مسابقه طراحي هر كي ادعاش مي شه طرح بزنه

godman

Member
ea_g گفت:
سلام
بیشتر از اینا انتظار داشتم
این یه سایت گرافیکیه
پس این همه ادعا چی شد؟
حرفه ایاش کجان؟

اينها دست گرمي اولي رو تو2:14 ثانيه زدم دومي رو تو2:27 ثانيه
فقط اينهارو زدم تا استارت باشه شما معلومه خيلي حرفه اي هستي:eek: لطف كن چند تا كار هم شما بزن فداي
تو بشم خدا حافظ:oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بابا مگه نگفتین تا هر وقت که دوست داریم وقت هست؟ پس چرا اینقدر زود باشین زود باشین می کنین؟

بذارین روی طرحها کار بشه تا یه چیز خوب در بیاد لااقل

البته شماها که هیچ کدوم اهل مسابقه نیستین چون اگه بودین مسابقه ای که قبلا گذاشته بودن (شقایق دهقان) رو شرکت می کردین نه اینکه فقط من طرح بدم بقیه تماشا کنن

godman

Member
اخه تورو به خدا اونم مسابقه (جدا از اين كه طرح تو قشنگ بود) ولي موضوع = افتضاح

mostafa_az

Well-Known Member
سارا من كه بهت گفتم اصل اون تاپيك براي چي هستش . از اون جور تاپيكا زياد مياد و ميره .

منم ميرم يه طرح بزنم . اگرم موضوع رو عوض كنين خيلي بهتره . ( اخه اينم موضوع بود انتخاب كردي علي ؟ )

مخلصيم
مصطفي

godman

Member
mostafa_az گفت:
سارا من كه بهت گفتم اصل اون تاپيك براي چي هستش . از اون جور تاپيكا زياد مياد و ميره .

منم ميرم يه طرح بزنم . اگرم موضوع رو عوض كنين خيلي بهتره . ( اخه اينم موضوع بود انتخاب كردي علي ؟ )

مخلصيم
مصطفي

حرفه اي اونه كه با هر سازي برقصه منظورم اينه كه با هر موضوعي يه آس رو كنه :cool:
مثل من (چقدر خودمو تويل مي گيرم):lol:

GFX Master

دارم یه طرح می زنم وااااای نگووووو آخرشههههه

همتوون با اجازه سوسک خواهید بود ... :d

زیاد تلاش نکنین چون نفر اول از قبل معلومه کیه!!! (یکی از اصول تضعیف روحیه حریف)

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام بچه ها

اینم یه طرح از من دیدم کل کله گفتم یه طرحم من بزنم.
سارا خانوم شرمنده شمام هستم چون این طرح سو... میکنه

تمام کار بجز گل که عکسه با خود فتوشاپ کار شده..

خوب من هم دارم رو طرحم كار مي كنم چون امتحان داشتم نتونستم كاري بكنم ولي امروز يه چيزهاي زدم
منتظر من هم باشيد

آخرین ویرایش:

hamid ir

Well-Known Member
s.h.r.m.k کارت خیلی قشنگ شده من تو کفه اون دسته هستم یه آموزش واسش بزاری خوب میشه
فقط اون قندیله زیاد خوب نشده وگرنه قشنگ کار کردی
منم حیف که وقت ندارم وگرنه یه طرحی میزدم که با اون طرحه میزدم تو پوز خودم:)

S.H.R.M.K

Well-Known Member
ممنون حمید جان
در مورد آموزش دسته خودم هم درست نفهمیدم چه کار کردم ولی چشم یه کاریش میکنم ایشالا ، اون قندیله هم آخر کاری بود دیگه هول هولکی شد.اون تاریخ مرگ هم که خدا نکنه اتفاق بیوفته روم به دیوار زبونم لال مال خودمه گفتم یهو به دلت بد راه ندی فکر کنی خبریه حمید.

godman جان از شمام ممنون حالا ببینیم کی اول میشه البته کار من که میدونم آخر از همتونه.

فعلا

GFX Master

اینم یه کار از من واسه شروع و دستگرمی فکر کنم بد نباشه :d

پیوست ها

• 6.jpg
    6.jpg
    156.4 کیلوبایت · بازدیدها: 39

godman

Member
خوب شده سارا جان ولي روي نوشته witer بيشتر كاركن در ضمن عكس اون دختر چه ربطي به موضوع داره؟

GFX Master

اگه متن رو کامل می خوندی منظور عکس رو متوجه می شدی

godman

Member
انتظار براي بهار؟! بازم نفهميدم عكس اون دختر چه ربطي به بهار داره(شايد من خِنگم!)

mamali132002

Active Member
اون دختر در عکس انگشت خود رو از فصل بهار به فصل زمستان وارد کرده.. موج هم به خاطر اینه که نشون بده اون تیکه انگشت وارد فصل سرما شده ( دیگه از من خنگ ترم میگه اینجا پیدا میشه ؟ (چشمک) )

جدیدترین ارسال ها

بالا