مسلم توکلی_مسجد وکیل_3D Max_Photo Shop_ZBrush

*GLADIATOR*

Banned
خوب تکسچر هاش رو با فتو شاپ درست کردم.
روی ببعضی لبه های ستون ها یه کم با زد براش کار کردم.
تصویر نهایی رو هم با فتو شاپ تنظیم رنگ و نور کردم و یه تغیر هایی بهش دادم که شد این که دیدید.

animations

Active Member
آقا ایول خیلی عالی شده. فوق العاده واقعی و قشنگ. فکر کنم نمی شه ایرادی روش گذاشت.

*GLADIATOR*

Banned
از نظر همتون ممنونم.
بیشتر از این شرمندمون نکنید.

بابا شما که از ما حرفه ای تر هستید چرا این حرفا رو میزنید.

خوب من فقط از یه DayLight استفاده کردم.
رندرش رو هم فاینال گدر مدیوم گزاشتم.
Environment رو هم واسه فضای بسته توی روز تنظیم کردم.
شدت نور هم 1.2 هست.
یه دونه نور از این قشنگ ها که الان اسمش یادم نیست هم گذاشتم همین نور های صفحه ای منتال ری .

*GLADIATOR*

Banned
خوب فقط اگه میشه بگید چیکارش کنم که بهتر بشه چه چیزی به محیط اضافه کنم.
یا کجاش رو یه شکل دیگه کنم.

ایراداش رو بگید.

Sherlock_Holmes

Active Member
كار خوبي شده... خيلي خوب...
راستي اين كار نهاييه؟
ااز همين زاويه دوربين كار آخر رو ميذاري؟ (من گير دادم به زاويه ها و كادر بنديه همه!!) آخه ميشه كاراي جالبي با دوربين كرد.. ميشه كلي حس هم انتقال داد...
البته من نميدونم اطراف كادر فعلي چه خبره و چه زاويه اي مناسبتره.. صرفا يه پيشنهاد بود...
موفق باشيد...

pixolator

Member
عناصر عمق رو بیشتر کن...

عناصر عمق هم برای یادآوری...جلوه Blur لنز دوربین و یه مقدار Fog یا همون گرد و غبار و مه خودمون ..

موفقید ایشا الله...:)

*GLADIATOR*

Banned
خوب تصویر رو خودم بلار نکردم یعنی بهش عمق ندادم.آخه وقتی ستون های آخری حتی یه کم هم که بلار میشن مثل این هست که کیفیت رندر اومده پایین یه جورایی اگه بهش عمق ندی بهتره.
مثلا اون دیوار ته بلار میشه و خلاصه میریزه هم.

*GLADIATOR*

Banned
كار خوبي شده... خيلي خوب...
راستي اين كار نهاييه؟
ااز همين زاويه دوربين كار آخر رو ميذاري؟ (من گير دادم به زاويه ها و كادر بنديه همه!!) آخه ميشه كاراي جالبي با دوربين كرد.. ميشه كلي حس هم انتقال داد...
البته من نميدونم اطراف كادر فعلي چه خبره و چه زاويه اي مناسبتره.. صرفا يه پيشنهاد بود...
موفق باشيد...

خوب بگو دوربین چه زاویه ای بهتره همون زاویه رو رندر میکنم.
برای مثال یه عکس با اون زاویه ای که میگی بزار من به کارم همون زاویه رو میدم.
از نظرت ممنون.
فکر کنم باید یه رندر با زاویه بهتر و طبیعی تر بگیرم.

mohammadyzr

Well-Known Member
سلام مسلم جان
موضوع خیلی جالبی رو انتخاب کردی و کارت هم تا اینجا عالی بوده..به نظرم رندر یه مقدار ساده و خلوت شده. میتونید مثلا کف مسجد رو فرش پهن کنید یا از جلوه نور شیشه های رنگی روی کف زمین استفاده کنید. تکسچر ستونهای سنگی هم میتونه بهتر از این باشه و با استفاده از بامپ مثلا حالت تیشه ای به سنگها بدین.
موفق و پیروز باشید.

Sherlock_Holmes

Active Member
'گفتم، من نميدونم اطراف محيطي كه ساختي چه خبره مثلا فضايي مثل حياط اطرافش هست؟ ميتوني از زاويه low angel يعني دوربين پايين و سرش بالا استفاده كني.. اين نما معمولا براي ايجاد عظمت بكار ميره... متوني فكرشو بكني كه يك ستون از نماي پايين به بالا چقدر عظيمتر نشون داده ميشه و در پشت اين زاويه آسمون و يا نور سر ظهر باشه... البته شايد اينكار كمتر بتونه كليات كار رو نشون بده...
چرا نور شما اصلا اينقدر soft هست؟ يه نور تيز تر بذاري بد نيستا...

جدیدترین ارسال ها

بالا