مسا بقه براي بهترين طرح (همه شركت كنند)

desperado

Member
اقا به نظر من طرحها را توی یک صفحه جدا بزارید و یه نفر مثلا اقا مجید به هر کدوم امتیاز بده تا بفهمیم کارمون چطور بوده!!!

mola

Member
منم با اینکه همه طرح ها را در یک جا بگذاریم تا بشه مقایسه کرد خوبه ! :idea:
به نظر خودم که خوب نشده با این حال که وقت زیادی برد درست کردنش ! :(

Salar

Active Member
خودمونيما همه كارامون همينطوره....بدون برنامه ريزي....همينجوری یه عده ای اومدن طرح درست کردن و زرشک....

mamali132002

Active Member
آقا فايده نداره ميگم ولش كنيم چون هم روز به روز صفحه ها زياد ميشه هم اينكه آخري براش وجود نداره من ميگم خود مجيد جان يك موضوع باز كنه و هر نفر فقط يك طرح بذاره يعني بهترين طرحشو .
و آقا بايد ايجاد اينگيزه هم بشه به نظر من به نفر اول ستاره داده بشه خيلي خوب ميشه !!!

iRWEBDES

Active Member
mamali132002 گفت:
آقا فايده نداره ميگم ولش كنيم چون هم روز به روز صفحه ها زياد ميشه هم اينكه آخري براش وجود نداره من ميگم خود مجيد جان يك موضوع باز كنه و هر نفر فقط يك طرح بذاره يعني بهترين طرحشو .
و آقا بايد ايجاد اينگيزه هم بشه به نظر من به نفر اول ستاره داده بشه خيلي خوب ميشه !!!
ستاره ؟

iRWEBDES

Active Member
mamali132002 گفت:
نه حواسم نبود فكر كردم پرشين لرن هست
همن پروانه منظورمه
پروانه ؟
خوب مثلا يكي پروانش بيشتر باشه بهتره ؟
من كه نميفهمم . شما پروانتون بيشتر باشه تو اين سايت يعني دانا تريد ؟
ميخواي تو همين سايت كسايي رو نشونت بدم كه با 100 يا 200 تا ارسال از من 1500 ارسالي بهترن ؟
و من و امثال من رو ميخورن ؟

آقا نه .. ادامه بديد. داشتيم خوب پيش مي رفتيم. اينها همه دارند تو يه گالري جمع ميشه و بعد در مورد همش نظر سنجي و به بهترين هاشون جايزه داده ميشه. ادامه بديد ....
اينم يكي ديگه ازمن:
itaco.jpg

mamali132002

Active Member
جالب شده ولي اگه از چهار رنگ شبيه استفاده مي كردي خيلي جالب ميشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا