بی بی کد مسکونی b

m.n1362

Member
سلام به همه اساتید من این کارو خیلی دوست داشتم هر چند کامل نشد....به هر حال مکس 2011.وی ری.کد.مدلینگ کد بود جای کار زیاد و توانایی من زیا نبود نظراتتون همیشه خوب ببوده..حیف استاد خوبمون فرشیدو امروز فرداست ببرن اورمیشنو مابی فرشید بشیم[:rose::cry::cry:[/QUOTE]

پیوست ها

• majid.jpg
    majid.jpg
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 161

poriaabaci

Member
سلام دوست عزیزم لطفا راجه به نور پردازیت توضیح بده خیلی کارتو دوست دارم نمیدونم چرا بیخودی خوشم آمده ؟؟:-?
ولی چیزی که هست سایه هات خیلی شارپ شدن و طبیعی نیستن:paint:
محل اتصال ساختمون به زمین هم مورد داره مصنوعی شده
خوش به حالت که استاد خفن داری.من میترسم با هلکوپتر بیان شبونه بدزدنش!:green:

nitroxy

Member
سلام . خسته نباشی . کار قشنگی زدی . اما یکم رنگاش یکنواخت شده کلا کارت یه ته مایه آبی داره . از تکنیک نور پردازیت خیلی خوشم اومد جالب بود . اما با این سایه اون درخته خیلی غول پیک میشه ؟؟؟:shock:
UV متریال هاتو هم اگه اصلاح کنی خیلی بهتر میشه یکم بزرگن . در کل خوشم اومد موفق باشی .:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مرسی کار خوبی شده.خسته نباشی
1- محل اتصال زمین با ساختمون خوب نشده چون که کل کار توی سایه هست و Ambien Occlsion نداره
2-سایه ها خیلی شارپ شدن.تاجایی که من فکر کردم مدل ساختمون حتما دیکانستراکشنی چیزی شده با طرح برگ.پیش خودم گفتم اوستا کار بخواد اجرا کنه چپ و راست فحش میده بهت:lol:
3-دیتیل به شدت کمه.مثلا سنگ ابرو که زیر میزارن تا آب بارون نره به زیر ساختون رو نداره
4-آسمونت فوق العاده شده.خیلی حال داد.اما برای اینکه بهتر بشه بایداز رنگ ٱبی کار کم کنی.حالا یا با Vray Expose یا با Vray Physical Cam با قابلیت white Balance.
5-کار خیلی اوربرایت شده.معمولا باید تو سفیدترین و تاریک ترین نقاط کار دیتیل کار معلوم باشه و نباید از سفیدی یا تاریکی به عنوان سمبل استفاده کرد

Hamed

Active Member
سلام
آقا کار خوبی شده خسته نباشی
دمت گرم عارف انقدر تخصصی میگه که من هیچی حالیم نشد...دمت گرم

علی علی

m.n1362

Member
سلام
آقا کار خوبی شده خسته نباشی
دمت گرم عارف انقدر تخصصی میگه که من هیچی حالیم نشد...دمت گرم

علی علی
لام مرسی دم شمام گرم که وقت میذاری خودمم بعضی وقتا نمیفههم م عارف چی میگی ولی کارش درسته:green:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
من هیچی حالیم نشد...دمت گرم
خوبه دیگه!! حالا ما رو دست می ندازین:lol:
حالا جدی اگه چیزی رو گنگ گفتم بگین بهتر توضیح بدم.ما در خدمتیم..
بچه ها پست کتاب وی ری بدجوری آپدیت شده ها!! نگاهش بی ضرر هست.

m.n1362

Member
سلام.مرسی کار خوبی شده.خسته نباشی
1- محل اتصال زمین با ساختمون خوب نشده چون که کل کار توی سایه هست و Ambien Occlsion نداره
2-سایه ها خیلی شارپ شدن.تاجایی که من فکر کردم مدل ساختمون حتما دیکانستراکشنی چیزی شده با طرح برگ.پیش خودم گفتم اوستا کار بخواد اجرا کنه چپ و راست فحش میده بهت:lol:
3-دیتیل به شدت کمه.مثلا سنگ ابرو که زیر میزارن تا آب بارون نره به زیر ساختون رو نداره
4-آسمونت فوق العاده شده.خیلی حال داد.اما برای اینکه بهتر بشه بایداز رنگ ٱبی کار کم کنی.حالا یا با Vray Expose یا با Vray Physical Cam با قابلیت white Balance.
5-کار خیلی اوربرایت شده.معمولا باید تو سفیدترین و تاریک ترین نقاط کار دیتیل کار معلوم باشه و نباید از سفیدی یا تاریکی به عنوان سمبل استفاده کرد
به به عارف جان خوبی؟ممنون که همیشه وقت میذاری...متاسفانه نشد زیاد روش کار کنم دانشگاه امون نمیده قبول دارم سایه ها خیلی شارپه من همه تلاشمو کردم خوب بشه ولی جای کار خیلی داره کلا نظراتت همیشه خوب و فنی؟خودتم دوست داشتنی..:oops:ناظم انجمن کجاست خبری نیست ازش؟؟؟مرسی ممنون

m.n1362

Member
سلام . خسته نباشی . کار قشنگی زدی . اما یکم رنگاش یکنواخت شده کلا کارت یه ته مایه آبی داره . از تکنیک نور پردازیت خیلی خوشم اومد جالب بود . اما با این سایه اون درخته خیلی غول پیک میشه ؟؟؟:shock:
UV متریال هاتو هم اگه اصلاح کنی خیلی بهتر میشه یکم بزرگن . در کل خوشم اومد موفق باشی .:rose:
ته مایه آبی یکم داره اونم واسه نورمه..درخته غیر واقعی چون خیلی بزرگه واسه سایه این کارو کردم زیاذی اغراق شد ممنون از نظر و وقتی که گذاشتی.:rose:

m.n1362

Member
سلام دوست عزیزم لطفا راجه به نور پردازیت توضیح بده خیلی کارتو دوست دارم نمیدونم چرا بیخودی خوشم آمده ؟؟:-?
ولی چیزی که هست سایه هات خیلی شارپ شدن و طبیعی نیستن:paint:
محل اتصال ساختمون به زمین هم مورد داره مصنوعی شده
خوش به حالت که استاد خفن داری.من میترسم با هلکوپتر بیان شبونه بدزدنش!:green:
ممنون..بیخودیو خوب اومدی................. کف به ساختمون نچسبیده سوتی زیاد داره فرشید که ستاره سهیل شده هلکوپتر چیه تشریفاتی میبرنش کارش درسته در حد 100 به هر حال نور پردازیم چیز خاصی نداره فقط من منبع نوری زیاد میذارم میدونم کار درستی نیست وی ری لایت..وی ری سانو دایرکت که بسته به صحنه میذارم بات شدتای مختلف :rose:بیخودی حس میکنم باحالی:green:مرسی ممنون

poriaabaci

Member
ممنون..بیخودیو خوب اومدی................. کف به ساختمون نچسبیده سوتی زیاد داره فرشید که ستاره سهیل شده هلکوپتر چیه تشریفاتی میبرنش کارش درسته در حد 100 به هر حال نور پردازیم چیز خاصی نداره فقط من منبع نوری زیاد میذارم میدونم کار درستی نیست وی ری لایت..وی ری سانو دایرکت که بسته به صحنه میذارم بات شدتای مختلف :rose:بیخودی حس میکنم باحالی:green:مرسی ممنون

نه دیگه این آخری ا رو اشتباد گفتی من با خودی باحالم:oops:

*farshid*

کاربر VIP
خیلی خوب شد.نور رو چی دادین؟
خانوم مشهید
شما تو این چند وقتی که تو سایت فعال بودین مدام از همه همین سوال رو میپرسین

نور مهم نیس
نور یه خورشیده
یه آسمون

مهم اینه که همه چیز باهمدیگه به خوبی ترکیب بشن
یه سری سایت خوب برای دانلود آموزش وجود داره
امضای عارف هم یه توتوریال داره واسه اموزش
بهتره سوالای کلی نپرسیم

*farshid*

کاربر VIP
کار خوبی شده ولی از اون کاراییه که ایراد تابلو زیاد داره

سایه ها بد شدن
اوربرایت رو هم بچه ها اشاره کردن
بهتره vray sun با سایز بزرگتر انتخاب کنی که
یه مقدار هم نیاز به camera corecsion داری
در مورد حجم و مدلت ... بهتره گوشه ها رو چمفر کنی
اگه رزولیشن بالا استفاده میکنی میتونی فیلتر نرمتری برای کارت استفاده کنی مثل area یا vray lorentso filter
خیلی شارپ شده
تنظیمات image sampler هم خیلی پایینه
خطوط غیر عمودی و افقی کارت پله پله شدن
برای رفع 80% مشکلاتش 5 دقیقه هم کافیست

m.n1362

Member
کار خوبی شده ولی از اون کاراییه که ایراد تابلو زیاد داره

سایه ها بد شدن
اوربرایت رو هم بچه ها اشاره کردن
بهتره vray sun با سایز بزرگتر انتخاب کنی که
یه مقدار هم نیاز به camera corecsion داری
در مورد حجم و مدلت ... بهتره گوشه ها رو چمفر کنی
اگه رزولیشن بالا استفاده میکنی میتونی فیلتر نرمتری برای کارت استفاده کنی مثل area یا vray lorentso filter
خیلی شارپ شده
تنظیمات image sampler هم خیلی پایینه
خطوط غیر عمودی و افقی کارت پله پله شدن
برای رفع 80% مشکلاتش 5 دقیقه هم کافیست
به به حاج فرشید.ممنون از وقت.به چشم استاد. سعی میکنم یه رندر بهتر بگیرم تو همین پست بذارم:oops::oops::oops::oops:.کارتو تو اورمیشن دیدم کلی حال کردم.:oops::oops:موفق باشی رفیق.

Mahshid_f3497

Active Member
آقا فرشید
من مشهید نیستم اولا! ثانیا شما ناظم سوال پرسیده شده تو انجمن هستید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا