مشكل در انجمنهاي سايت من !!!

Jasem

Member
بچه ها يك سري مشكلات ديگه تو انجمنهاي سايتم هست كسي مي تونه كمك كنه درستشون كنم ؟
ببينيد اول از همه وقتي مطلبي در تگ
کد:
  قرار مي گيره راست به چپ هستش !!
دوم هم بعضي از كدها كه كنار مطالب قرار مي گيرند نكايش داده ميشن و عملاْ دستورشون اجرا نميشه ؟!!

مثلاْ اين تاپيك رو ببينيد . ----->[url=http://www.banknegar.com/ftopicp-14.html]اينجا[/url]

sarallah  جان قبلاْ تو اين تاپيك در مورد اشكال نشون ندادن آواتار يك راهنمايي كرده بوديد . الان اين مشكل رو براي بعضي از كاربر ها هم كه ريجستر كردند دارم . ميشه براي اين مورد هم راهنمايي كنيد . [url=http://www.banknegar.com/ftopict-6.html]اينجا رو ببين [/url]
[url=http://forum.majidonline.com/mof28220.html]در اينجا قبلاً بحث شده بود[/url]

aghahamidgol2

Active Member
دوست عزيز انجمن ها را يكي اشتباه اومدي
دوم در اين انجمنها فقط شما و مدير انجمن هستند :)

Jasem

Member
حميد جان متوجه نشدم منظورت از جمله دوم چيه ؟؟

راستي در مورد پرسيدن اين سوال در اينجا دليل بر اينه كه انجمنها مرتبط به ناك ايدنا هستش و چون اين موضوع از ابتدا مرتبط به ناك ايدنا بوده و اين مشكل مطمئناْ براي همه كاربران ناك ايدنا هم پيش مياد اينجا مطرح كردم .
بازهم از تذكرتون ممنونم

Jasem

Member
آقا نه جدي انگار اشتباه اومدم !
ممنون ميشم اگر يكي لطف كنه و اين تاپيك رو به انجمن مربوطه منتقل كنه

aghahamidgol2

Active Member
منظورم اينه فقط دو نفر هستند كه در انجمنهاي شما گفتگو مي كنند؟
موفق باشيد

Jasem

Member
حميد جان ممنون از نظرت .
اما فكر كنم مطمئناٌ براي ما ملتي كه افسانمون سيمرغ هميشه بايد حركتها اينجوري شروع بشه .
ميدونم اين مطلب يه اينجا ربط نداره اما بد نيست بگم كه باور اينكه يك چنين جايي رو با چه زحمت و فشاري راه انداختم زياد براي كسي مهم نباشه .
تمام مايي كه داد از نقص بانكها ميزنيم تمام مايي كه هي به به و چه چه بانكهاي خارجي رو مي زنيم و از اون ور مي خواهيم تمام حركاتمون رو كپي از اونهها اجام بديم . مايي كه سيستمهاي پوسيده بانكيمون اونقدر كرم خورده است كه به هيچ وجه نميشه اون رو از داخل اصلاح كرد . مايي كه همه اينها رو مي دونيم ولي حتي به خودمون زحمت نمي ديم براي بهسازي اين سيستم كوچكترين قدمي برداريم .
درسته شما اونور آبها چه نياز به اين بحثها داري و دوستان ايراني هم كه خيالشون راحته و تو اين فراوني نعمت چه احتياجي به بانكداري نوين دارند فعلاْ دلمون به همين الگانسهاي بانك تجارت و سودهاي بانك پارسيان باشه ديگه نيازي به بقيه چيزها ندارن .
چي بگم كه دلم خيلي خونه . ....!!!!!!!!!

aghahamidgol2

Active Member
ما مردم فهميده اي داريم خودمان بدون نياز به همكاري دولت مي تونيم همه چيزو رادرست كنيم
مثل همين قضيه خليج فارس كه دولت بي تفاوت ي كرد ولي مردم اسم خليج عربي را جذف كردند
پس اتحاد مردم ايران مي تونه همه كاري كنه
بانكهاي ايران هم كه ديگه خودت گفتي همه را ...

Jasem

Member
و اطلاع رساني و همياري شما دوستاني كه تو زمينه دنياي سايبر و فناوري اطلاعات در كنار هم هستيد .
حميد جان همونطور كه خودت گفتي ما كنار هم همه كار مي تونيم بكنيم . قصد من هم از ايجاد بانك نگار فشار از بيرون به سيستمهاي بانكي هست .
مطمئن باش هزاران نفر از خود كارمندان و مسئولين بانكي هم دوست دارن اين تغيير به وجود بياد ولي ترس از حركت تو دنياي جديد و اتكا به نيروهاي قديمي و فرسوده اين جو رو ايجاد كرده .
ما مي خواهيم اين حالت رو حداقل از نيروهاي جديد دور كنيم و با دادن پيشنهاد و ايده اين سيستم مرده رو زنده كنيم .
اولين گام براي هر كاري هم شناخت از اون سيستمه .
مطمئن باش شما و دوستان ديگه با پرسش و پاسخ و دادن نظرات مي تونيد اين موج رو ايجاد كنيد .
من هم همه جوره در خدمتم و تا مي تونم از اون ور افراد تشنه و كارمندان مستعد و از طرفي مدايران راقب به اين تغييرات رو به اونجا مي كشونم .
همونجور كه به همه هم گفتم اينجا هم مي گم :
فردا خواهد آمد حتي اگر ما در آن كوچكترين سهمي نداشته باشيم .

Jasem

Member
آقا از موضوع خيلي دور شدم .
كسي تو اين مورد نمي تونه كمك كنه !!!!!

sarallah

Member
جاسم جان برای مشکل اولت ( راست به چپ بودن کد ) به تم فعالت برو و فایل bbcode.tpl رو باز کن و دنبال کد زیر بگرد

کد:
<td class="code">

و تبدیلش کن به
کد:
<td dir="ltr" class="code">

برای مشکل دوم ( آواتار )
به تم فعالت برو و معمولا یه فایل هست با نام خود تم و پسوند cfg و یا ممکنه forums.cfg باشه
این فایل رو باز کن و کد زیر رو بهش اضافه کن

کد:
$images['default_avatar'] = "modules/Forums/$current_template_images/spacer.gif";

البته بجای spacer.gif میتونی از عکس دلخواه استفاده کنی

در مورد مشکل سوم هم من چک کردم مشکلی نبود ممکنه کاربر شما bbcode رو اشتباه وارد کرده باشه ....

جدیدترین ارسال ها

بالا