مشكل در ارسال ايميل

shadi_mtv

New Member
سلام ببخشید یک پیغام خطای در هنگامی که میخوام با یک کاربر جدید عضو بشم میده در phpbb البته مشکل باید در فرستادن ایمیل باشه راستی من فعلا رو local host دارم تست میکنم من پیغام رو پایین نوشتم اون جوری که معلوم مشکل تو فرستادن ایمیل داره حالا اگه من اینو رویه هاست بگذارم بعدآ تکلیف چیه؟ من که smtp ندارم من میخوام فورم رو روی lycos قرار بدم اگه اونجا بذارم با این وضع هیچکی نمیتونه عضو بشه؟ باید چی کار کنم حتمآ باید smtp داشته باشم ؟ من نگرانیم از موقعی که رو lycos میگذارم معذرت میخوام اگه یک مقدار نا مفهوم گفتم چون واقعآ گیج شدم! متشکر میشم اگر من را راهنمایی کنید. ---شادی---
Failed sending email ::

DEBUG MODE

Line : 225
File : c:\apache\htdocs\phpbb3\includes\emailer.php

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
خوبي؟

آره اشكال از همون ارسال ايميل هستش..

نگران نباش lycos بهتون pop3 ميده و ميتونيد آدرس smtp شو در تنظيمات سايتتون وارد كنيد.
اگر باز هم مشكل بر طرف نشد به من بگيد تا براتون يك ايميل pop3 در سايت خودم براتون ايجاد كنم..

مجيد

shadi_mtv

New Member
متشكرم

سلام اقاي علوي زاده از شما به خاطر اينكه پاسخ من را داديد بي نهايت سپاسگذارم دو نكته ديگر ميخواستم از شما سوال كنم اول اينكه اين ايميلي كه شما ميگوئيد از lycos بگیرم یک ایمیل مثل این است [email protected] یا خیر؟ و یا باید از کنترل پنل این سایت ایمیل خودم را تنظیم کنم البته سوال بسیار ابتدایی هستش امیدوارم که منو ببخشید وقتی ایمیل رو ثبت نام کردم خودش smtp رو میدهد یا نه؟ سوال دوم من این است که ایا این امکان وجود دارد که در فورم ها انتخاب زبان بگذارم مثل همین پایین فورم شما که فارسی/ انگلیسی داره ؟ ایا کد خاصی دارد البته اگر هم نشه مهم نیست بیشتر برای من فرستادن میل یعنی سئوال اول اهمیت دارد معذرت میخوام اگر سوالات بسیار ابتدای است چون من رشته تحصیلیم زمین تا اسمو ن با کامپیوتر تفاوت دارد برای همین درک مفاهیم کامپیوتری برای من قدری مشکل است اگر هم تا به حال موفق به نصب فورم تا این مرحله شدم به خاطر خواندن توضیحات شما در فایل read me که در پوشه اینستال بوده است که جا دارد از شما تشکر و قدردانی کنم از اینکه زیاد صحبت کردم از شما معذرت میخواiم با احترام شادی میرباقری دانشجویه سال دوم رشته ادبیات

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
حال شما خوبه؟

خواهش ميكنم :wink:
در مورد ايميل بايد بگم كه آدرسش به اون صورتي كه گفتين هستش اما اول يوزرنيموتن هرچي هست بعدش هم آدرس خود lycos ...

در مورد تنظيماتش تنظيمات خاصي تا اونجا كه من ميدونم نداره شما كافيه همون آدرستونو بدين خودش كانكت ميشه..شما برنامه تونو آپلود بكنيد و بعدش اگر بازم ب همشكل خوردين ما در خدمتيم..

در مورد اون فارسي / انگليسي بايد بگم داره كه ! اگر شما ساب سيلور فارسي رو دريافت كنيد و نصب كنيد اون خودش اضافه ميكنه...

در ضمن شما خيلي لطف دارن...من براي همين سايت رو راه انداختم تا به ديگرون كمك كنم اميداورم به هدف خودم دست پيدا كنم

موفق باشيد
مجيد

shadi_mtv

New Member
اخرين مرحله

سلام دوست داشتم احساس خودم رو نسبت به لطفی که به من داشتید بیان کنم اما حیف که بیان احساس در دنیای اینترنت خلاصه شده در چند صورتک که میتوان خوشحالی / غم / عصبانیت و...... را نشان داد قصد تکرار ندارم اما یاد گرفتم از کسانی که چیزی به من یاد دادند قدردانی کنم از شما سپاسگذارم.
من فورم خودم را تکمیل کردم و تمام موارد درست کار میکنه حالا میخوام اخرین کار را انجام بدم و فورم خودم را اپلود کنم این اولین باری میخوام اینکارو انجام بدم البته اون اندازه که برای اپلود یک فورم اطلاعات لازمه من این اطلاعات را جمع اوری کرده ام از جمله استفاده از برنامه Cute Ftp و همچنین فرستادن فایل های PHP بصورت َASCII و فایل های تصویری را بصورت Binary حالا اولین سوال من اینه که حتمآ باید به این صورت باشه؟ میشه گزینه Auto-detect یا use default را انتخاب که یک جا فایل ها رو بفرستم؟ اما موضوع اصلی اینه که تا به حال من بنا به تنظیمات Local host پیش میرفتم حالا باید چه کار کنم ایا جاهایی هستن که باید تغییر بدم؟ ضمنآ من سایتی ندارم فقط از lycos فضا گرفتم که فورم را قرار بدم پس در این صورت ایا باید در قسمت مدیریت فورم تغییری داد مثلآ محل برنامه در حال حاظر پوشه /phpbb/هستش وقتی من بخواهم در سایت بگذارم محل برنامه باید خالی باشد و چیزی ننویسم؟ نکته دیگر اینکه من چه فایل هایی را باید اپلود کنم ایا کل پوشه appache یا پوشه htdocs یا اینکه نه فقط محتویات فورم یعنی phpbb3 ؟ مشکل اساسی من با SQL است چون شنیدم که اکثرآ پس از اپلود اولین مشکل همین SQL است ایا باید از کنترل پنل lycos تنضماتی را انجام بدم در مجموع اینکه پس از پایان کار چه تغییراتی را باید اعمال کنم میدونم سوالم بسیار طولانی بود برای همین اصلآ توقع ندارم شما با مشغله ای که دارین زود پاسخ من رو بدید معذرت میخوام که وقت شمارو گرفتم با تشکر شادی

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام شادي خانم/آقا (چون نميدونستم هر دوشو نوشتم :lol: )

خوبيد؟
خواهش ميكنم شما لطف داريد ...

در مورد آپلود شما بايد محتواي درون همون شاخه phpBB رو كامل بريزيد. حالا اگر ميخواين توي روت باشه كه محتوا رو دقيقا توي روت بريزيد اگر هم ميخواين كه توي يك شاخه خاصي باشه كه مثلا همون phpbb2 رو كلا كپي كنيد و وقتي كه ميخواين بريد توي انجمنها بايد اينطوري بريد:
http://www.ursite.com/phpbb2

در مورد نوع ارسال اگر با cute FTP ميفرستيد اون خودش بصورت اتوماتيك نوعشو تشخصي ميده و ميريزه...

در مورد تغييرات در فروم بايد بگم كه بله البته اجباري نيست اما بهتره كه تغير بدين مثلا همون آدرس سايت كه خودتون گفتيد اونو تغيير بدين يا اون قسمت كه مال تنظيمات ارسال ايميل هست و اين حرفا اونها رو هم بر حسب آدرس ايميل خودتون تويlycos تنظيم كنيد.

كار با SQL هم خيلي راحته...عين آب خوردنه :wink: فقط اگر شما تمام تنظيماتتون رو قبلا روي localhost انجام دادين مثلا اگر انجمنها رو ايجاد كردن چميدونم چند تا نامه نوشتين يا يوزر ايجاد كردين يا اينجور چيزها و اگر ميخواين اونها رو دوباره بريزيد توي سايتتون براي اينكه اطلاعاتتون از بين نره چون اونها توي ديتا بيس ذخيره شدند اونها رو هم به سايتتون ارسال كنيد تا ديگه نيازي نباشه دوباره واردش كنيد. براي اينكار شما بايد توي localhost خودتون بريد توي phpMyAdmin
http://localhost/phpmyadmin

اونجا كه رفتين بعد بريد توي ديتا بيسي كه مربوط به انجمنهاتون ميشه اونجا اون پاييناش تقريبا يه جاييش نوشته View dump (schema) of database يا يه چيزي مثل همين كه زير توي اون جعبه سفيد اومد تمام تيبلهاتونو قرار داده حالا كل اونها رو انتخاب كنيد و بهد از كنارش گزينه Structure and data رو انتخاب كنيد و بعدش از زيرش گزينه Add 'drop table' و Save as file رو انتخاب كنيد و بعد كليد GO رو بزنيد بعدش ميخواد فايل رو ذخيره كنه اونجا يك اسم بهش بدين تا ذخيره كنه...حالا از ديتا بيستون به قول معروف BackUp گرفتين (اين روش بعدها هو توي سايت بدردتون ميخوره براي گرفتن بك اپ از ديتا بيس)
حالا وقتي فايلها رو به سايت كامل آپلود كردين و بعد از اينكه install كردينش براي اينكه اطلاعات localhost تون بياد روي سايت بريد توي قسمت phpmyadmin سايتتون و اونجا اين ديتا بيس رو به قول معروف import كنيد روش اين كار هم به اين ترتيب هستش كه بعد از اينكه رفتيد توي phpmyadmin بريد و ديتا بيسي رو كه براتون ايجاد كرده رو انتخاب كنيد بعد توي اوند يتا بيس يه جايي بعد از ليست تيبلها نوشته Run SQL query/queries كه زيرش كه جايي براي وارد كردن دستورات هستش زير همونا نوشته Or Location of the textfile كه كفايفه اونجا كليد browse رو بزنيد و اون فايلي كه ذخيره كردين رو وارد كنيد براش..حالا تمام اطلاعات localhost به سايتتون منتقل ميشه...

فقط بايد براي اين كار يوزرنيم و پسورد ديتا بيس رو داشته باشيد كه توي lycos همون يوزر نيم و پسوردي هستش كه وارد سايت ميشيد...

اميدوارم توضيحاتم بدردتون خورده باشه

موفق باشيد

مجيد

shadi_mtv

New Member
مشكل!؟

سلام اقای علوی زاده من استایل ساب سیلور را مجدد دانلود کردم چون ساب سیلور قبلی گزینه تغییر زبان نداشت البته من ساب سیلور قبلی را چند وقت پیش از سایت شما گرفته بودم در ساب سیلور جدید که دانلود کردم وقتی به صفحه اول انجمن ها میروم تعدادی از عکس ها رو نشان نمیده!!!! من مطمئنم که مراحل را درست رفتم به جای عکس متن مینویسه یک کادر مستطیل شکل میاد که مثلآ داخلش نوشه چه کسی در سایت است! مشکل از تنظیمات منه؟ چون من کار انجمن هام تموم شده بودم اما فارسی/انگلیسی نداشت حالا هم که نشون نمیده خواهش میکنم راهنمایی کنید چون من باید این انجمن ها را امروز اماده میکردم که به مشکل برخوردم با احترام شادی

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

شما از phpBB استفاده ميكنيد يا از phpBB Port ؟

مجيد

Arash2

Member
مجيد جان سلام ..

اين مشكل رو منم دارم در phpbb port اين مشكل هستش .. من در يك Topic ديگه نوشتم ولي جوابي نگرفتم ..

ايراد بايد از آدرس دهي باشه ...

shadi_mtv

New Member
اقا مجيد!

سلام ببخشید من اشتباه کرده و اون فایل برطرف کننده مشکل فارسی نوشتن php port رو دانلود کردم من این دفعه استایل خود ساب سیلور فارسی رو دانلود کردم حتی phpbb رو هم از اول گرفتم بعلاوه زبان فارسی مشکل نشان دادن بعضی عکس ها در صفحه اول حل شد اما هنگام ارسال یک مطلب جدید یا پاسخ گویی به مطالب اونجاهیی که مخصوص تغییر زبان ضربدر میخوره! من وقتی مسیر فایل را دیدم از طریق دکمه راست و properties اینجا http://localhost/phpbb2/images/fa.gif بود این در حالی مسیرش اینجاست که در پوشه image همچین فایلی نداریم! حالا به نظر شما مشکل از کجاست!؟ یک سئوال کوچکم داشتم اونم اینه که چه جوری میشه ای تاپیک هارو از حالت BOLD خارج کرد چون bold تاهوما زیاد جالب نیست اگه میشه اوون فایل مخصوص این جور تغییرات رو بگید با تشکر شادی

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

شادي عزيز معذرت ميخوام فراموش كردم اون عكسها رو بريزم توي فايل زيپ.. درستش كردم لطفا اگر ميتونيد دوباره دريافتش كنيد و اگر باز هم به مشكلي بر خوردين به من بگين

آرش جان من جواب مشكل شما رو توي يك نامه ديگه كه يكي از دوستان گفته بود ريپلاي كردم...
اما راستش من هرچي توي اين phpBB port ميگيردم جاييش اون مشكل رو نداره روي كامپيوتر خودم درسته :cry: شما اين آخرين فايلرو گرفتين يا از قبلها گرفته بودين؟!
من بازم چك ميكنم اما اين مشكلي كه ميگيد آيكونهاي بالاي صفحه نشون داده نميشه اونها توي فايل overall_header.tpl معرفي شده من توي اونها رو ديدم مشكلي نداشت شما توي همين فايل توي كامپيوتر خودتون يك نگاهي بندازيد يا اگر ميشه اونو براي من ارسال كنيد

مجيد

mohsenmsl

New Member
آقا مجید اگه میشه به دادم برس

ببین عزیزم من هم یه مشکل شبیه مشکل همین شادی خانم رو دارم
برای من هم روی فرستادن ایمیل خطا میزنه
به من بگید یا راهنمایی کنید که اصلا ً smtp چی هست و چیکار باید بکنم
البته اگه میل بزنید به من خیلی بهتره اگه نشد همینجا میخونم دیگه
نیاز فوری دارم

mohsenmsl

New Member
دمت گرم

دمت گرم آقا مجيد
خوب لابد يا من آدم نيستم كه جوابه منو نمي ديد يا كلاس كاري من با كلاس كاري شما نميخوره
اصلا ً شايد هم.. هيچي ولش كن :cry: :cry: :cry: :sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا