مشكل در سايت tk

nasser

Member
سلام به همگي
من يك نامي را در حدود 2 هفته پيش در سايت do.tk رجيستر كردم و تا يكي دو روز پيش خوب كار مي كرد ولي يكي دو روزه كه اصلا به اونجايي كه گفتم فروارد نمي كنه و كلا صفحه اي كه نشان دهنده پيدا نشدن سايت است نشان داده مي شود. حتي يكي دو بار هم داخل خود سايت dot.tk نمي رود
اگر اشكال از كمي ملاقات كنندگان سايتم است ، هنوز يكماه نشده ....

لطفا يكي كمك كنه

ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش جديدا من هم توي سايت dot.tk مشكلاتي رو ديدم..حتما شما هم وقتي اسم سايتتون رو ميزنيد بهتون از اين پيغامهاي server busy و از اين حرفها ميده..درسته؟! (همون جدوله كه مياد)

فكر كنم دات تي كي زيادي پيشرفت كرده و خدمات داره ميده چون ديگه گنجايش نداره و واسه همين كم مياره...(البته فكر كنما :wink: )

مجيد

m-sh

Member
منم چند روزيه كه سايتم كه با tk هستش نمياد :cry: :cry:
حالا بايد چيكار كنيم :?:
:cry:

Annex

Member
اين مشكل براي تمام سايتها طبيعيه. حتي سرورهاي HOST هم در شبانه روز 3 ساعت down هستند. حتما تا كنون اصطلاح 99% uptime رو شنيدين. يعني 99 درصد از ساعات روز فلان سايت كار ميكنه و اون يك درصد همين error هايي هست كه براي cleanup سايت در نظر گرفته ميشه. هر سايتي كه اين اصطلاح رو بكار نبرد - بدونيد كه تعهدي نسبت به اين مساله به شما نداره و نميده! پس طبيعيه كه dot tk از اين مشكلات داشته باشه. تازه اگر بدونين كه سرور اين سايت در كجاي عالم قرار داره - حتي دلتون واسش ميسوزه و كلي دست مريضاد ميگين بهشون كه بازم اين همه كار مي كنه :wink:

سريعترين سرويس forwarding مربوط به zdos.com مي باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا