مسابقه طراحي INTRO براي فيلم براي رضآرش

آقا آرش .من مي تونم براتون با جديد ترين تكنولوژي ها و مد هاي روز بسازم چون كارم يه جورايي اينه ... ولي بجاش پول مي طلبم نه فيلم . چون خودم منبع اين جور چيزام ... حالا هر جور شما راحت تري....

iranexplorer.net

Active Member
behrouzstar گفت:
آقا آرش .من مي تونم براتون با جديد ترين تكنولوژي ها و مد هاي روز بسازم چون كارم يه جورايي اينه ... ولي بجاش پول مي طلبم نه فيلم . چون خودم منبع اين جور چيزام ... حالا هر جور شما راحت تري....

نمی دونم باید بگم یا نه؟! شاید اشتباه فکر میکنم؟ چرا برای عنوان کردن اینکه فلان کاری رو انجام میدین و هزینشو دریافت می کنید، همه رو رودرواسی دارن و انگار که طرف داره جرمی رو مرتکب میشه یا زیاده خواهه یا هر دلیله دیگه.... منظور من اصلا این مورد بالا نیست به هیچ وجه... فقط خواستم بگم در ازای ارائه یک خدمت، که شامل صرف وقت و هزینه هست - اگر رایگان نیست - هیچ مشکلی پیش نمیاد به کسی هم بر نمی خوره....

از قدیم گفتن کار مجانی بی ارزش تلقی میشه.. اینو هیچ وقت فراموش نکنیم...
(بازم تکرار میکنم که قصد بد/ بی احترامی ندارم و سوتفاهم پیش نیاد واسه دوستان خوبم)...

بیان یک حقیقت بود. حالا اگه کار مجانی هم انجام دادی، طرف یک جورایی جبران میکنه حتما... زیاد طولانیش نکنم.... عادت نکنیم همیشه در جستجوی چیزهای رایگان باشیم... پیش بسوی سازندگی - همه با هم! ........

موفق باشید

ایران اکسپلورر

arashsoft

Well-Known Member
OK

ببينين دوست عزيز :
هر جور شما راحتين ولي اين به كار شما مربوطه
كارتون رو با تبليغات خودتون روي سي دي بفرستين
من بررسي مي كنم و اگه واقعا طوري بود كه اعتماد به نفس شما مي گفت
باشه رو سر مي زارم
اي - ميل و شما ره تلفن تان را برام بفرستين
با هم صحبت مي كنيم
[email protected]
موضوع نامه را بگذاريد : Rezarash_ film

آقا من از طرف شركت ITACO با شما صحبت مي كنم (ههه) با اجازه مدير اين سايت كه مدير مام ميشه تو اين شركت ... ما Pro هستيم تو اين كار و مي دونيم كه چي كار مي كنيم و حالا چشب يه ميل مي زنم بهتون تا ببينيم چي ميشه.

arashsoft

Well-Known Member
behrouzstar گفت:
آقا من از طرف شركت ITACO با شما صحبت مي كنم (ههه) با اجازه مدير اين سايت كه مدير مام ميشه تو اين شركت ... ما Pro هستيم تو اين كار و مي دونيم كه چي كار مي كنيم و حالا چشب يه ميل مي زنم بهتون تا ببينيم چي ميشه.
آقا اي - ميل بزن ديگه

جدیدترین ارسال ها

بالا