222

Member
اقا امکان داره مشکل از قالب باشه یا مشکل از ناقص ریختن باشه ناقص ریخت به این نیست که یک فولدر رو کامل نریزی یک فایل رو نریزی ناقص میشه اگر خواستی من می تونم برات پی اچ پی بی بی بریزم اگر خواستی بگو برات بریزم

Hyper

Active Member
sayeh2222 گفت:
اقا امکان داره مشکل از قالب باشه یا مشکل از ناقص ریختن باشه ناقص ریخت به این نیست که یک فولدر رو کامل نریزی یک فایل رو نریزی ناقص میشه اگر خواستی من می تونم برات پی اچ پی بی بی بریزم اگر خواستی بگو برات بریزم

می بینم که اوستا شدی ... :lol:

sayeh2222

Member
eeeeeeeeدست شمادرد نکنه شاگرد شما هستیم دیگه حالا درست گفتم ما نمک پرورده شما هستیم اقا رضا درست اسمتون همین اقا دیسی اگر خواستیبده ما برات یک سوته نصب کنیم با اگر شد مد چت بوکس

DC-Master

Member
سلام
والا انجمن قبليمون تقريبا مشكلي نداشت بلكه سرورمان مشكل Bandwidth داشت در نتيجه حالا كه سرور را عوض كرديم و دوباره همان فايلهاي قبلي را ريختيم ولي كار نميكنيد
در باره مشكلي كه در صفحه admin گفتم :
شما وقتي وارد صفحه ميشيد ، صفحه به دو قسمت تقسيم ميشود
يك قسمت باريك كه در آن گزينه هاي ادمين است ( مثل مديريت گروها - مديريت اعضا و ... )
و يك قسمت بزرگ تر كه توضيحات هر عنوان و يا تنظيمات را نشان ميدهد
براي من اين قسمت كوچك تره نمي ايد و فقط قسمت بزرگه را نشان ميده كه شمال يك سري اطلاعات كلي در باره فروم ، تعداد اعضا ، حجم اطلاعات و ... است

درباره اينكه چرا با بدبختي والا بايد بگم كه صد رحمت به بدبختي
اول اينكه من كلي خودم را كشتم تا از database فروم در سرور قبلي يك نسخه پشتيبان گرفتم ( با اين فارسي كردن فروم ها كه يك جاشو درست ميكند و صد جا شو خراب )
حالا هم كه هر كاري ميكنم نمي توانم آن اطلاعات را روي سرور جديد import كنم و انواع و اقسام error ها را ميگيرم
بعد بيخيال import شدم و آمدم از اول نصب كنم و دوباره همان كارهاي قبل را انجام بدم
اول كه اگر interface را انگليسي ميگذاشتم اصلا صفحه ادمين نمي آمد و فقط در حالت فارسي مي آمد
( كه البته آن هم ناقص است )
خلاصه كه يك روز و نيم كشتي گرفتم تا به اينجا رسيدم

حالا شما بگيد چه بلائي سرش بيارم تا كار كنه

sayeh2222

Member
اقا فکر کنم قالب رو از نوع بریزی حل بشه ببینم مد چیزی نصب نکردی اخه من خودم یک بار یک مد نصب کردم همین تور شد
اگر باز نشد فکر کنم دیگه باید باز پی اچ پی بی بی رو از نوع بریزی

DC-Master

Member
سلام
از اول ريختم كه الان تا اينجا را بالا آوردم وگرنه كه اصلا كار نميكرد و هزار تا پيغام Function error ميداد

sayeh2222

Member
عزیزم سایت نو مبارک
ببین من منظورم این نبود که اون رو از نوع بریز منظورم این بود که همین رو اگر قالب رو عوض کردی درست نشد
از نوع بریز حالا ببینم نوع هاستت چی هست اصلا ویندوز یا لینوکس من هردفعه که پی اچ پی بی بی ریختم هیچ مشکلی نداشتم چه هاست چه لوکال

جدیدترین ارسال ها

بالا