غیره مسابقه ی نور پردازی

کدام کار در نور پردازی موفق تر بوده است ؟

• 1

رای: 8 32.0%
  • 2

رای: 8 32.0%
  • 3

رای: 9 36.0%

• مجموع رای دهندگان
    25

sallarmelli

Active Member
سلام به همه دوستان

رندر هایی رو که مشاهده می کنید مربوط به کار چند نفر از دوستان مجید آنلاینی هست که بنده مامور شدم که اونها رو به قضاوت شما دوستان بذارم

کارهایی رو که مشاهده می کنید از یک فایل ساده و بدون نور پردازی در مکس استفاده شده که دوستان در جهت رقابتی دوستانه با هم کارها رو نور پردازی کردند فقط یکی از دوستان نوع موتور رندرش فرق می کرد و کمی هم متریال هایی رو که در وی ری بودند وقتی به موتور مورد نظر رفت تغییر پیدا کرده

همچنین از دوستان کسانی که سوال دارند با ذکر شماره رندر سوال رو در تایپیک بپرسند بنده از شرکت کنندگان می پرسم و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ رو خدمت شما ارائه می کنم

بنابراین از همه ی شما دوستان خواهش می کنم که کارها رو صرفا از جنبه نورپردازی مقایسه کنید و در نظر سنجی اعلام کنید که کدام کار در نور پردازی موفق تر بوده است ؟

برای اینکه در نظر سنجی شرکت کنید به نام رندرها دقت کنید
اولین رندر از سمت راست عدد 1
رندر وسط عدد 2
و رندر سمت چپ عدد 3 هست

اسامی شرکت کنندگان بعداً اعلام خواهد شد

با تشکر
:tavajoh:

ممنون از همه
اسامی شرکت کنندگان
اولین رندر از سمت راست عدد 1: LinkinForEver
رندر وسط عدد 2 : Mehran coyote
و رندر سمت چپ عدد 3 هست : sallarmelli

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    174.8 کیلوبایت · بازدیدها: 110
  • 2.jpg
    2.jpg
    348.4 کیلوبایت · بازدیدها: 107
  • 3.jpg
    3.jpg
    228.2 کیلوبایت · بازدیدها: 117
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام منم به رندر وسط رای دادم چون نه زیاده روی کرده نه کم گذاشته فقط یکم بلور شده کار نمیدونم چرا :د
کاره باحالی انجام دادین مرسی سالار

یا علی

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
رندر سوم، فقط نويز بالايی داره.
اگه همچين مسابقه ای بين همه مجيد آنلاينی ها اجرا بشه خوبه.
صحنه ای سخت تر از اين صحنه، با قوانين و سبک که هرکی خواست بتونه شرکت کنه و در آخر هم همينطوری نظر سنجی بشه.

sallarmelli

Active Member
ممنون از همه کسانی که در نظرسنجی شرکت کردند و کارها رو دیدند
از بقیه دوستان هم خواهش می کنم که علاوه بر بازدید از تایپیک حتما در نظرسنجی شرکت کنید
ممنون

N.Abedi

Well-Known Member
در کل خیلی ایده ی جالبی بود که رندرها فارغ از اسم صاحب اثر به مسابقه و بررسی گذاشته شدند، باعث میشه نظر مخاطب بدون توجه به اسم و دوستی و رفاقت فقط و فقط به اثر جلب بشه.... امتیازها بسیار به هم نزدیک بود پس به هر سه نفر تبریک میگم .... :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا