مشكل در تبديل Vb To phpbb

Miesam

Member
سلام دوستان.

تقريبا يك ماهي هست كه ليسانس Vb ما تموم شد! و ديگه قيمت بالاي! اين سيستم و خالي بودن جيب ما باعث شده! كه بريم سراغ phpBB3 اما مسئله اي كه هست! نميدونم چه جوري تبديلش كنم.

من وقتي ميخوام VB رو به phpBB3 كانورت كنم سر :
Prefix for tables in database:
ايراد ميگيره مقدار Prefix for tables in database: رو قرار ميدمvb_ كه به صورت پيش فرض هست! اما در اينجا جواب نميده و مينويسه :
The convertor was not able to find tables with the specified prefix. Please make sure you have entered the correct details for the board you are converting from. The default table prefix for vB 3.0.x is vb_.

اگر كسي ميتونه كمك كنه ممنون ميشم.

BetaMaster

Member
يك پيشنهاد : يك بار به phpBB 2.x تبديل كنيد و بار دوم از phpBB 2.x به phpBB 3 آپگريد كنيد

Miesam

Member
يك پيشنهاد : يك بار به phpBB 2.x تبديل كنيد و بار دوم از phpBB 2.x به phpBB 3 آپگريد كنيد
ديگه داشتم نا اميد ميشدم!
اتفاقا همين كار رو هم ميخواستم بكنم! اما با اين كانورت مشكلم حل شد! حالا يك باگ توش پيدا كردم! كه ديتابس رو كامل تبديل نميكنه! و توي تاپيكش هم گفتم.

مسئله اينجاست كه phpBB2 بخاطرا ين كه ديتابسم پسوند نداره اونم باز ايراد ميگيره حالا مال phpBB3 رو با ترفندي رد كردم ولي مال phpBB2 رو نميدونم چه خاكي بريزم سرم و هي ميگه! پسوند ديتابس مشخص نكرديد! ديتابستون مشخص نشد.:neutral:

BetaMaster

Member
پسوند ديتابيستون در فايل config.php قيد شده

ضمنا مي تونيد دستي از phpMyAdmin ببينيدش

Miesam

Member
ممنونم. مشكل حل شد. مشكل اصلي من اين بود كه VB من اصلا پسوند نداشت.:eek:
و حالا! مشكل اصليم اين كه پسورد ها رو قبول نميكنه!!!

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
اميدوارم موفق باشيد و از امكانت بي نظير phpBB لذت ببريد

به دنياي phpBB خوش آمديد !

جدیدترین ارسال ها

بالا