مشكل اساسي با ميرعماد 2.2...بالاخره چطور كپي ميشه؟

سلام دوستان
اين برنامه ميرعماد چطور كپي ميكنه؟؟
تاپيك احتمالا تكراري هست..Dial up هستم ديگه ببخشيد:mad:
تمام روشها رو رفتم
ميرعماد2.2
ويندوزم
xp
Corel14
photoshop cs4
Word 03 & 07
...

تو
word
تايپ بدون مشكل انجام ميشه
ولي تو
past
كردن تو كورل چيزي نمايش داده نميشه
Pste Special
هم امتحان كردم...نشد!
ولي فونتهاي ميرعماد تو ليست فونتها هست
....
تو فتوشاپ هم همينطوره ولي ديگه فونتها هم نمايش داده نميشه!!
........
و روش ديگه كه رفتم
خروجي گرفتم از
برنامه
word
بود ...مثلا سيو پي دي اف ...يا كانورت به ايميج
ولي مشكل اساسي هست:sad:
.!!
ممنون ميشم تجربيات تون رو به اشتراك بذارين

S.A.N

Member
سلام دوست عزیز ...

منم اول مثل تو بودم ... اما وقتی فهمیدم که میرعماد فقط با ورد کار می کنه و تو فوتوشاپ نمیاد

خیلی ناراحت شدم ....

البته من برای کارای خودم ... توی ورد تایپ می کردم .. با سایز بالا .. از صفحه اسکیرین شات می گرفتم

و چون سایز حروف در ورد بالا بود توی فوتوشاپ راحت باهاش کار می کردم ...

من که این طوری کار می کنم ...!! ولی فکر نکنم روش دیگه ای هم باشه
41.gif
54.gif

almasgraph

Member
نه میر عماد توی همه ی نسخه های نرم افزار های گرافیکی کار میکنه البته نباید از نسخه ی قفل شکسته استفاده کنید

poori

Member
سلام
لطفا نسخه اصلی http://www.maryamsoft.com/Default.aspx رو بخرید.
1 روش اول وقتی برنامه میر عماد باز هست شما متن تون رو داخل ورد تایپ میکنید بعد دکمه های alt + c رو فشار بدید ها یه پنجره باز میشهUntitled.png حالا می تونی کپس کنی یا سیو کنی یا اینکه تارکت رو بگیری روی فتوشاپ رها کنی
2 از ورد پرینت pdf بگیری.

merce دوستان
پس چرا قبل از دانلود نميگن نسخه دانلوديش كارنميكنه؟؟:mad:
البته من كرك كردم و كاملا باز ميشه ها
و اين كادر هم مياد

ولي فرقي با روشهاي ديگه نداره ..

پس بهترين راه ظاهرا اينكه تو Paint تايپ كني
چون مشكلي نداره و سايز بزرگ سيو كني..!! كاچي بهتر از برنامه ايراني :cool:
برنامه مريم هم چند سال پيش خريدم اورجينال الان نصف برنامه هاش باز ميشه!!

البته اميدوارم هر روز ايرانه عزيزم پيشرفت كنه و اسم پارس به درخشه:oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
یعنی شما واقعا انتظار دارید که یه نسخه ی غیر اصلی مثل نسخه ی اورجینال کار کنه؟!؟!؟

پس چه فرقی بین فردی که هزینه کرده و نسخه ی اورجینال رو خریده با یه فرد عادی میکنه؟!

حتی فتوشاپ و حتی ویندوزی هم که من و شما استفاده میکنیم و غیراصلی هستن با نسخه ی اورجینالش خیلی تفاوت ها دارن.

هر چقدر پول بدی ...

MEGA WAVE

Active Member
مفت گوفت هم به آدم نميدن ،ميدن كه فقط حرسشو:)
فکر کنم الان اینا یه چیزیم بدهکار شدن که چرا نرم افزار رو بصورت رایگان نمیدن به ملت !!!

آخه تا کی باید اینجوری باشه عزیزم شما وقتی میخوایی از یه امکاناتی استفاده کنی باید هزینش رو پرداخت کنی !

توی فرم سی جی سوسایتی یه مطلبی رو چند وقت پیش خوندم کخ خیلی برام جالب بود .

یکی از کاربرها آه و نالش بالا رفته بود که روی تا یه هفته بعد فتوشاپ اورجینالی که گرفته دستش نمیاد و مجبوره با نسخه کرک شده کار کنه ! همه کسایی که به کامنت هاش جواب میدادن یا بهش میخندیدن یا شرمندش میکردن که چرا این کار رو میکنه .

بقول سارا این فتوشاپ و بقیه محصولات کرک شده ای که من و شما داریم استفاده میکنیم زمین تا آسمون با ورژن اورجینالش از نظر کارکرد و سازگاری با سخت افزار فرق میکنه !

شاد زی

(..بحث كلا عوض شد..بهتره تموم شه همين جا:))

كاملا درسته...
ولي اين برنامه ميرعماد فقط 1 وظيفه داره او هم كپي شدن از ورد به ساير برنامه هاست (:)
كه اين هم گند زده توش ..:mad:

مطلب بعدي كه گفتم ..خودم ورژن( به قولي اصليش مريم )كه مال يه شركت هست رو دارم همون هم الان مشكل داره
بعدش هم شما بايد آشنا داشته باشيد واست بفرستن اورجينال هر چيزي رو از ديگر كشورها

پس بخوايم نخوايم بايد كرك شدش رو استفاده كنيم:sad:
چون اصلا ايران License نداره (:)
قيمت برنامه هاي اورجينال هم با در آمد همون كشور تنظيمه..وگرنه شما حاضري واسه يه xp موفنگي 200$ بپردازي؟؟

نكته بعد حداقل بنويسه نسخه آزمايشي برايه تست كاربر ..تا ديگران مجبور نشن قفلش رو بشكونن
و آخريش اينكه عرضه داشته باشن يه قفل درست حسابي روش بزارن ،‌تا ديكه كرك نشه:mad:

hhhhaaaa

Member
فکر کنم الان اینا یه چیزیم بدهکار شدن که چرا نرم افزار رو بصورت رایگان نمیدن به ملت !!!

آخه تا کی باید اینجوری باشه عزیزم شما وقتی میخوایی از یه امکاناتی استفاده کنی باید هزینش رو پرداخت کنی !

توی فرم سی جی سوسایتی یه مطلبی رو چند وقت پیش خوندم کخ خیلی برام جالب بود .

یکی از کاربرها آه و نالش بالا رفته بود که روی تا یه هفته بعد فتوشاپ اورجینالی که گرفته دستش نمیاد و مجبوره با نسخه کرک شده کار کنه ! همه کسایی که به کامنت هاش جواب میدادن یا بهش میخندیدن یا شرمندش میکردن که چرا این کار رو میکنه .

بقول سارا این فتوشاپ و بقیه محصولات کرک شده ای که من و شما داریم استفاده میکنیم زمین تا آسمون با ورژن اورجینالش از نظر کارکرد و سازگاری با سخت افزار فرق میکنه !

شاد زی
ببخشيد من نميتونم منظورم رو درست بفهمونم :-?منظورم اينه كه دنبال چيز مفت و سالم نگردين هرچقد بدي همونقد خيرشو ميبيني.(من مفت خور نيستم تا حالا يعني نزديك به يك سال حدود 2ميليون سي دي و دي وي دي اوريجينال خريدم از آنتي ويروس گرفته تا ويندوز، بله ويندوز 200$ )
:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزيز
بهتون پيشنهاد ميكنم حتما قوانين رو يك بار بخونيد
شما تاريخ تاپيك رو ديديد و پست زديد ؟
تاپيك هاي قديمي رو لطفا بالا نياريد
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا