مشاوره

mehdinasiri

پارس لند گروپ
این طرح جدید رو برای گروهمون زدم.

fbyzwy.jpg

لینک قبل از تغییر: http://i30.tinypic.com/2m26niq.jpg

آخرین ویرایش:

[SOBHAN]

Active Member
سلام
خيلي جالب بود ...
ميشه از فونت به غير از ياقوت استفاده كنيد تا يه ذره از شكل خيلي رسمي بيرون بياد .

موفق باشيد
محمد حسين

mehdinasiri

پارس لند گروپ
طرح جالبی شده
از این جور کارها خوشم میاد

مرسی لطف داری.
من هم خودم از تبلیغاتی که سنت شکنی کنه و به گونه ای غیر مستقیم به هدف اشاره کنه خوشم میاد.
سعی من در این طرح این بوده که این حس رو اقا کنم که اون طرف در جلسه مشاورس و کسی داخل نمیره.هتل ها از این کارتها دارن که وقتی میهمان پشت در میزاره خدمه برای تمیز کردن وارد اتاق نمیشن

alionline1366

Active Member
دوست من مهدی جان این طرح شما مربوط به اینترو یک کار فلش قدیمی هست که شما فقط اون نوشته های خودتون رو بهش اضافه کردید البته شایدم من اشتباه میکنم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوست من مهدی جان این طرح شما مربوط به اینترو یک کار فلش قدیمی هست که شما فقط اون نوشته های خودتون رو بهش اضافه کردید البته شایدم من اشتباه میکنم.

این یک عکس فلت هست دوست قدیمی من.البته باز جای شکرش باقی هست که شما رو یاد چیزی انداخته.به هر صورت هدف القا کردن حس هست.

mehdinasiri

پارس لند گروپ

h-akhavan

Member
سلام
به نظر منم جالب شده.
1 - میتونستی از رنگی که توی چش بزنه برای بعضی جاها استفاده کنی. مثلن قرمز برای آدرس سایتت.
2 - بعضی ها حوصله ساعت ها مشاوره رو ندارن و فقط میخان کارشون با کیفیت عالی و فوری آماده بشه حتی سلیقه طراحی رو هم در اختیار طراح قرار میدن. این تبلیغ برای این طور آدمها یه ضد تبلیغ است!!!
موفق باشید:oops:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام
به نظر منم جالب شده.
1 - میتونستی از رنگی که توی چش بزنه برای بعضی جاها استفاده کنی. مثلن قرمز برای آدرس سایتت.
2 - بعضی ها حوصله ساعت ها مشاوره رو ندارن و فقط میخان کارشون با کیفیت عالی و فوری آماده بشه حتی سلیقه طراحی رو هم در اختیار طراح قرار میدن. این تبلیغ برای این طور آدمها یه ضد تبلیغ است!!!
موفق باشید:oops:

بله با ایده های شما هم موافقم.من خودم مشاوره یا راهنمایی کوتاه رو میپسندم.
بنظرم زمان مشاوره رو خود مشتری تعیین میکنه.ما هم پیمان کاریم دیگه

mehdinasiri

پارس لند گروپ

جدیدترین ارسال ها

بالا