مشكل در اجراي فيلم در كامپيوتر وبدون مشكل در دستگاه دي وي دي

bahman22

Member
باسلام واحترام
من چند تا فيلم دايويكس خريدم كه يه مشكل هست اين وسط فيلمها توي دستگاه دايويكس بدون مشكل اجرا ونمايش داده ميشن ولي توي كامپيوتر دي وي دي (دايويكس) به صورت خالي هست وهيچ فايلي درونش نمايش داده نميشه ولي با نرو حجم دي وي دي پر هست براي اجرا در كامپيوتر ونمايش اون بايد چيكار كنم چرا توي دستگاه نمايش داده ميشه ولي توي كامپيوتر دي وي دي خالي هست راهنمايي كنيد ممنون

SajadCG

کاربر فعال
دوست عزیز مشکل از DVD-R شما هست ، چون به احتمال زیاد از این مارک dvd پوشتیبانی نمی کنه.
منم این مشکل را قبلا داشتم که یک dvd-r از نوع combo داشتم که یکسری dvd ها را خالی نشون می داد.

برای دیدن DVD های فیلم باید از یک DVD-R دیگه استفاده کنید که این مارک DVD را ساپورت کنه.
موفق باشید.

bahman22

Member
دوست عزیز مشکل از dvd-r شما هست ، چون به احتمال زیاد از این مارک dvd پوشتیبانی نمی کنه.
منم این مشکل را قبلا داشتم که یک dvd-r از نوع combo داشتم که یکسری dvd ها را خالی نشون می داد.

برای دیدن dvd های فیلم باید از یک dvd-r دیگه استفاده کنید که این مارک dvd را ساپورت کنه.
موفق باشید.

باسلام برشما
دوشت عزيز بنده بر روي سيستم خود سه عدد دي وي دي رايتر با ماركهاي سامسونگ- پايونر-و سوني دارم وهيچ كدام اين فيلمها را قبول نكرد وبه نظر من مشكل از ان نيست

SajadCG

کاربر فعال
باسلام برشما
دوشت عزيز بنده بر روي سيستم خود سه عدد دي وي دي رايتر با ماركهاي سامسونگ- پايونر-و سوني دارم وهيچ كدام اين فيلمها را قبول نكرد وبه نظر من مشكل از ان نيست

شما روی یه سیستم دیگه امتحان کنید.

چون اگه dvd player شما فیلم ها را نشون میده ، پس دیویدی ها سالم هستند.
و درضمن نمی تونه از ویندوز باشه چون اصلا بهش ربطی ندارد.

میشه بگید مارک DVD ها چیه؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا