مشكل در باز كردن پروژه ASP.Net در VS.Net

هر وقت كه ميخوام يه پروژه ASP.Net باز كنم اين Error رو مي گيرم. چاره چيست؟
مشكل اينجاست كه خالي مي بنده!

omidak

Active Member
سلام:
مشكل اينه كه شما iis اتون نصب نیست
یا اینکه دایرکتوریه مثلاً WebApplication1 فعال نیست یا ...
برایه فعال کردن دایرکتوری بر رویه دایرکتوری کلیک راست کنید به Properties برید و بعد به صفحه Web sharing برید
بعد بر رویه گزینه Sharing this folder کلیککنید بعد در صفحه باز شده چهار گزینه بالا رو روشن کنید و گزینه script در پایین و OK :wink:

اين كار رو انجام دادم اما مشكل برطرف نشد.
ASP و ASP.Net به خوبي توي سرور اجرا مي شن. مشكل فقط با VS.Net اونم پروژه هاي WebApplication و WebService دارم.
الان براي ASP.Net نوشتن توي VS.Net هيچ امكاناتي جز اينكه متن كد رو آبي بكنه ندارم (مثل تكميل خودكار كد كه تو ASP هست) VS.Net كد ASP.Net رو به طور خودكار تكميل مي كنه؟

omidak

Active Member
سلام:
ببين اگر نميتوني يك پرژه رو با خود .Net بسازی و بازش کنی اشکال از iis ات هست
باید دوباره نصب بشه :wink:

من تو Add Remove Programs ويندوز (قسمت خود ويندوز) IIS رو Uninstall كردم و دوباره نصب. اما مشكل همچنان باقيست...

omidak

Active Member
سلام:
خوب پس يه جايه كار رو داري سوتي ميدي.
اون Application رو که باز نمیشه برایه من بفرست من هم چک کنم :wink: ( در صورت ممکن )
راستی با تمام WebApplication ها مشکل داری؟

من تا حالا نتونستم Application بسازم كه بازش كنم
New رو كه مي زنم اون Error بالا مياد كه عكسشو فرستادم
هر وقت بخوام ASP.Net كار كنم 1 فايل txt رو به aspx تغيير نام مي دم و اون رو تو VS.Net باز مي كنم!
اينجوري تكميل خودكار كد مثل ASP كلاسيك نداره توي ASP.Net همچين امكاني هست؟
خلاصه وضعيت هنوز همونطوريه

omidak

Active Member
سلام:
شما مشكل در iis اتون هست.
به IIS برید بر روی Default Folder اتون کلیک راست کنید به Properties برید. و بعد به Setting رو به صورت عکسی که براتون میفرستم تغییر بدید :wink:

omidak گفت:
سلام:
به IIS برید بر روی Default Folder اتون کلیک راست کنید به Properties برید. و بعد به Setting رو به صورت عکسی که براتون میفرستم تغییر بدید :wink:

ببينين كه در قسمت server extentions آیا aspx هم support می شود یا نه؟

omidak

Active Member
ghasempoor_m گفت:
omidak گفت:
سلام:

ببينين كه در قسمت server extentions آیا aspx هم support می شود یا نه؟
سلام:
راستي يادم رفته بود به اين صفحه اي كه عكس اش برات فرستادم برو ببين ASP.Net رو Support میکنه؟ :roll: :wink:

omidak

Active Member
سلام:
خوب تنها كاري كه ميتونم بهت بگم انجام بدي اينه كه Windows و .Net رو یک بار دیگه نصب کنی. :roll:
راستی Windows ات چیه؟

ويندوز 2003 سرور انترپرايس
ميهوام اين كارو رو ويندوز Home Edition رو يه كامپيوتر ديگه انجام بدم. اميدي هست؟!

VS.Net براي ASP.Net هم امكان تكميل خودكار كد داره كه member هاي يك كلاس رو به طور خودكار بعد از گذاشتم نقطه نشون بده؟

omidak

Active Member
سلام:
بهتره كه XP Pro نصب کنی چون 2003 یه خورده دنگ و فنگ داره.
Home هم که iis نداره.
سوال دوم ات هم متوجه نشدم :roll: :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا