مساله Newfolder.exe

manammammad

Member
35a553a.jpg


چند نفر از دوستان عزیزم ، شکایت داشتند از ویروسی که بر روی هاردشون فایلهایی مانند NEWFOLDER.EXE میسازه. خدمت این دوستان عرض کنم که نه تنها NEWFOLDER.EXE بلکه همنام همه فلدر های توی هارددیسکتون فایل اجرایی میسازه. کرمها و ویروسهای زیادی هستند که این کارها رو انجام میدن و باعث اشغال فضای هارد دیسک و فشار به سیستم میشه.این ویروسها که دارای اسامی w32.pesin و w32.Jank و ... هستند همگی توسط این آنتی ویروس قدرتمند NOD32 از بین میروند. کلیدی که به همراه این آنتی ویروس قرار دادم یک کلید خریداری شده هست و براحتی آنتی ویروس شما رو آپدیت میکنه و لازم نیست نگران از کار افتادن این اکانت آپدیت باشید.

همونطور هم که میدونید نکته برتری آنتی ویروس NOD32 و KASPER نسبت به باقی آنتی ویروسها ، در قسمت شک داشتن به ویروسهای ناشناس هست که حتی اگر ویروسی برای اونا تعریف نشده باشه اما رفتاری شبیه به ویروس داشته باشه رو هم شناسایی میکنند و به اون فایل حساسیت نشون میدن.

لذت ببرید....

http://rapidshare.com/files/89580024/NOD32_ESET_Antivirus__Final.zip

در نصب این آنتی ویروس بسیار بسیار قدرتمند دقت کنید که قبل از نصب ابتدا ویندوزتون رو عوض کنید و ویندوزی جدید نصب کنید سپس اقدام به نصب این آنتی ویروس کنید.

راهنمای دانلود

---------------------------

در ابتدا هر نرم افزار دانلود کننده فایل مانند download accelerator یا internet download manager یا flash get یا get right و مانند اینها را دارید باید uninstall کنید.

وقتی بر روی هر لینک کلیک کنید صفحه ای باز میشود که در پایین این صفحه جدولی وجود دارد

در زیر این جدول یک کلید وجود دارد که بر روی آن نوشته FREE

بعد از کلیک بر روی دکمه FREE صفحه ای دیگر باز میشود که در وسط صفحه یک شمارنده مشغول شمردن رو به پایین هست .چند لحظه صبر کنید و سپس عکسی به شما نمایش میدهد که حاوی معمولا 4 حرف میباشد.

این 4 حرف را در فسمت زیر عکس تایپ کنید و بر روی دکمه DOWNLOAD ... که در کنار آن قرار دارد کلیک کنید.

بدین صورت دانلود آغاز میشود........
با تشکر از IRLOGO
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا