مشاوره خریددوربین

iman 2131

New Member
کمک

سلام دوستای گلم دوربین رسید زمان میبره تا بهش عادت کنم دفترچه راهنماش ژاپنیه اگه انگلیسی یا فارسی بود خوب میشد.با اینکه تنظیم نبود چندتا عکس باش گرفتم عالی بود:)
(کسی هست که بدونه دفترچه فارسیشو از کجا باید تهیه ویا دانلود کنم ممنون میشم کمکم کنید:sad:)

mojtaba_2006

Well-Known Member
سلام:rose:
این مشخصاتی که من برای دوربین شما دیدم،باید هم عکسش عالی باشه.امیدوارم از عکاسی باهاش لذت ببری.:wink:

در مورد دفترچه ،برو به نمایندگیش تو شهر خودتون ،حتما پیدا میشه،حتی اگر بصورت خلاصه هم نوشته شده بود،بخر.
در ضمن دوربینت یکسری برگه همراهش هست و سایتهای اینترنتی خودشون را داخلش نوشته،برو به این سایتها ،بطور حتم دفترچه انگلیسی به صورت پی دی اف هست.منکه از روش دوم تونستم یه دفترچه کامل بصورت انگلیسی برای دوربینم دانلود کنم.
امیدوارم موفق باشی و از عکاسی با دوربینت لذت ببری.:green:

Austin

New Member
سلام دوستای گلم دوربین رسید زمان میبره تا بهش عادت کنم دفترچه راهنماش ژاپنیه اگه انگلیسی یا فارسی بود خوب میشد.با اینکه تنظیم نبود چندتا عکس باش گرفتم عالی بود
(کسی هست که بدونه دفترچه فارسیشو از کجا باید تهیه ویا دانلود کنم ممنون میشم کمکم کنید)

مبارک باشه دوست عزیز ... البته اگر تا حالا با dslr تجربه ای نداشته اید کمی کار با اون براتون سخت هستش مخصوصا توی مود منوال که در اون مود میشه تمام قابلیت های عالی دوربین رو به چالش کشید و لذت برد . به هر حال ... برای خرید دفترچه راهنمای فارسی می تونید با .احد پشتیبانی یا وب سایت شرکت نورنگار مراجعه کنید . موجود دارند قیمت هم تا جایی که یادم هست 10 هزار تومان .

موفق باشید و اگر سوالی در مورد دوربین یا لنزتون داشتید من در خدمتم .

iman 2131

New Member
کار

مبارک باشه دوست عزیز ... البته اگر تا حالا با dslr تجربه ای نداشته اید کمی کار با اون براتون سخت هستش مخصوصا توی مود منوال که در اون مود میشه تمام قابلیت های عالی دوربین رو به چالش کشید و لذت برد . به هر حال ... برای خرید دفترچه راهنمای فارسی می تونید با .احد پشتیبانی یا وب سایت شرکت نورنگار مراجعه کنید . موجود دارند قیمت هم تا جایی که یادم هست 10 هزار تومان .

موفق باشید و اگر سوالی در مورد دوربین یا لنزتون داشتید من در خدمتم .

مرسی قابلی نداره من همش سر کارم حتی جمعه ها وقت نمیکنم باش عکس بگیرم چند تا عکس با فلش وبدون فلش گرفتم تو پروفایلم قسمت آلبوم اگه نگاه کنید ممنون میشم بازم ممنون از راهنمایی شما

خوشفکر

New Member
سلام
پیشنهاد میکنم برای مشاوره خرید دوربین دیجیتال سایت راهنمای خرید دوربین دیجیتال خوشفکر را مشاهده کنید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا