مشاوره پزشکی و روانشناسی آنلاین در مدافون

drjan

New Member

مدافون چیست؟​

مدافون، اپلیکیشن دکتر آنلاین و روانشناس آنلاین است. در مدافون، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز از پزشک یا روانشناس آنلاین مشاوره دریافت کنید. سوال و جواب پزشکی و روانشناسی در مدافون به صورت مشاوره تلفنی و چت با مشاور می باشد.
مشاوره بگیر
مدافون بر روی گوشی های اندروید و آیفون و همین طور دسکتاپ قابل استفاده می باشد. برای دریافت مدافون، به لینک زیرمراجعه کنید.
برو به صفحه دانلود

مدافون اپلیکیشن مشاوره آنلاین


پزشکان آنلاین​

بیش از ۴۰۰ پزشک و روانشناس آنلاین مدافون در ۳۰ تخصص مختلف پاسخگوی سوالات پزشکی کاربران هستند. در هر ساعتی از شبانه روز، پزشکان آنلاین مدافون در تخصص های پزشکی، روانشناسی، پوست و مو، تغذیه، دندانپزشکی،زنان، کودکان، چشم پزشکی و… ، پاسخگوی سوالات کاربران هستند.
پزشکان آنلاین

هزینه دکتر آنلاین​

برای مشاهده هزینه مشاوره پزشکی آنلاین در مدافون، به نسخه وب این اپلیکیشن مراجعه کنید و پزشک مورد نظر را انتخاب کرده و هزینه مشاوره را مشاهده کنید. این هزینه با انتخاب پزشک و بر اساس سوابق وی تعیین می شود. کمترین هزینه مشاوره پزشکی در مدافون ۲۴ هزار تومان است.

ارسال سوال پزشکی​

برای ارسال سوال پزشکی خود در مدافون، ابتدا مدافون را بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس دکتر مورد نظر را انتخاب کنید و مشاوره پزشکی تلفنی دریافت کنید.

دکتر آنلاین رایگان​

در مدافون مشاوره با دکتر آنلاین و روانشناس آنلاین رایگان نیست. اما هزینه ویزیت آنلاین در مدافون از ویزیت حضوری کمتر است. علاوه بر این با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی، در هزینه رفت و آمد و زمان شما صرفه جویی می شود. با این حال در مناسبت های خاص، مدافون امکان مشاوره آنلاین رایگان و دکتر آنلاین رایگان را فراهم می کند. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از مشاوره رایگان در مدافون، اینستاگرام ما را دنبال کنید.
برو به اینستاگرام
دکتر آنلاین مدافون

پشتیبانی مدافون​

برای افرادی که می توانند با پیام رسان های شبکه های اجتماعی کار کنند، استفاده از اپلیکیشن مدافون نیز آسان است. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشتید با شماره تماس ۰۹۲۰۲۱۴۵۵۲۱ شرکت ارتباط هوشمند میلان خلاق، تماس حاصل فرمایید.

اعتماد به مدافون​

مدافون مجموعه ای از بهترین پزشکان، متخصصان و اساتید دانشگاهی کشور را گرد هم آورده است. در مدافون بیش از ۷۵ درصد پزشکان متخصص یا فوق تخصص هستند. همچنین ۶۰ درصد پزشکان مدافون، فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی هستند. مدافون دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

بهترین پزشک آنلاین​

در اپلیکیشن مدافون، پزشکان آنلاین بر اساس سریعترین مدت زمان پاسخگویی، بیشترین امتیاز کسب شده، بیشترین پاسخگویی و کمترین قیمت تقسیم بندی شده اند. شما می توانید بر اساس نیاز خود، پزشک مورد نظر را بیابید.

همکاری پزشکان​

در صورتی که می خواهید به عنوان پزشک آنلاین با مدافون همکاری داشته باشید، فرم پزشکان را در لینک زیر تکمیل نمایید.
عضویت پزشکان
 

جدیدترین ارسال ها

بالا