مشكلات پس از اپلود !

shadi_mtv

New Member
سلام من phpbb رو سایت نصب کردم اون فایل رو هم import کردم و تیبل ها اومد اول که رفتم تو سایت پیغام داد که نمیتونه به دیتابیس کانکت بشه بعد دیدم که lycos به اخر اسم دیتابیس دو کلمه اضافه کرده یعنی اینجوری shadimtv_uk_db بعد فايل config.php رو اوردم پايين و اسم ديتابيسم رو به اين اسم بالا تغيير دادم بعد ديدم كه درست شد و تو سايت ميره و همه چيز عاديه ولي وقتي ميخوام login كنم و نام و پسودمو اون پايين بنويسم باز پيغام ميده كه نميتونه به ديتابيس وصل بشه دقيقآ وقتي هم كه بخوام logout كنم بازم همين پيغام رو ميده مشكل ديگه اين بود كه وقتي ميخوام يك كاربر جديدي رو عضو كنم عضوش ميكنه اما ايميل رو نميتونه بفرسته و يك سري پيغام ميده كه پايين نوشتم من stmp server رو دادم يعني smtp.lycos.co.uk بعدش در قسمت SMTP Username هم ادرس ايميل خودم از lycos رو دادم بعلاوه پسورد و گزينه خير رو هم انتخاب كردم تا از stmp استفاده كنه چون در قسمت مديريت برعكس بايد انتخاب كنيم اما سر در نميارم از كجاست مشكل راستي اونجايي كه از ما ايميل خودمون رو ميخواد من ايميل ياهوم رو دادم ممكن مشكل از اين باشه خواهش ميكنم راهنمايي كنيد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
پيغامي كه هنگتم ورود ميده:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

----------------------------------------------------------------------------------------------------

در هنگام ارسال ايميل:
Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in smtp.php on line 126

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /data/members/free/tripod/uk/m/a/s/shadimtv/htdocs/includes/smtp.php:126) in page_header.php on line 464

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /data/members/free/tripod/uk/m/a/s/shadimtv/htdocs/includes/smtp.php:126) in page_header.php on line 466

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /data/members/free/tripod/uk/m/a/s/shadimtv/htdocs/includes/smtp.php:126) in page_header.php on line 467
----------------------------------------------------------------------------------------------

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
خوبيد؟

در مورد خطاي ديتابيس خب همونطوري كه مشخص هستش نوشته كه نميتونه به ديتا بيس وصل بشه احتمالا يك جايي پسورد يا يوزر نيم يا حتي نام ديتا بيس رو اشتباه زديد...

در مورد خطاي smtp كه بهتون ميده من چون خودم تا به حال از سايتهاي فري ايميل نفرستادم نميدونم از چي ميتونه باشه...شما سعيتو بكن اگر نشد به من بگيد كه براتون يك آدرس ايميل ايجاد كنم...

متشكرم
مجيد

shadi_mtv

New Member
يك نكته ديگه

سلام مجيد اقا امروز كه اومدم login كنم ديدم وقتي نام و پسورد خودم رو وارد ميكنم ميره تو localhost واسه چي اينجوري ميشه يك نكته هم هست نام ديتابيس من phpbb بود اما نام ديتابيسس كه تو lycos بود اين بود : shadimtv_uk_db من فقط تو فايل config.php نام ديتابيس رو عوض كردم نكنه بايد جايه ديگه هم تغييري بدم؟؟؟؟ چيكار بايد بكنم گيج شدم ديگه :(

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

شما بايد علاوه بر اون فايل توي تنظيمات سايتتون هم تغيير بدين..چون تنظيمات فقط توي اون فايل نوشته نشدن توي ديتا بيس هم نوشته شدن.. مثل همونجايي كه ميره localhost واسه اينه كه شما توي تنظيمات سايتتون روت سايتتون رو localhost معرفي كردين..شما بايد بريد توي كنترل پنل انجمنها اونجا هم بريد configuration و تنظيماتيش دوباره ست كنيد..

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

اومدم دوباره اينجا بگم كه من يك سري ديگگه از مشكلات رو بر طرف كردم (مخصوصا همون اشكالي كه هي ميگفت Cannot add header information - headers already sent

برنامه رو دوباره بگيريد البته فايلهايي كه توش تغيير داده شده يكي index_body.tpl هست و يكي ديگش overall_header.tpl كه كافيه اين دوتا رو ارسال كنيد..

اميدوارم مشكلتون حل بشه اگر بازم مشكلي بود من در خدمتم

مجيد

Annex

Member
سلام

در lycos چند مشكل وجود دارد كه البته چاره آن هم وجود دارد.

تنظيمات ديتابيس - تبليغات سايت (مربوط به header) و confing.php

براي خطاي ايجاد شده بنام:
Cannot add header information

به شاخه Includes و فايل page_header.php مراجعه كنيد. در انتهاي خطوط مشاهده مي كنيد:

کد:
header ('Cache-Control: private, pre-check=0, post-check=0, max-age=0'); 
header ('Expires: ' . gmdate('D, d M Y H:i:s', time()) . ' GMT'); 
header ('Last-Modified: ' . gmdate('D, d M Y H:i:s') . ' GMT');

@ را به انتهاي خطوط اضافه كنيد يعني:

کد:
@header ('Cache-Control: private, pre-check=0, post-check=0, max-age=0'); 
@header ('Expires: ' . gmdate('D, d M Y H:i:s', time()) . ' GMT'); 
@header ('Last-Modified: ' . gmdate('D, d M Y H:i:s') . ' GMT');

براي تنظيم دقيق phpBB به هنگام نصب در lycos:

کد:
server: localhost 
database name: uname_uk_db 
database uname: uname 
database password: خالي باشد 
Prefix for tables in database: phpbb_ 

domain name: members.lycos.co.uk 
script path: /username/phpBB2/
port: 80

بجاي uname نام كدكاربري خود را وارد كنيد.

توجه كنيد: تا زماني كه اين تنظيمات را در config.php بروز در نياوريد - مشكل داريد.

بعد از آنكه مراحل نصب را انجام داديد - حتما فايل install.php را با ftp پاك كنيد!!!

براي رفع اشكال login شدن به بخش Admin Panel --> General Admin --> Configuration
مراجعه كنيد:

کد:
domain name: members.lycos.co.uk 
script path: /username/phpBB2/ 
port: 80

يك كار ديگر باقي مانده است. به شاخه Includes و فايل functions.php مراجعه كنيد. از خط:

کد:
 "function redirect($url)" to the final "}"

به پايين را با خط زير عوض كنيد:

کد:
function redirect($url) 
{ 
   global $db, $board_config; 

if (!empty($db)) 
           { 
                   $db->sql_close(); 
           } 

$server_protocol = ($board_config['cookie_secure']) ? 'https://' : 'http://'; 
   $server_name = preg_replace('#^\/?(.*?)\/?$#', '\1', trim($board_config['server_name'])); 
   $server_port = ($board_config['server_port'] <> 80) ? ':' . trim($board_config['server_port']) : ''; 
   $script_name = preg_replace('#^\/?(.*?)\/?$#', '\1', trim($board_config['script_path'])); 
   $script_name = ($script_name == '') ? $script_name : '/' . $script_name; 
   //$url = preg_replace('#^\/?(.*?)\/?$#', '/\1', trim($url)); 

// Redirect via an HTML form for PITA webservers 
   if (@preg_match('/Microsoft|WebSTAR|Xitami/', getenv('SERVER_SOFTWARE'))) 
   { 
      header('Refresh: 0; URL=' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name . $url); 
      echo '<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"><html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1"><meta http-equiv="refresh" content="0; url=' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name . $url . '"><title>Redirect</title></head><body><div align="center">If your browser does not support meta redirection please click <a href="' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name . $url . '">HERE</a> to be redirected</div></body></html>'; 
      exit; 
   } 

// Behave as per HTTP/1.1 spec for others 
   //header('Location: ' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name . $url); 
   header('Location: ' . $url); 
   exit; 
}

يك نكته ديگر: Lycos از PHP Mail استفاده ميكند و نه smtp! جاي آنرا خالي نگه داريد.

چون در اين انجمن خطوط انگليسي راست به چپ نمايش داده مي شود - خطوط بالا را در محيطي مثل text كپي كنيد تا اشتباهي رخ ندهد.

موفق باشيد!

Annex

جدیدترین ارسال ها

بالا