مشاوره برای انتخاب شرکت برای فروش پستی

ghorbateman

New Member
سلام
من یه وبلاگ طراحی کردم یک سری محصولم داخلش قرار دادم که می خوام بفروشم به نظرتون من از کدوم شرکت سرویس بگیرم که هم کارمزد کمی بگیره هم زود به زود تصفیه کنه ممنون از تمام کسانی که قراره به من کمک کنن.:rose:

aaref

Member
سلام
از پارس پیک بگیر
تا به حال ندیدم کسی ازش شکایت کرده باشه
خودمم می خوام از پارس پیک سرویس بگیرم.
آدرس سایت پارس پیک:www.p24.com

ghorbateman

New Member
سلام مرسی از کمکت .
ولی این پارس پیک که شما معرفی کردی کارمزدش زیاده .
مخصوصا برای فروش های بالا 5% واقعا زیاده.
یه جایی رو می خوام که بر اساس میزان فروش کارمزداش متفاوت باشه یعنی فروش که رفت بالا کارمزد کم بشه.
در ضمن می خوام که به صورت هفتگی باهام تصفیه کنه و آخر هر هفته پولمو بده. اما پارس پیک اینجوری نیست.:D:sad:

aaref

Member
با توجه به شرایط شما بهترین گزینه ایران مارکت سنتر هست.
در زمان قرارداد 200 هزار تومان میگیره
از سال های بعد 100 هزار تومان
فکر کنم توی هر ماه دو بار تصویه حساب کنه
نشنیدم سیستمی باشه که هر هفته یک بار تصفبه حساب کنه

ghorbateman

New Member
تو اینترنت که میگشتم یه شرکتو پیدا کردم به اسم فرستنده.زنگ زدم گفتن که هفتگی تسویه حساب میکنن به صورت تضمینی .چند تا از نمونه فروشگاهاشونم دیدم.کارمزدشم به فروشت بستگی داره.گفت بیشترین کارمزدمون 5 درصد ه برای فروش بالا هم 2.5%.
ایران مارکت سنتر خیلی میگیره
این فرستنده گفت که 50 هزار اول میدی 50 هزارم به صورت قسدی از فروشت کم میشه این با صرفه تره.یه سر بزنید نظرتونو بگید بهم.
http://www.ferestande.com

آخرین ویرایش:

mha1368

Active Member
به نظر من اول این کار رو نکن
من خودم بی رقیب رو داشتم که یک فروشگاه بود ولی الان پکیده
dvd=900 , cd=400 می دادم
اول بذار پول بریزن به حسابت و خودت براشون پیشتاز کن اگر کارت گرفت اونوقت هزینه کن
فقط قیمت رو یه جوری انتخاب کن مشتری پسند باشه مثل من
ارادت

it2net

Member
بله ولی دوست گرامی اعتماد رو از کجا به مشتری بدن؟
ثانیا یعنی یه نفر برای 400 تومن بره بانک؟ یا کارت به کارت کنه؟

mha1368

Active Member
درسته
من همین کار ها رو انجام می دادم
که فروش خوبی هم داشتم
وقتی یک بار خرید کنند مطمئن بشوند
دفعه بعدی خودشون قبل از هر چیزی پول رو به حساب می ریزند

برای مشکل دوم هم :حداقل سفارش رو 5 تا دی وی دی قرار بده
و برای خرید بیش از 13 هزار یک جایزه و برای خرید بیش از 20 هزار یکی دیگه قرار بده
ارادت

aaref

Member
سلام
ببین برادر من ، من خیلی وقته که توی اینترنت سرچ کردم و در مورد این ها تحقیق کردم
توی خیلی از سایت ها و انجمن ها در مورد فرستنده و پرداخت شاکی های زیادی وجود داره که پولشون رو بالا کشیدن
صحت حرف هاشون به عهده من نیست فقط دارم به شما هشدار میدم که یکم بیشتر تحقیق کنید .
اگه می خواید آدرس اون سایت ها رو براتون بنویسم.
این جور که به من گفتن اولش همه چیز خوب و عادیه ولی به محض اینکه فروش شما بالا رفت پول شما رو نگه میدارن
اما تا به حال از پارس پیک و ایران مارکت سنتر چیزی از کلاهبرداری نشنیدم برای همین این دو شرکت رو به شما پیشنهاد دادم.

ghorbateman

New Member
سلام <br />
ببین برادر من ، من خیلی وقته که توی اینترنت سرچ کردم و در مورد این ها تحقیق کردم<br />
توی خیلی از سایت ها و انجمن ها در مورد <font color="red">فرستنده و پرداخت</font> شاکی های زیادی وجود داره که پولشون رو بالا کشیدن<br />
صحت حرف هاشون به عهده من نیست فقط دارم به شما هشدار میدم که یکم بیشتر تحقیق کنید . <br />
اگه می خواید آدرس اون سایت ها رو براتون بنویسم.<br />
این جور که به من گفتن اولش همه چیز خوب و عادیه ولی به محض اینکه فروش شما بالا رفت پول شما رو نگه میدارن<br />
اما تا به حال از پارس پیک و ایران مارکت سنتر چیزی از کلاهبرداری نشنیدم برای همین این دو شرکت رو به شما پیشنهاد دادم.
<br />
<br />

ghorbateman

New Member
سلام<br>عزیز من با یکی از کسانی که از فرستنده سرویس گرفته صحبت کردم اصلا از این خبرا نبود که شما گفتی ، اصلا کلاه برداری و پول خوری در کار نبود .تازه این آقا فروش بالای یک میلیون در هفته داره می گفت من شنبه به شنبه باهام تصفیه می کنن تا حالا هم مشکلی نداشتن .می گفت ممکنه اگه کسی فروشش خیلی پایین باشه&nbsp; صبر کنن فروشش که بالا رفت باهاش تصفیه کنن..<br>خود این موضوع به نفع مشتری هستش چون فروش که بره بالا کارمزدشم کم میشه و بقیه شرکتا حداقل کارمزدشون 5% هستش.<br>اصلا درست نیست که بدون اطلاعات اسم شرکتیو ببریم و خرابش کنیم.<br>
<br>

hamidhami

New Member
سلام
خدمت همه آقایان باید عرض کنم که من خودم به شخصه با پارس پیک و فرستنده کار کردم یه مدت پارس پیک بودم منتها چون فروشم رفت بالا و کارمزد 5% ازم کم می شد. یکی از دوستام فرستنده رو بهم معرفی کرد چون باسه فروش 500 هزار به بالا 2.5% کارمزد می گرفت که این باسه من خیلی بهتر بود.
تا حالا که خدارو شکر شنبه به شنبه باهام تصفیه کردن.پولمم نخردن .البته جراتشو ندارن.:d

aaref

Member
سلام
من گفتم که توی انجمن هایی که جستجو کردم گفته بودند .
تازه گفتم که حرفشون رو تایید نمی کنم
قصد خراب کردن اسم هیچ شرکتی هم نداشتم و ندارم.
فقط چیزی رو که شنیدم گفتم تا شما کمی بیشتر جستجو کنید.
به حر حال امیدوارم نه اونا کلاهبردار باشند نه کسی پول شما رو بالا بکشه.

aaref

Member
شرکت های پستی

سلام
من گفتم که توی انجمن هایی که جستجو کردم گفته بودند .
تازه گفتم که حرفشون رو تایید نمی کنم
قصد خراب کردن اسم هیچ شرکتی هم نداشتم و ندارم.
فقط چیزی رو که شنیدم گفتم تا شما کمی بیشتر جستجو کنید.
به حر حال امیدوارم نه اونا کلاهبردار باشند نه کسی پول شما رو بالا بکشه.

ghorbateman

New Member
سلام
من رفتم اون فروم را دیدم اما اونجا هیچ اسمی از شرکت فرستنده برده نشده بود .من نمی دونم که شما چطور به این نتیجه رسیدید که فرستنده هم کلاه برداره که اینارو میگید.الان خود من شک دارم که ازشون سرویس بگیرم یا نه.ترخدا نکنید این کارارو .اطلاعات درست بزارید تو تاپیکاتون. خواهش می کنم...:sad::-?

aaref

Member
من قصد خراب کردن اسم هیچ شرکتی رو ندارم.
می تونید به این آدرس هم مراجعه کنید.
بعضی ها هستند که می گن کلاهبرداره بعضی ها هم می گن شرکت خوبیه من حرف هیچکدوم رو تایید نمی کنم
می تونید برید از خود این افراد بپرسید.
http://forum.e-virtu.com/showthread.php?tid=1678&page=1

ghorbateman

New Member
سلام
این یکی رو هم دیدم
بگذریم از اینکه ماله عهد بوق بود ولی همه تاپیک هاشو خوندم و جوابم دادم بهشون.
شما برو تحقیق کن که کسانی که الان دارن با فرستنده کار می کنن نظرشون چیه.:wink::cool:

aaref

Member
سلام
با عرض شرمندگی
حالا که بیشتر مطالعه کردم با توجه به شاکی ها فهمیدم مثل اینکه سیستم پرداخته که پول مردم رو بالا کشیده
و کسانی که به فرستنده اعتراضی داشتند در مورد دیر پرداخت شدن پولشون بوده نه گرو کشی یا کلاهبرداری من شخصا از مدیران فرستنده
عذرخواهی می کنم.
من یه پیشنهاد دارم
بهتره از مدیران عزیز برای جلوگیری از ضایع شدن حق شرکت فرستنده درخواست کنیم این تاپیک رو حذف کنند و توی یه تاپیک جدید این بحث ادامه پیدا کنه
یک پیشنهاد دیگه هم دارم
من و شما می تونیم اطلاعاتمون رو که در مورد شرکت ها جمع کردیم که کدوم شرکت مناسب تره توی یک تاپیک مطرح کنیم
و سایر دوستان هم به ما بپیوندند

جدیدترین ارسال ها

بالا