مسنجر ايراني L4i Messneger

life4iran

New Member
ال فور آي مسنجر
مسنجر کاربردي ال فور آي ، نخستين پيام رسان فارسي است که پس از ارائه نسخه تحت وب آن ، توسط سايت ال فور آي و تحت حمايت شرکت پارس آنلاين به عنوان نرم افزاري توانمند ، پرسرعت و قابل اطمينان به هموطنان گرامي تقديم مي گردد .
در اين نرم افزار ضمن انتقال پيام هاي دو طرفه ، ايجاد اتاق هاي گفتگوي خصوصي و عمومي با امکاناتي چون اخراج ، تحريم و... (تحت مديريت کاربران ) محيطي سالم و دلچسب را براي گفتگو فراهم مي سازد .
با آرشيو موسيقي بزرگ فراهم شده در سيستم ، کاربران مي توانند ضمن گپ و گفتگو ، از آهنگ هاي مورد علاقه خويش بي نياز از اينترنت پر سرعت ، با کيفيت مناسب بهره مند شوند .
از ويژگيهاي برجسته جامعه ارتباطات زنده ال فور آي ، مي توان به جايگزيني نسخه تحت وب که با حجم کم و بي نياز از دريافت نرم افزار به عنوان ابزاري نيرومند جهت دسترسي سريع و انجام کارهاي ضروري در نظر گرفته شده است، اشاره نمود . با اين اوصاف ، مسنجر کاربردي با امکاناتي بيشتر و سرعتي به مراتب بالاتر از نسخه تحت وب ، شما را در پيشبرد خواسته هايتان ياري مي نمايد و لذت گپ و گفتگوي فارسي را براي فارسي زبانان دو چندان مي کند .


ساير ويژگي ها :
گفتگوي دو نفره و گروهي
اتاق هاي گفتگوي شخصي
ارسال فايل
ويرايشگر متن
سرعت بالاي انتقال پيام
مديريت سلسله مراتبي اتاق ها
پخش موسيقي آنلاين از آرشيو ال فور آي
لازم به ذکر است که علاوه بر بعد فني به دليل ميزباني اين مسنجر توسط ديتاسنتر قدرتمند پارس آنلاين، سرعت انتقال پيام براي هموطنان داخل کشور سريعتر از مسنجر هاي مشابه خارجي نظير ياهو مسنجر مي باشد .

آدرس دريافت نرم افزار : http://messenger.l4i.com/setup.exe
آدرس وب سايت : http://www.l4i.com
 

جدیدترین ارسال ها

بالا