مشكلاتي كه پيش آمد

PIROOZIAN

Member
سلام دوستان

يه مسايلي اين چند وقت پيش آمده بود كه مي خواهم يه توضيحي بدم.

اين مسايل از اونجايي پيش اومد كه saman_sweden با من چپ افتاد البته واقعا هم نميدانم
سر چي.

حدود يك هفته پيش saman_sweden يه روشي براي از بين بردن Forum كه كنار Lycos تازگي ها گذاشتن گفت كه من با مراجعه به سايتش ديدم Tag هايي كه نوشته مشكل داره.
بعد اومدم تو سايت اين مشكل را نوشتم و بعد از كمتر از يك دقيقه يه PM اومد كه از طرف saman_sweden بود كه يه مقدار فحش نا قابل نثار بنده كرده بودن كه چرا گفتي Tag هاي من مشكل داره و اصلا به تو مربوط نيست. بعد من تصوير گرفته شده از روي اين PM را براي مجيد Email فرستادم تا رسيدگي كنه كه اين آقا به چه علت به من فحش داده . بعد مجيد يه PM به من زد و گفت تقصير تو بوده و اگه يه بار ديگه اين كارو ( يعني از تگ هايي كه مشكل داره ايراد نگيرم ) بكني دسترسي تو را به انجمن ها Ban مي كنم و چون اين حرف برام زور داشت اون عكس ها را گذاشتم تو Forum تا همه ببينند و البته اين را هم ميگم كه كار من درست نبود.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش همونطوري هم كه گفتم تقصير شما بود چون بحث رو شما شروع كرديد و با لحن بدي با saman صحبت كرديد من هم براتون پيغام زدم كه اين بحث رو ادامه نديد چون در اون صورت من دسترسي شما رو قطع ميكنم.

سلام
خوبيد؟

من دوباره نامه شما رو پاك كردم.
آقا لطفا ادامه نديد.. چون مجبور ميشم آي دي شما رو BAN كنم...
آخه بحث رو شما پيش كشيدي..

موفق باشيد
مجيد

و اين نامه رو من براي سامان هم ارسال كردم كه ايشون هم ادامه ندهند و خوب خوشبختانه saman ادامه موضوع رو نگرفتند ولي شما ادامه داديد...
حالا هم هموطنوري كه قول داده بودم مجبور هستم براي مدتي دسترسي شما رو به انجمنها قطع كنم و همچنين شما رو از مديريت بر كنار كنم..

اميدوارم موفق باشيد
مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا