مشكل با UILoader

naeim_crack

Active Member
سلام دوستان

من با استفاده از دستور UILoader يك عكس رو توي صفحه نمايش ميدم خالا من يك دكمه نوي صفخه دارم كه هر بار اينو فشار ميدم ميهوام يك عكس ديگه كه آدرس اونو توي يك textbox وارد كردم رو زير اون نشون بده تعيير مختصات x,y زياد مهم نيست فقط نميدونم چه طور بايد از اين UILoader duplicate درست كنم

evt

Member
برای چی داپلیکیت کنی؟
محتوی textBox رو بریز توی یک متغیر .
بعد برای دکمه ای که تو صفحه گذاشتی و برای Event کلیکش ، یک کدی بنویس که محتوی textBox رو برای UILoader ، لود کنه.
اگه خواستی بگو تا کدش رو برات بزارم

naeim_crack

Active Member
سلام نه مي خوام عكس قبلي پاك نشه و اون زيرش بيداد ووقتي روي عكس ها كليك مي كنم عكس بزرگش بياد . نمي خوام همون عكس عوض بشه

اگه كد اينو بدي ممنون ميشيم

++Hadi++

Active Member
می تونی از دستورات اکشن برا این کار استفاده کنی . ببینم شما با اکشن 2 کار می کنید یا 3 . اگه 3 ، پس من کدشو می نویسم .
بای...

evt

Member
می تونی از دستورات اکشن برا این کار استفاده کنی . ببینم شما با اکشن 2 کار می کنید یا 3 . اگه 3 ، پس من کدشو می نویسم .
بای...
فکر کنم با 3 کار میکنه که اینجا درخواست داده
من وقت ندارم و یک کمی درگیر کارم .اگر لطف کنی کدش رو بنویسی ازت ممنون میشم:)

naeim_crack

Active Member
سلام دوستان من با اكشن 3 كار ميكنم ممنون ميشم اگه يك نومنه سورس اينجا قرار بديم مرسي

naeim_crack

Active Member
hadimetal جان دستت درد نكنه بي صبرانه در انتظازم

راستي اين جمله خيلي قشنگه
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال
بنگر چگونه می افتی ؟
چون برگی زرد یا سیبی سرخ ؟

++Hadi++

Active Member
سعی می کنم هر چی زودتر حلش کنم فقط تنها مشکلی که دارم یه error هست که با دستور try ... catch و با Error Event و با استفاده از دستور error event listener حل نمی شه .اگه این درست شه دیگه حلله .
سعی می کنم حللش کنم و در اولین فرصت پیوست کنم. در مورد خوش قولیم شک نکن رفیق...
در مورد اون جمله هم (برگ در انتها ... ) بگم این بیت شعر ، شعری هست که دو سال پیش پیداش کردم و دیدم چقدر با دیدگاه و نظریه اصیل من از زندگی سازگار هست . به پروفایلت سر بزن...همین الان چون جاش اینجا نیست ...
بای...

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
لود بینهایت تصویر با آدرس دهی انها در فلش و اسکرول شدن در مووی کلیپ لودر

سلام
اینو در فلش cs4 باز کن...
فقط باید در تکست باکس بالایی ، اسم هر عکس رو با پسوند .jpg بزنی و هر بار دکمه Enter رو بزنی .
می تونی یه عکسو n بار لود کنی .
هر بار هم که url اشتباه و غیر واقعی باشه زیرش پیغام می ده.
اسامی مثل :
HTML:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
و نکته ای که هست اینه که هر عکس باید کنار SWF باشه.
شما رو به خیر و ما رو به سلامت ...
بای...

پیوست ها

• HadiMetal.rar
    86 کیلوبایت · بازدیدها: 43
آخرین ویرایش:

naeim_crack

Active Member
سلام هادي جان دسست درد نكنه فقط يه سوال چطوري مي تونم وقتي روي اين عكس كليك مي كنم عكس بزرگتر رو نشون بده

مرسي

++Hadi++

Active Member
سلام
برا بزرگ شدن عکس ها می تونی از scale استفاده کنی . یعنی دستور بدی که وقتی MOUSE_OVER شد مثلا:
PHP:
myLoader.scale=2;
یا می تونی از هر عکس 2 ورژن وارد فلش کنی یکی کوچیک و دیگری بزرگ...
و وقتی موس رو کوچیک رفت ، visible کوچیک رو false کنی و visible بزرگ رو true کنی...
PHP:
myLoader.visible=true;
بای...

naeim_crack

Active Member
ببين هادي جان همه اين روش ها جواب مبده اما فكر كنم وقتي تعداد عكس ها زياد بشه زياد كار درستي نباشه مثلا اگه بشه اسم فايل رو بگيره و بره همون اسم را از يك فولدر جديد بياره بهتر

File Name small pic :/tumb/a.jpg
file name big pic:big/a.jpg

حالا ميشه بگي چطوري اين كارو بكنم

tormoz

New Member
آقا هادی من یه مشکلی دارم ، با این UILoader یه پورتفولیو طراحی کردم ، حالا میخوام تو همون صفحه چندتا پورتفولیو دیگه اضافه کنم که وقتی دکمه ی مورد نظر رو میزنه به لیبیل فریم مشخص رفته و پورتفولیو دیگه اجرا بشه ، ولی توش موندم بدجوری ، خواهش میکنم راهنمایی کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا