مشاهده دسترسی نرم افزارها به اینترنت

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام دوستان.
من از اول امسال تا الان حجم ترافیک ماهیانه ADSL م خیلی زود تموم میشه و خیلی بیشتر هم مصرف دارم. در صورتیکه مطمئنم که اینقدر مصرف ندارم من. نه دانلود فیلمی، آهنگی ... فقط باز کردن صفحاته بیشترشون. پارسال هم استفاده م همینقدر بوده ولی حتی آخر ماه ترافیک اضافی هم میومد.
حالا من دو تا مورد رو میگم، خواهشاً راهنمایی کنید ببینم مشکل از کجاست.
1- خودم میگم شاید نرم افزارایی که نصب کردم، خود به خود به اینترنت وصل میشن و من بی اطلاعم. از کجا میتونم دسترسی نرم افزارها به اینترنت رو ببینم و غیرفعالشون کنم؟
2- یه چیزی هم که هست شاید بی ربط باشه، من از همون موقعی که این اتفاق افتاده ( یعنی از اول امسال) مودم وایرلس گرفتم و جایگزین مودم معمولی کردم. ممکنه از این باشه؟ و حتی مطمئنم که هک هم نشدم و کسی به جز من استفاده نمیکنه از اینترنت.
ممنون میشم راهنمایی کنید، تا دیگه الکی از جیب مبارک پدر پول اضافی خرج نشه :cry: :wink:
یا علی :rose:

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
1- خودم میگم شاید نرم افزارایی که نصب کردم، خود به خود به اینترنت وصل میشن و من بی اطلاعم. از کجا میتونم دسترسی نرم افزارها به اینترنت رو ببینم و غیرفعالشون کنم؟
این رو منم نمیدونم اما سوالمم هست!
2- یه چیزی هم که هست شاید بی ربط باشه، من از همون موقعی که این اتفاق افتاده ( یعنی از اول امسال) مودم وایرلس گرفتم و جایگزین مودم معمولی کردم. ممکنه از این باشه؟ و حتی مطمئنم که هک هم نشدم و کسی به جز من استفاده نمیکنه از اینترنت.
اگه اینترنت مخابرات داری متاسفانه اینگونه مشکلات رو بین کسایی که مخابرات دارن دیدم!
و متاسفم که این حرف رو میزنم اما این شرکت حجم دزدی داره!
خب مسلم هم هست که وقتی این شرکت هیچگونه رقابتی با شرکت های isp دیگه نداره همینجور هم میشه!
بنظرم راه حلی وجود نداره مگر اینکه اشتراک نامحدود ازشون بگیری که فک کنم این اشتراک رو حذف کردن!
بنظرم تا وقتی که یه رقابت بین این شرکت ها ایجاد نشه هیچ رشدی رو شاهد نخواهیم بود!
موفق باشیــــــــــــــــ

اگه از نود 32 اينترنت سكوريتي استفاده كني در قسمت فايل وارش شما گزينه اينركنيو مود رو انتخاب كني فاير وال فعال ميشه حالا هر نرم افزاري بخاد به اينترنت وصل بشه از شما اجازه ميخاد فقط اينترنت رو بايد اجازه ندي همين از كومودم فاير وال هم استفاده كني ميشه حالا اين رو هم يك نستس بزن

جدیدترین ارسال ها

بالا