مشكل بعد از رايت كردن

من يه سي دي آر داشتم كه تو اون 13 تا عكس بودم اومدم با خود رايت ويندوز تو اون چند تا عكس ديگه هم رايت كنم كه ويندوز ارور مي داد من هم كه نرو 6 دارم رفتم تو نرو استارت اسمارت و تو قسمت ديتا زدم ميك ديتا سي دي و عكس ها رو گزاشتم رايت بشن اما بعد از رايت شدن الان تو اون سي دي فقط عكس هاي جديد هست و عكس هاي قديم من پاك شده و من اونا رو تو كامپيوتر ندارم بايد چي كار كنم؟

برنامه ريكاور ماي فتوز اونا رو برگردوند اما اگر بخوام اونا دوباره تو سي دي باشن چي كار كنم اونا رو با نرو رايت كنم يا با ويندوز يا راهي نيست؟

Parham

Well-Known Member
باید با Nero این کار را انجام بدی ... خود قسمتCD Writing Wizard که در ویندوز هستش گاهی‌ موقع ها ایجاد مشکل می‌کنه به همین صورت پس بهتر هستش با برنامه هایی‌ که مخصوص این کار هستند مثل Nero یا سایر برنامه ها این رایت را انجام بدی که خیالت راحت باشه ...

سلام
پرهام درست گفته با برنامه نرو ميشه اين فايلتو برگردوند. سي دي رو تو رايتر بزار، نرو رو باز كن، كانتينيو رو بزن، بعد نيو رو بزن ، بعد يه پنجره باز ميشه به اسم سلكت ترك ، از اونجا ميتوني تعداد دفعات قبلي رو كه روي سي‌دي رايت كردي رو ببيني. سطح اول رو انتخاب كن، بعد رايت كن ميبيني كه دفعه بعد كه سي دي رو باز كردي اطلاعاتي رو كه دفعه اول رايت كردي ميبيني.
موفق باشي

Parham

Well-Known Member
نسخه های مختلف این برنامه فقط از لحاظ امکانات با همدیگر تفاوت دارند ، میتونی از هر نسخه که خاصی‌ استفاده کنی‌

جدیدترین ارسال ها

بالا