مشكل براي ورود به انجمن!!!! ترو خدا كمك كنيد!

nima_ss88

Member
فرض كنيد قبلا يك انجمن پي اچ بي بي روي سرور نصب بوده كه بنا به دلايلي به هم مي ريزه. بعد بدون پاك كردن فروم بر هم ريخته يك فروم وي بي هم نصب ميشه. حالا فروم اصلي و مورد استفاده فروم وي بي هستش اما من لازم دارم كه برم و وارد فروم قبلي بشم تا يك سري اطلاعات رو از اونجا بردارم. وقتي با يوزر ادمين مي خوام وارد بشم ريدايركت ميشه به فروم جديد! يعني وقتي يوزر و پسورد رو مي زنم و روي ورود كليك مي كنم ريدايركت ميشه به فروم جديد. ولي نكته جالب اينه كه اگر يك يوزر جديد درست كنم و بعد بخوام وارد بشم به فروم جديد نمي ره و ريدايركت نميشه!

كسي مي تونه من رو كمك كنه؟ در ضمن وقتي با يوزر ادمين وارد مي شم و به انجمن جديد ميره و از دكمه بك استفاده مي كنم اين اخطار رو مي ده:

phpBB : Critical Error

Could not get theme data for themes_id [3]

بعد از اينكه كوكي ها رو پاك مي كنم اون وقت كار مي كنه! ولي بازم نمي تونم وارد بشم!

راهي هست كه من بتونم با يوزر ادمين وارد بشم. يا مي تونم يك يوزر جديد بسازم و از طريق اف تي پي و فايلهام بهش اجازه ادمين بودن بدم؟

nima_ss88

Member
بابا ترو خدا كمك كنيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

d@nial

Well-Known Member
اول از همه میگم جاهایی که در مورد تنظیمات دیتابیس گفتم، اگر بلد نیستی دست نزن که یوقت خراب نشه بیوفته تقصیر ما
-----------------
شما رو دو يه ادرس دو تا فروم از دو مدل ريختي؟؟؟؟؟ ( شكلكهاي مورد استفاده)

شما فكر نكنم بتوني كاري بكني، مگر اینکه یه بک اپ از طریق phpmyadmin از دیتابیس فرومت بگیری و بری یه جا دیگه فروم رو نصب کنی و بعد دیتابیس رو جایگزین کنی، بعد فرومت با اطلاعات قبلی بالا میاد

این خطایی هم که بهت میده ، علتش فکر میکنم از این باشه که شما یه قالبی رو انتخاب کردید که بنا به دلایلی شناخته نمیشه، برای درست کردنش باید از phpmyadmin بری تو تنظیمات دیتابیس و شماره قالبها رو دستکاری کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا