مشكل با flash player

behsa

Member
آقاي يكي از سيستمهاي من وقتي وارد بعضي از صفحات وب ميشه كه درش فلش هست . يا ميره در حالت stand by يا اينكه reset ميشه.
كسي نظري داره.

Babak Sateli

Active Member
دوست عزيز

اين عجيب ترين چيزي است كه تا به حال در رابطه با Flash شنيدم. اما ممكن است
اتفاق بيافتد. در اين مواقع بهترين كار نصب Player جديد است كه معلوم مي كند آيا
مشكل از Flash است يا ويندوز. چرا كه ممكن است مشكلي در Internet Explorer شما
وجود دارد كه هر زمان مي خواهد Plugin برنامه Flash را نمايش دهد به خطا روبرو
مي شود و چون خطاي سازمان يافته نيست به صورت يك سري message به ويندوز
خطا را گوشزد مي كند و ويندوز به خاطر عدم تشخيص خطا ، عكس العملي مشابه
آن چيزي كه شما فرموديد انجام مي دهد.

بهترين راه نصب دوباره Player است كه مي توانيد به صور رايگان از سايت Flash دريافت نماييد.
اين هم آدرس آن :
http://www.macromedia.com/shockwave...od_Version=ShockwaveFlash&P5_Language=English

در صورتي كه مشكل شما حل نشد بدانيد كه مشكل از player نمي باشد.

موفق باشيد

behsa

Member
سلام بابك جان
اول از هر چيز به شما خوش آمد ميگويم
دوما قبل از فرمايش شما من Player جديد فلش را نصب كردم اما باز هم نشد. لازم به ذكر هست كه من در بعضي از صفحاتي كه فلش وجود دارد چنين مشكلي دارم. وثلا در خود سايت ماكرومديا مشكلي ندارم.

Babak Sateli

Active Member
behsa1110 گفت:
سلام بابك جان
اول از هر چيز به شما خوش آمد ميگويم
دوما قبل از فرمايش شما من Player جديد فلش را نصب كردم اما باز هم نشد. لازم به ذكر هست كه من در بعضي از صفحاتي كه فلش وجود دارد چنين مشكلي دارم. وثلا در خود سايت ماكرومديا مشكلي ندارم.

تشكر مي كنم از شما دوست عزيز

پس بايد اطمينان داشته باشيد كه مشكل از Player برنامه Flash شما نيست.
من پيشنهادي براي شما دارم. يكي ديگر از كاوشگران اينترنتي مانند NetScape و يا
چيزي غير از Internet Explorer نصب كرده و از آن استفاده كنيد.

اگر ديگر مشكلي پيش نيايد پس معلوم مي شود كه مشكل اصلي Internet Explorer
بوده كه آن را هم مي توان با نصب نسخه جديد آن رفع كرد.

موفق باشيد

saman_sweden

Active Member
behsa1110 گفت:
آقاي يكي از سيستمهاي من وقتي وارد بعضي از صفحات وب ميشه كه درش فلش هست . يا ميره در حالت stand by يا اينكه reset ميشه.
كسي نظري داره.
اون ساينهايي كه مشكل داريد عيب از اون سايتهاست كه درست برنامه نويسي نكرده اند در ضمن پيشنهاد مي كنم Player شماره 6 را فعلا نصب كنيد Player شماره 7 در مراحل اوليه است و حامع نشده

behsa

Member
saman_sweden گفت:
behsa1110 گفت:
كسي نظري داره.
اون ساينهايي كه مشكل داريد عيب از اون سايتهاست كه درست برنامه نويسي نكرده اند در ضمن پيشنهاد مي كنم Player شماره 6 را فعلا نصب كنيد Player شماره 7 در مراحل اوليه است و حامع نشده

باشه ورژن 6 را نصب ميكنم. اما الان نميدونم اون كجاي ماكرومديا است. خودم جستجو ميكن . اما شما هم لطف كنيد اگر ميدونيد از كجاي مكرومديا بايد دريافتش كرد آدرسش را ذكر كنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا