مشكل با babylon

mostafa_az

Well-Known Member
سلام
آقا من هر از گاهي با بابيلون به مشكل ميخورم .
بعضي اوقات صفحه معني كلمات ندارم .
يعني كلمه رو معني نميكنه و صفحه وسط كاملا سفيده . تمام ديكشنريهايي هم كه اضافه كردم حتي پيش فرضهاي خودش رو نشون نميده . با نصب دوباره هم درست نميشه .
بايد چيكار كنم ؟

مخلصيم
مصطفي

داود1

New Member
مشكل با بي بي لون

با سلام :
بنده با بي بي لون مشگل دارم . هر وقت آپديت ميكنم {اكس پاير}يعني زمان استفاده پايان يافته .
من هم بدون بي بي لون مشگل ميتوانم كار كنم .
لطفا كمكم كنيد . آيا سي دي جديد از بي بي لون اگر هست از طريق ايميل يا تلفن بمن اطلاع دهيد .
خيلي ممنون خواهم شد . تلفن : 88361679
همراه: 09123095770

ايميل : [email protected]

با تشكر فراوان منتظر كمك شما هستم . شهبازي 50 ساله

داود1

New Member
با سلام :
بنده با بي بي لون مشگل دارم . هر وقت آپديت ميكنم {اكس پاير}يعني زمان استفاده پايان يافته .
من هم بدون بي بي لون مشگل ميتوانم كار كنم .
لطفا كمكم كنيد . آيا سي دي جديد از بي بي لون اگر هست از طريق ايميل يا تلفن بمن اطلاع دهيد .
خيلي ممنون خواهم شد . تلفن : 88361679
همراه: 09123095770

ايميل : [email protected]

با تشكر فراوان منتظر كمك شما هستم . شهبازي 50 ساله

amirhomayoun

Active Member
من اين مشكلو نداشتم آقا مصطفي! ببينم عنوان glossary هات رو هم نشون نميده؟ (چون ورژن هاي جديد تر با بعضي gloosary هاي قديميتر اين مشكل رو دارن )

آقا داود ! نبايد بذارين بابيلون به اينترنت متصل بشه. چون با هر usename و password كه ثبت كرده باشينش با اتصال به سرور هاي بابيلون برنامه متوجه قلابي بودنش ميشه و فاتحه! براي جلوگيري از اتصال از فايروال استفاده كنين يا proxy غلط براش تعريف كنين.

در ضمن تلفظ درست babylon ‌به صورت 'bæbɪlən است!

matrix10

New Member
amirhomayoun گفت:
من اين مشكلو نداشتم آقا مصطفي! ببينم عنوان glossary هات رو هم نشون نميده؟ (چون ورژن هاي جديد تر با بعضي gloosary هاي قديميتر اين مشكل رو دارن )

آقا داود ! نبايد بذارين بابيلون به اينترنت متصل بشه. چون با هر usename و password كه ثبت كرده باشينش با اتصال به سرور هاي بابيلون برنامه متوجه قلابي بودنش ميشه و فاتحه! براي جلوگيري از اتصال از فايروال استفاده كنين يا proxy غلط براش تعريف كنين.

سلام. حالا اگه ماحواسمون نبوده و سرور سايت بابيلون ، قلابي بودن برنامه ما را شناسايي كرده باشه ، چكار بايد بكنيم. چون من با اين مشكل برخورد كردم و حتي ان را ان اينستال هم كردم و دوباره نصب كردم فايده نداشته.
خيلي ممنون.

amirhomayoun

Active Member
نوچ نوچ نوج! یعنی واقعا آدمهایی وجود دارن که بدون خریدن نرم افزار و به کمک کرک ازش استفاده میکنن؟! خیلی بده این کار ... باور کنید!

راستشو بخوای من هیچ راهی براش سراغ ندارم .شخصا اگه بمیرم هم (!) نمیذارم وصل شه! ولی یکی از دوستام به دنبال مشکلی مشابه شما فرمت کرد دوباره ویندوز ریخت!

یه راهی ... ورژن 4 بابیلون رو نصب کنید (اگه پیدا کردید البته!) و رجیستر کنیدش (با یه سریال رجیستر میشد) بعد ورژن 5 رو روش نصب کنید دوباره. شایــــــــــــد مشکل حل شد.

احتمالا یه key توی رجیستری درست میکنه که باعث میشه نتونی حتی با دوباره نصب کردن ازش استفاده کنی.

matrix10

New Member
amirhomayoun گفت:
نوچ نوچ نوج! یعنی واقعا آدمهایی وجود دارن که بدون خریدن نرم افزار و به کمک کرک ازش استفاده میکنن؟! خیلی بده این کار ... باور کنید!

راستشو بخوای من هیچ راهی براش سراغ ندارم .شخصا اگه بمیرم هم (!) نمیذارم وصل شه! ولی یکی از دوستام به دنبال مشکلی مشابه شما فرمت کرد دوباره ویندوز ریخت!
.
:eek: دوست من مگه كسي پيدا ميشه كه بابت اين برنامه ها پول بده.
ولي خب من ورژن چهار را هم داشتم دوباره نصب كردم قبول نكرد.
به هر حال ممنون

amirhomayoun

Active Member
يه سري سريال براي بابيلون : (ببينين مشكلتون حل ميشه يا نه؟‌)

براي ورژن: Babylon 5.0.6 (r13)

Name: MELVIN
serial: K90KA59T0HJSNJC4JDGA3XBJSUZDAMCR

Name: People
serial: 4BECA202B9C8963E

name: Melvin
serial: 39ZBA5NTZWJSRA5BQ8M756T

name: Casey
serial: X0NYXYT4U57P2VWDYN48Q4RATZDAWTFYTKHQV0VDZ6

name: Michael Kostick
serial: KCGHRDSS87N3SK32J28A0PUPN3Y6

name: andr